Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться поцілунок з дівчиною?

До чого сниться поцілунок з дівчиною?

Зміст:

Сонник поцілунок з дівчиною

У кожної людини є моменти, які врізаються в пам’ять і змушують занурюватися в ностальгію. До чого сниться поцілунок з дівчиною? Жінки славляться своїм умінням зачаровувати чоловіків. Один лише обволікає, повний загадки погляд здатний полонити представника сильної статі. Заради виконаної подяки і визнання йшли легенди про безліч подвигів, походів і дуелей. А наш перший поцілунок, досвід викликає теплі емоції і бажання знову зануритися в ту хвилюючу атмосферу. Бути може, сон подарував нам цю можливість. Звернемося ж до великих провісників і психологам, які допоможуть побачити майбутнє.

Що говорить тлумач?

Якщо цілували дівчину

Сам по собі поцілунок з дівчиною знаменує добрі події, пов’язані з особистим життям. Це означає, що незабаром пощастить зустріти свою долю, знайти нових і значущих людей, а також побудувати міцну сім’ю. Однак події уві сні мають безліч відгалужень, тому для вірного тлумачення необхідно згадати всі нюанси.

Спостерігати з боку

Щодня ми стаємо свідками самих різних подій. Так і уві сні нас можуть відвідати невинні обійми двох закоханих людей, подробиці їхніх стосунків і спільного життя. Між ким відбувався союз двох люблячих сердець?

Цілувати самому

Сонник по-різному тлумачить дану подію. Велике значення має той факт, хто фігурував уві сні.

Улюблена

Приснився акт любові і довіри з коханою людиною? Зверніть увагу на те, в яких умовах він відбувався.

З колишньою однокласницею, подругою

Кого довелось цілувати

Якщо довелося поцілувати людини в шию або лоб, то варто задуматися про свої почуття й уміння виражати почуття. Саме через нестриманість і імпульсивності можуть виникнути проблеми в спілкуванні.

Приятелька

Даний сон скрасить Ваші звичні дні. Безтурботність, легкість і яскраві емоції разом проникнуть в повсякденне життя. Вас чекають незабутні вечори з близькими друзями, а також звершення тих справ, на які не вистачало сили волі.

Мама в молодості

Якщо наяву Ви відчуваєте якийсь криза в робочій сфері та різних справах, то дуже скоро ця темна смуга припиниться. Ви відкриєте в собі прихований потенціал і будете користуватися здібностями по максимуму, що призведе до заслуженого успіху.

Незнайома

Сон є певним попередженням щодо Вашого способу життя. Вам або доведеться здійснити розпусний, аморальний вчинок, або Ви вже живете аморальної життям.

У будь-якому випадку сонник закликає переглянути свої цінності і почати жити чесно.

З колишньої

Якщо ж поцілунок припав в губи або шию, то це говорить про Вашу тузі за минулими часами. Бути може, Ви не можете до кінця відпустити минуле, воно терзає відчуття і не дає зробити крок на нову життєву сходинку. Саме цим сонник пояснює життєвий застій, який перетворює дні в суцільну сіру смугу.

Дитина, підліток

Неважливо, чи був він Ваш або з чужої сім’ї, Вам належить випробувати тривалий приниження і сором. Однак це не варто того, щоб замикатися в собі і обростати комплексами. Постарайтеся простіше ставитися до життєвих ситуацій, які зустрічаються на шляху.

Бабуся в молодості

Якщо бачили як цілувалася бабуся в молодості

Подібні дії сняться до можливих хвороб. Якщо є підозри на будь-якої недуга, слід негайно звернутися до лікаря. Він визначить стан і не дозволить запустити хворобу.

Конкурентка

Неважливо, які почуття випробовувалися уві сні. Вас чекає примирення наяву з цієї неприємної особистістю. Відсутність сварок призведе до дружби, яке може навіть перерости в майбутні відносини.

Мертва

Неприємний сон, який свідчить про можливі проблеми зі здоров’ям. В даний період часу Ви ослаблені, імунітет не зможе захистити Вас в повній мірі. Тому з метою профілактики максимально стежте за своїм самопочуттям, займайтеся справою, яке Вам подобається, а стресові справи перенесіть на інший день або ж зовсім виключіть їх.

Куди довелося цілувати?

Куди цілували

Часом не завжди вдається пригадати все, що нам приснилося. Однак важливою деталлю залишається місце, куди довелося цілувати представницю прекрасної статі.

Повітряні поцілунки відвідують зазвичай м’яких до вподоби людей. Посилати їх незнайомкам — до покірності по відношенню до коханої дружини.

Що кажуть Міллер і Медея?

Продовжуючи аналізувати події уві сні, слід звернути увагу на думки великого психолога і знаменитої чаклунки. Ці особистості присвятили життя даному напрямку, а значить, можуть дати вичерпні відповіді на хвилюючі нас питання.

Думка Міллера

Психолог давав неоднозначне трактування і робив акцент на тому, чи був сновидец учасником або спостерігачем уві сні.

Цілуєте Ви

Відповідно до думки Міллера, непроглядна темрява обіцяє небезпека, невірні рішення, а також розпусний спосіб життя. Не треба йти на поводу у спокус, а вести себе розсудливо. Дії, які розгортаються при яскравому світлі, кажуть про Вашу любов до жіночої статі. До них Ви сповнені поваги і симпатії. Сонник зазначає, що при тлумаченні необхідно враховувати також і особистість, яка фігурувала уві сні.

Учасники сну

Цілує хтось інший

Якщо цілувалися підлітки

Буває і так, що ми стаємо лише свідками деяких подій, які до нас є. Хто фігурував уві сні в даному випадку?

Передбачення Медеї

Чаклунка вважала, що дана дія в цілому є актом примирення і прощення. Чий образ довелося бачити в обіймах Морфея? Якщо це була сусідська дівчина, то в невдовзі відбудуться події, які докорінно змінять Ваше життя. Ймовірно, Ви будете займатися зовсім іншою діяльністю, а коло знайомих буде зовсім іншим, ближче Вам до душі.

Який був поцілунок

Знаменитість в мріях говорить про Вашу значущості, лідерські якості. Слід також відзначити і те, що у вузьких колах Ви будете користуватися ще більшою повагою і авторитетом, ніж зараз. А ось що пішла з життя дівчина, яку довелося цілувати, символізує хворобу і летальний результат. Зробіть максимально безпечним себе від усього, що може завдати здоров’ю відчутної шкоди.

Який характер мав поцілунок? Якщо його можна назвати чуттєвим, люблячим і ніжним, то він, як не дивно, принесе душевні переживання і марну тривогу. На час життя забарвиться в похмурі тони, однак не варто забувати, що будь-яка чорна смуга в кінцевому підсумку закінчується. А ось якщо союз тіл і душ був тривалим, навіть здавався нескінченним, то доведеться розлука з коханою людиною. Розставання буде вимушеним через робочих моментів, але воно лише зміцнить відчувають почуття один до одного.

Сонник мандрівника зазначає, що якщо під час поцілунку на губах відчувся холод, то сновидіння зазначила смерть.

Інші тлумачення

Для повноти картини необхідно почерпнути інформацію з інших джерел. Згадайте найменші деталі та проаналізуйте їх.

Циганський сонник

Даний джерело зазначає, що якщо Ви поцілували таємничу незнайомку, то незабаром пощастить знайти щось цінне. Лише час покаже, чи будуть це матеріальні блага, історичні знахідки або люди, які змінять Вашу долю.

Однак варто зазначити, що якщо незнайома дівчина поставила за мету поцілувати саме Вас серед інших, то наяву велика ймовірність запаморочливого роману. Відносини триватимуть недовгий термін, залишивши за собою багато яскравих і незабутніх вражень.

Французький сонник

За даним джерелом, надалі Вас будуть переслідувати удача й успіх у всіх починаннях. Зараз найкращий час для втілення ідей в життя. Також слід задуматися про зміну роботи на ту, яка викликає у Вас непідробний інтерес.

Якщо об’єктом виявилося не обличчя людини, а його ноги, слід бути морально готовим до публічного приниження і ганьби. Образа ще довго буде тліти в Вашому серці, однак слід викорінити в собі бажання помсти і удару у відповідь. Якщо емоції в світі мрій були хвилюючими і радісними, то можна сміливо очікувати приємних сюрпризів і звісток.

Світ мрій не диктує нам правила життя, а лише застерігає від можливих напастей і бід. Тому не варто забувати, що творцями долі залишаєтеся саме Ви.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: