Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться поцілунок в шию?

До чого сниться поцілунок в шию?

Зміст:

Сонник поцілунок в шию

Як правило, сновидіння поділяють на позитивні і негативні, але є ще й нічні бачення еротичного характеру, в яких вас можуть поцілувати. Тлумачення такого сну обіцяє бути приємним.

Приснився поцілунок в шию уві сні

Поцілунок в шию — справа інтимна, на відміну від простих плямкання в щоку, лоб, плече. А якщо згадати про те, що у багатьох людей на шиї є ерогенні зони, так це взагалі обіцяє перерости в більш близькі взаємини.

Хто сновидец

Чоловіки і жінки створені абсолютно по-різному. Внаслідок цього, інтимне дотик до шиї уві сні, буде розглядатися по-різному.

Якщо приснився поцілунок в шию

Тлумачення сну для жінок

Якщо подібний сон приснився незаміжньої жінки, то сонник поцілунок в шию уві сні, розглядає, як вказівка вищих сил розсудливим. Нічого не значущі романи з різними чоловіками не додають репутації молодої жінки шарму. Варто розсудливим, не пропустити момент появи свого судженого.

Для заможних дам, сновидіння, в якому вона сама цілувала чоловіка, говорить про те, що вам варто переглянути свої взаємини з чоловіком. Можете відверто з ним поговорити, інакше думки про подружню зраду плавно перенесуться з сновидінь в реальне життя.

Якщо подібна ситуація сниться дівчині, що має наяву хлопця — він серйозно ставиться до ваших взаємин, хоче пов’язати з вами свою долю.

Розгадка сну про поцілунок для чоловіка

Сторонній спостерігач

Якщо цілували в шию незнайому людину

Бачити, як інша жінка цілує вашого улюбленого в шию — ви можете втратити його довіру.

Благовірний чмокає в той же місце незнайомку, або вашу подругу — в такому випадку сонник виявляє сумніви, з приводу вірності вашого хлопця, чоловіка.

Зигмунд Фрейд давав чіткі інструкції чоловікам, яким снилося, як його дівчину поцілували в шию. Рада була гранично простою, приділяти максимальну кількість часу на прелюдії.

Інші тлумачення

Як правило, поцілунки в шию, кажуть про щирі почуття людини, що його здійснює, по відношенню до людини, якого цілують. Але, іноді в сновидіннях ми можемо цілувати незнайомця, ворога, незрозумілу сутність, і навпаки.

Здійснювати подібний поцілунок щодо свого ворога — ваші друзі ведуть за вашою спиною нечесну гру. Варто уважніше придивитися до них.

Якщо подібний сон сниться з незнайомцем, або незнайомкою, сонник вважає, що це ваша нереалізованість в сексуальному плані. Або на даний момент у вас немає сексуального партнера, або вашим взаєминам далеко до теплих, пристрасних, інтимних.

Хоча деякі сонники інтерпретують поцілунок з незнайомцем як швидку знахідку.

Ви можете знайти гроші, цінну річ, а можливо свою другу половинку. У цьому сенсі сонник вас абсолютно не обмежує.

Цілувати так:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: