Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться подушка?

До чого сниться подушка?

Зміст:

Сонник подушка

Подушка — один з атрибутів нормального нічного відпочинку. До чого сниться подушка, досить цікаве питання, відповідь на який мало хто знає.

Бачити уві сні подушку

Можна подумати, що пір’яна подушечка уві сні нічого не означає. Просто ми збиваємо її перед сном, зручно лягаємо і засипаємо. Але як вважає сонник, подушка уві сні символізує спокій, затишок, а також комфорт.

Думки тлумачів з приводу снів про подушках

Якщо наснилася подушка

Багато сонники пишуть про те, що подібне сновидіння відвідує тих людей, які є улюбленцями долі. Вам варто лише простягнути руку, щоб отримає бажане на блюдечку з блакитною облямівкою. Але все-таки, передбачає сонник, подушка часом попереджає нас про якісь речі, ігнорувати які не варто.

Тлумач Міллера

Наснилася подушка, значить, ви скоро отримаєте право на довгоочікуване спокійне проведення часу.

Для молодої жінки шити в сновидінні наволочку має позитивне тлумачення. Ваше майбутнє виглядає привабливим, перед вами відкриваються чудові перспективи і можливості.

До чого сниться подушка, на яку ви прилягли — ваш спокій, і достаток будуть побудовані на заворушеннях і нещастях інших людей.

Бачити красиві подушечки, значить, успіх буде супроводжувати в усіх ваших починаннях.

На думку Міллера, бачити уві сні маленьку подушечку, значить втратити частину свого добробуту. Також подібний сон має таке тлумачення — ваші близькі, і родичі збагатяться.

У Міллера є відомості, що якщо жінка буде бачити уві сні маленькі подушечки, значить, незабаром вона відчує тяжіння до духовного розвитку, а також захоче стати більш незалежною.

Тлумачення Езопа

Тлумачення Лоффа

Якщо вам сниться багато різноманітних подушечок, значить, ви хочете зробити навколишній світ добрішим і лояльніше.

Коли ви перебуваєте в кімнаті, яка сама як одна велика пір’яна подушка, значить, ви маєте потребу в захисті, спокої, відсутності стресів.

Тлумачення різних народів про подушках

Слов’яни вважали, що падаючі подушки сняться до гостей.

Якщо ж ви просто будете їх бачити, значить, про вас думає хороша людина, хоча такий сон не виключає і ваші сльози, які захочете приховати від всіх.

Китайці вважають, що пір’яна подушка обіцяє заступництво впливової людини, посадової особи.

Мусульмани асоціювали даний предмет зі слугою. Все те, що буде відбуватися уві сні з даними ліжковий аксесуаром, відбудеться і з вашим підопічним.

До чого бачиться пір’яна подушка і увіткнені в неї голки

В реальності ми всі знаємо що голки, знайдені в недозволених місцях, є підступами недоброзичливих людей, і несуть в собі негатив. Якщо ж голки сняться вам вночі, не варто панікувати, можливо не все так погано.

Як не дивно голки в подушці позначають прибуток, чим їх більше, тим, відповідно, краще.

Крім того голки потрібні нам для шиття або вишивання. Так само і уві сні ми можемо робити або прикрашати подушку за допомогою голки.

Так шити подушечку, до швидкого заміжжя, а вишивати за допомогою голки візерунки — до красивої і безбідного життя.

Інші передбачення

Якщо приснилися червоні подушки

Червоні подушки обіцяють сновидцу любовні пригоди, і вірного партнера. А ось жовті говорять про те, що чоловік або дружина будуть змінювати. Білі, сняться, як правило, до романтичного проведення часу.

Негативне забарвлення мають сни, в яких подушка була мокрою від поту, вони провіщають хворобу. Брудна ж, обіцяє сновидцу безчестя. Остерігайтеся інтимних зв’язків з малознайомими людьми, особливо небезпечний такий сон для жінок.

Купувати брудну і рвану подушку — зверніть увагу на стан свого здоров’я.

В цілому будь-який аксесуар, який ви в реальному житті використовуєте для нічного відпочинку є вам в нічному баченні, може говорити про вашу втоми. Постарайтеся змінити звичну обстановку, поїхати на відпочинок, або ж провести приємно вихідні.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: