Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться поцілунок в щоку?

До чого сниться поцілунок в щоку?

Зміст:

Сонник поцілунок в щоку

Чим є поцілунки в сучасне час? Своєрідний жест поваги, пам’яті, ніжності і любові… Як же багато можна передати цим безневинним дією! Кожній людині, спогади якого пов’язані з минулим і особливо драматичними моментами, обов’язково прийдуть на розум швидкоплинні уривки своєрідного прояву любові.

До чого бачити щось подібне уві сні? Після пробудження ми можемо не здивуватися, адже спостерігали звичайну, широко поширену картину, тому не поспішаємо заглянути сонник. І дарма, адже дане дійство є досить багатогранним і цікавим символом. Особливо в тих випадках, коли уві сні довелося цілувати не звичну другу половинку, а таємничого незнайомця, а то і зовсім небіжчика.

Що говорить тлумач?

Починаючи аналізувати, до чого сниться подібний образ, необхідно звернути увагу на важливі деталі. Перш за все, відзначте, хто зробив уві сні перший крок. Також варто звернути увагу і на те, хто і кому подарував цей жест любові. Адже поява в обіймах ночі померлої людини або ж зворотна ситуація, де Ви самі цілуєте в щоку небіжчика, разюче відрізняється від того тлумачення, в якому присутній найближча людина.

Поцілували Ви

Сонник поцілунок в щоку

Отже, Ви самі вирішили проявити ініціативу і в данину любові або поваги зробити це дію. Хто виступив об’єктом?

В яких умовах проходив поцілунок?

Коли сниться такий безневинний жест, необхідно звернути увагу і на те, за яких умов він стався. Дане тлумачення, перш за все, стосується тієї ситуації, коли довелося поцілувати в щоку другу половинку.

В який час доби цілували

Світла кімната або вулиця, при якій відбулося це дійство, є дуже добрим знаком. Тлумач стверджує, що хоч Ви зараз і відчуваєте сумніви в надійності і вірності свого партнера, але вельми марно. Він відчуває по відношенню до Вас найсвітліші почуття і намагається зробити все, аби догодити Вашим бажанням.

Також подібне бачення уві сні є передвісником щасливого життя в сімейних відносинах. Надалі ніякі конфлікти, сварки, будь-які зовнішні джерела не зможуть похитнути шлюбний союз. З другою половинкою настануть спокійні часи, примножені любов’ю, теплом і турботою.

Темний час доби сниться напередодні розбурхують почуття подій. Будьте готові до нових поїздок, знайомствам, які хоч і будуть починатися невинно, але в подальшому можуть перерости в пристрасний роман.

До всього цього сонник дає й інше тлумачення. Можливо, Ви занадто зухвало ведете себе на публіці, внаслідок чого у людей виникло неправильна думка про Вас. Постарайтеся стежити за своєю поведінкою, щоб у оточення не виникло помилкових помислів.

Фрейд вважає, що нічний епізод є передвісником неприємної ситуації, яку Вам доведеться спостерігати з боку.

Поцілунок був не Ваш

Досить часто головну роль беруть на себе інші люди, а ми лише стоїмо осторонь або беремо активну участь. Хто була ця людина і кого вирішив поцілувати в щоку?

Цілують Вас

До чого сниться ту обставину, коли хтось наважився поцілувати саме Вас? Провидці знають відповідь на це питання.

Ви — спостерігач

Часом буває і так, що нам уготована лише роль глядача, і ми в силах лише спостерігати за тим, як розгортаються події уві сні. До чого бачити поцілунок в щоку з боку?

Сонник Нострадамуса стверджує, що при подібних видіннях слід остерігатися малознайомих людей. Вони можуть привести до значних фінансових втрат.

Інші тлумачення

Для того щоб найбільш повно зрозуміти спіткала картину, необхідно звернутися і до інших, не менш інформативним джерел. Провісники, знамениті психологи допоможуть відкрити завісу таємниці.

Сонник Міллера

На думку великого психолога, дана дія принесе Вам небувалий успіх. Після тривалого затишшя Вас наздожене слава, шана і повага. Бути може, саме зараз вдасться відновити втрачений авторитет в деяких колах і показати себе в іншому ключі. Але тлумач зазначає, що для досягнення такого чудового стану справ необхідно продовжувати рухатися у вірному напрямку і не дозволяти ліні брати над собою верх.

Поцілунок в щоку дістався від небіжчика? Необхідно звернути увагу на свої дії і життя в цілому. Найімовірніше, зараз Ви йдете по ризикованою дорозі, яка може привести до чималих проблем в майбутньому. Більш того, загроза підстерігає не тільки Вас, але і близьких родичів. У разі, коли Ви самі вирішили поцілувати покійника, то зверніть увагу на стан здоров’я. Не зайвим буде обстеження у лікаря, щоб він діагностував поточний стан.

Сонник Ванги

Знаменита провісниця робила акцент на тому, хто був присутній в обійми Морфея. Так, якщо це була маленька дитина, то незабаром Ви відчуєте задоволення від власної роботи. Ви відчуєте радість за зроблені праці, що буде спонукати рухатися до більш високих цілей.

Чоловік в мріях означає спокій, гармонію в сімейних відносинах. Надалі серйозні конфлікти будуть обходити Вас стороною, але при цьому необхідно докладати певних зусиль, щоб не допускати їх виникнення.

Ну а якщо Ваш жест любові був помічений хтось стороннім, то будьте уважні по відношенню до людей, з якими спілкуєтеся і навіть вважаєте близькими друзями. Вони можуть скористатися Вашою довірливістю і завдати шкоди в ім’я власних інтересів. Тому будьте пильні і не розкривайте перед ними таємниць.

А ось вороги в майбутньому приведуть до перемир’я з колишніми приятелями. Можливо, вони знову зможуть стати близькими друзями.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: