Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться похоронна процесія?

До чого сниться похоронна процесія?

Зміст:

Сонник похоронна процесія

Що може бути гірше, ніж похорон, побачені уві сні? Сумні обличчя і траурна музика — все це традиційні атрибути, без яких просто не можна обійтися. Звичайно ж, після пробудження залишаються не найприємніші враження, і хочеться скоріше дізнатися, до чого сниться похоронна процесія. Для отримання правильного прогнозу сновидец повинен запам’ятати все, що цікавлять подробиці і звернутися за допомогою до спеціального сонником.

Про що можна подумати?

Як описує сонник, похоронна процесія — суперечливий знак, який означає зовсім не те, про що ви могли подумати. У більшості випадків сплячої людини чекатимуть хороші новини, нехай і в такий некрасивою обгортці.

Якщо вам приснилися похорон, треба буде зіставити побачені деталі з тим, що написано в сонник. Таким чином, можна позбутися від зайвого хвилювання. Серед основних можна виділити:

Якщо приснилися похорон

Яка була погода?

Для сновидіння вкрай важливо згадати погоду, яка була під час поховання.

Ясний день

Якщо хід відбувалося в ясну і теплу погоду, значить в реальності сновидец зможе позбутися від накопичених труднощів. Тільки йому доведеться докласти максимум зусиль, щоб їх подолати.

Негода

Бачити уві сні негода під час похорону

Сниться, що під час похорону була погана погода, постійно йшов дощ — вашим планам не судилося збутися. Найкраще витратити час на планування, знижуючи ймовірність настання небажаної події.

Несподівана зустріч

Якщо вам треба зустріти траурний кортеж і перейти йому дорогу, то вас справді не порадує трактування. Швидше за все, ви самі створите собі проблеми, приймаючи неправильні рішення в спірних питаннях.

Перед ним

Якщо ви перейшли дорогу прямо перед самим труною, значить ваші проблеми підстерігають за кожним кутом. Головне — не впадати у відчай і не панікувати завчасно, оскільки позитивний настрій допоможе їх подолати.

На пристойній відстані

Вам може наснитися, як похоронна процесія з незнайомцем від’їхала на пристойну відстань, і тоді можна сподіватися на те, що проблеми почнуть вирішуватися. Нехай швидкість буде не такий, як хотілося, важливо лише те, що їх буде ставати менше з кожним днем. Якщо процесія з незнайомцями починає віддалятися від вас, значить випадкові події допоможуть викрутитися з проблем. Якщо люди йдуть слідом за порожнім катафалком, значить більшість проблем не мають ніякої ваги в реальному житті.

Роботи Міллера

Звернувшись за допомогою до сонником Міллера, можна зустріти досить велику кількість унікальних сценаріїв.

Бачити як уві сні хоронять родича

Близькі люди

Бути присутнім на похованні близького родича чи друга — до доброму здоров’ї всіх учасників сновидіння. Що може бути гірше, ніж ховати своє дитя? Незважаючи на страшні картинки, сонник Міллера дає абсолютно протилежне трактування, яка буде символізувати міцні сімейні відносини.

Чужі

Якщо ви оплакували абсолютно незнайому людину, значить відносини з оточуючими можуть кілька охолодитися. Вам треба буде проаналізувати свою поведінку і зрозуміти, де відбуваються помилки. Допомагати на похоронах чужим людям — символ недопонімая між друзями.

Не хочеться вмирати…

Життя — довга дорога зі своїми вибоїнами і поворотами, але кожен хоче подовше розтягнути свою подорож, нехай і не завжди комфортне.

Якщо ви бачили свої похорони, значить в реальності вас чекатиме довге і щасливе життя, наповнене яскравими переживаннями. Якщо оточуючі будуть завзято оплакувати, варто тільки порадіти: в майбутньому вас чекає загальну повагу і шану.

Необхідно розглянути трактування інших авторів для того, щоб заповнити з’явилися прогалини. Як пише сонник Лоффа, таке страшне нічне бачення віщує багатство і загальну повагу.

Як правило, побачені вночі образи призводять до того, що у сновидіння погіршується настрій і з’являється якесь передчуття. Багато снотолкователі акцентують свою увагу на тому, що поховання — виключно сприятливий знак, який буде передбачати успішні починання.

Навіть якщо уві сні вам довелося ховати своїх батьків, то тим більше немає приводу для занепокоєння, оскільки вам належить організувати радісне захід.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: