Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться поцілунок з незнайомцем?

До чого сниться поцілунок з незнайомцем?

Зміст:

Сонник поцілунок з незнайомцем

Дотик устами — символ поклоніння, життєвої сили, що відчувається через силу видиху, подиху.

Символіка і геральдика

У легендах і фольклорних творах він може повернути пам’ять, вивести із забуття, воскресити з мертвих, перенести в інший світ. Ці символічні значення знаходять відображення у снах. Що обіцяє поцілунок з незнайомцем уві сні?

Альтернативні передбачення

Класики трактують цей образ з позиції його здійснення в різні періоди доби. Враховуються обставини, при яких він був зроблений, з ким.

Сонник Міллера

Якщо цілувалися з незнайомцем

Торкнутися вустами уві сні незнайомця вночі, з яким наяву ніколи не перетиналися, передрікає неблагочестиві вчинки сновидіння.

Коли цей жест був здійснений рано вранці, означає серед вашого оточення знайдеться той, який на довгі роки стане однодумцем і щирим товаришем.

Якщо якийсь незнайомець цілує вашу партнерку, то це передвістя втрати її поваги до вас.

Сниться, що виконуєте такий акт зі своїм ворогом, то чекайте примирення з приятелем.

Коли молодий панночці сниться, як її застигли зненацька під час цілування зі своїм шанувальником, ймовірно буде погибель зухвалих вчинків бридких людей, які вважалися хорошими друзями. Тому ставтеся вибірково до людей, яким наважитеся довірити найпотаємніші таємниці.

Сонник Фрейда

Якщо жінка в своїх видіннях торкається губами до чужого кавалеру, значить наяву її партнер виявиться альфонсом.

Чоловікові такий сон підказує, що незабаром дама, з якою він зустрівся не так давно, виявиться не тією, за кого себе приймала.

Коли сниться, що зі знаменитістю торкалися одне одного устами, це відображення ваших прагнень поміняти місце роботи, або знайти іншого коханця.

Сонник Нострадамуса

Придивіться до свого оточення

Якщо у снах сплячий робив це з ким раніше ніколи не був знайомий, значить компанія, де він обертається, складається з корисливих, фальшивих людей.

Сонник Хассе

Міс медіум має трохи протилежні думки, що стосовно даного акту з чужими людьми. Вона вважає, що вони обіцяють сильну і пристрасну любов.

Сучасники про поцілунки в царстві Морфея

Нинішні віщуни такі жести в мріях трактують і з позиції аморальності, негативних рис характеру, прибутковості.

Дворянський сонник Н. Гришиной

Продовжувачка спадщини згідно з трактуванням мрій, Ніна Гришина вважає, що якщо сняться поцілунки з чужим чоловіком в інтимні місця, значить у вас з’являться якісь недобрі наміри.

Якщо уві сні вам хтось сторонній цілував руки, це вказує на вашу зайву гордість, через яку ви сильно постраждаєте.

Якщо незнайомець цілував руку

Сонник Цветкова

Езотерик вважає, що той факт, що жест був здійснений стороннім, є визначальним в його трактуванні з негативного боку.

Зраду, розлуку, з вини побічно знайомою особи наяву, і всякого роду неприємності, обіцяє сон, де цілувалися з незнайомцем. Придивіться до людей, які вхожі в будинок ваших друзів, де ви колись з ними познайомилися, а зараз зрідка ваші шляхи перетинаються.

Якщо такі жести були здійснені з чужими людьми тієї ж статі що і сновидец, це пророцтво майбутньої ворожнечі.

Сонник Шеремінской

Літератор Людмила Шеремінская вважає, що ці дії з незнайомкою обіцяють реальні фінансові надходження.

Загадки сновидінь

У снах цей процес можна трактувати з позиції офіційності, церемоніального забарвлення і інших смислових якостей. Це дійство може бути складовою частиною акту любові, а може бути просто дружнім жестом. Всі ці аспекти по різному трактуються в символічному значенні у снах. Подивимося відміну тлумачень в різних ситуаціях:

Коли вам сниться дотик устами з вигаданим, нереальним чоловіком, знайте, вам уготовано змін умов життя, зміни побуту. Ці зміни стануть для вас незвичними і тяжкими. Це пов’язано з їх необдуманість, і не тільки. Вони деструктивні, є результатом не добрих вчинків в минулому.

До чого сниться пристрасний і тривалий поцілунок з чужим чоловіком серед багатолюдного місця? Це докір за вашу зайву балакучість про особисті стосунки зі сторонніми людьми.

Ви обговорюєте ваші інтимні подробиці у відносинах з партнером при інших людях, яким про це знати не потрібно. Ризикуєте зіпсувати гармонійні відносини з партнером.

До чого сниться легкий дотик губами з прекрасним незнайомим чоловіком на чиїйсь весіллі. Вам екзотичні країни, де весело проведете час і зустрінетеся з цікавою людиною. З ним проведете більшу частину свого відпочинку.

Якщо цілували в шию

До чого він мариться, вчинений щодо поважного чоловіка, під час якогось офіційного заходу. Це можуть бути акт нагородження людей за якісь заслуги, або ваше підвищення на посаді, коли керівник з почуття поваги вчинив стосовно вас такий жест. При даному випадку цей сон відображає ваше бажання висловити вдячність і захоплення цієї людини.

До чого сниться, як торкаєтеся губами портрета, на якому зображення незнайомого вам чоловіки? Це означає, що серед вашого оточення є людина, щодо якої відчуваєте досаду, сильну заздрість. Навіть побажаєте йому помститися, що може стати причиною проблем з законом.

До чого у фрагментах сну вам довелося бачити цілування з чоловіком в щоку? Чекайте неприємностей, які принесе той, від кого найменше очікували. Будьте на чеку, були обережними при висловлюваннях і вчинках, щоб опонентові не залишити шансу до звинувачення, або пліток в вашу сторону.

Приснився поцілунок чужого чоловіка шиї сновідіци, це знак того, що є ймовірність ситуації, коли сімейні відносини постраждають від злих наклепів. На щастя один з її приятелів допоможе відновити гармонію подружній парі.

До чого примарився пристрасний поцілунок колишнього партнера, немов він був незнайомий? Це відображення ваших мук за минулим. Відпустіть цю ситуацію і живіть новим життям. Не потрібно повертати минуле. Для вас уготована інша доля, на багато щасливішим і стабільніше.

Принагідно, коли привиділося, нібито втратили пам’ять, і зайнялися інтимними ласками з колишнім партнером, якого за сценарієм сну не пам’ятаєте, це відображення емоційного стану. Розлука з чоловіком, або коханим була на стільки важка, що це позначилося на душевному стані досить обтяжливо. Можливо буде потрібна допомога професійного психолога. При іншому випадку можете завдати серйозної шкоди психіці, серцевої діяльності.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: