Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться подорож?

До чого сниться подорож?

Зміст:

Сонник подорож

Сни з подорожами одні з найпоширеніших. Це досить простий сюжет, який легко продукує підсвідомість. І тлумачення його набагато простіше, ніж може здатися. Хоча стабільної однозначності в сонниках все-таки немає.

Якщо сниться подорож, можна не переживати з приводу подальшого розвитку подій. Ви вибрали правильний шлях і розпочату справу буде успішно доведено до кінця. Подорож уві сні — це символічний життєвий шлях в реальності, який потрібно пройти гідно.

Зрозуміти, до чого сниться подорож, набагато простіше, ніж здається. Це своєрідний перенос реальних подій життя на підсвідомі образи. Древні казали, що духи уві сні показують якусь дорогу варто вибрати, а в деяких культурах до сьогоднішнього часу залишається віра в те, що вночі душа виходить з тіла, щоб і зробити те подорож, яке наснилося.

Якщо довелося подорожувати уві сні

Для того, щоб отримати найбільш точне тлумачення, важливо згадати:

Як довелося подорожувати

Залежно від того, яким чином переборювався шлях, можна отримати більш точне тлумачення. Так, подорожувати за допомогою наземного транспорту значить, що ви спокійний і цілеспрямована людина і не схильні форсувати події. Якщо ж ви очікуєте посадку в літак — ваш кар’єрний зліт буде стрімким. А плисти до пункту призначення по воді — піддатися різним життєвих перипетій.

Наземний транспорт

Використовувати будь-наземний транспорт для подорожі — значить отримати всі можливі важелі для досягнення призначеної мети. Йти пішки по знайомих місцях — вам ніхто не відмовить у виконанні ваших прохань. Швидко їхати на машині з коханим — розвиток роману буде стрімким.

Романтичні подорожі на конях по залитим сонцем луках (як варіант на світанку або на заході) означає насичений приємними несподіванками життєвий період. Він може бути досить тривалим.

Активний відпочинок, туристичні подорожі, з важкими рюкзаками, складеним планом і точної метою досягнення — до серйозних заходів, новій справі, важливого починання.

Повітрям

Подорожували по повітрю

Використовувати літак, щоб дістатися до іншої країни — різка зміна напрямку основної діяльності. Мова йде не про зміну роботи, а про кардинальну заміну діяльності. Можливо, вам доведеться навчитися чогось (це може бути іноземна мова або комп’ютерні програми), щоб отримати бажане.

Збиратися в кругосвітню подорож і купувати квитки на літак, зістиковуючи рейси — вам доведеться організовувати робочий процес. Якщо уві сні у вас вийшло все зістикувати і дістатися до місця призначення, значить, вам забезпечений успіх у цьому напрямку.

Намагатися полетіти за кордон, рятуючись від погоні — серйозна конкурентна боротьба.

По воді

Подорож по воді сниться досить рідко. Оскільки вода символізує саме життєвий простір, то подібні сни вимагають більш ретельного аналізу. Важливо згадати, ви збиралися на море, або пливли по ньому на кораблі. А може ви плавали по річці в човні?

Збиратися на море або плисти в морській безодні

Якщо приснилося, що вам має бути поїздка на море — значить ви в передчутті досягнення наміченої мети. Збиратися і складати валізу за кілька днів до виїзду — тільки чіткий план допоможе без втрат досягти бажаного.

Плисти по річковій воді

Зрозуміти, до чого сниться подорож по річці, можна, проаналізувавши давні язичницькі вірування. Вони вважали, що річка уособлює час, відпущений людині долею, а її швидка течія говорить про те, що кожну секунду змінює наступна, яка також ніколи не повториться в житті.

Ось що говорить древній Велесов сонник: подорож по річці в одному зі снів означає тривалість життєвого шляху. Досягти пункту призначення — завершити призначений долею життєво важливу справу.

Крізь час і простір

Отримати точну і однозначне тлумачення, до чого сниться подорож у часі, практично неможливо. Якщо це були реальні ситуації з минулого (наприклад дитинство, або шкільні роки) — це один зі снів, який показує ваше співчуття про втрачений даремно часу. Також він може означати ностальгічні почуття.

Сни, в яких вам вдається переміщатися крізь час, використовуючи спеціальну машину, скоріше можна віднести до смислової фантастиці сновидінь. Можливо, ви захоплюєтеся подібною літературою або фільмами, що і викликає такі нічні марення.

Досягнення наміченого місця і попутники

Чітко розуміти, до якого місця потрібно дістатися, плануючи подорож — ви здатні точно визначати і досягати намічених цілей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: