Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться похоронний вінок?

До чого сниться похоронний вінок?

Зміст:

Сонник похоронний вінок

Сни, в яких приходять похоронні атрибути, як правило, залишають незабутнє враження. Але, не варто переживати і думати про те, що скоро в реальності належить відвідування кладовища. Для багатьох є приємним подивом, коли вони дізнаються, то нащо тоді уві сні приходить похоронний вінок.

Якщо приснився вінок, сплетений з свіжих красивих квітів, ви можете бути точно впевнені в тому, що всі проблеми і неприємності залишаться позаду. Нести маленький вінок на кладовище — негаразди з близькими вирішуватися самі собою. А от класти весільний вінок на труну — погано. Відносини, швидше за все, руйнуватися

Для того, щоб отримати адекватне тлумачення, до чого приходять подібні нічні марення, слід проаналізувати такі деталі сну:

Оскільки в кожній культурі ставлення до похоронної атрибутики своє, то і тлумачення сновидінь зручніше буде розглядати з різних точок зору авторитетних сонників.

Що думають різні джерела

Ставлення до подібних аксесуарів, побаченим уві сні у різних джерел різний. Як правило, західноєвропейські і ті, які засновані на психологічних спостереженнях, говорять про сумні зміни в житті і депресії. Езотерики і стародавні сонники вважають, що таким чином проявляється зв’язок потойбічного світу і реального. І якщо сновидец зможе розшифрувати побачені уві сні знаки, то він вже на шляху пізнання світобудови.

Хоча, багато сонники вважають, що це сни-перевертні, які означають, що сновидцу має бути довга щасливе життя.

Зв’язок часів — стародавнє слов’янське сонник

Так як стародавнє слов’янське сонник створений на основі вірувань східних слов’ян, то не дивно, що будь-який побачений уві сні похоронний атрибут, означав зв’язок світу предків з реальним життям сновидіння. З одного боку, такий сон міг вказувати на допомогу померлих родичів у вирішенні важливих питань, а з іншого — на те, що сновидцу належить бути хранителем стародавнього роду.

До нового періоду в житті

Для того, щоб тлумачення, до чого приходить уві сні похоронна атрибутика, було більш точним, слід розділяти споглядальні сновидіння, і мрії, в яких сновидець займає активну позицію (тобто уві сні йому доводиться купувати, продавати або плести похоронний вінок).

Споглядальне сновидіння

Сонник древніх слов’ян вважає, що похоронний вінок, як і весільний, означає закінчення певного відрізка життєвого шляху. Бути може, сновидец шкодуватиме про минулому часі (як і молода дівчина, яка оплакує своє дівоцтво), однак, етап завершено, і попереду чекають нові турботи і досягнення.

Активні дії

З яких квітів був вінок

Якщо сняться активні дії, які зачіпають похоронні атрибути, значить, сновидец готовий отримувати інформацію з потойбічних світів. Плести вінок, бачити його в одному зі снів на голові, а потім класти на труну — знак того, що вам є таємне знання і, підсвідомо, ви вмієте ним користуватися. Однак, щоб тлумачення подібних снів було більш глибоким, слід згадати численні подробиці.

Сонник Міллера

Психологічний підхід, який демонструє сонник Міллера, вельми песимістично пояснює сни, якщо в них є цвинтарні атрибути. Психотерапевт вважає, що ні до чого хорошого, ні один зі снів, в якому фігурує будь ритуальний предмет, не приведе. Винятком є ​​лавровий вінок — він вважається символом пошани і значних досягнень.

Власні відчуття і почуття

Жоден сонник не здатний точно розповісти, до чого сняться подібні цвинтарні атрибути, не проаналізувавши відчуття і почуття сновидіння.

Якщо недавно довелося пережити трагедію і реальні похорон, то не варто звертати уваги навіть на дуже яскраві сни і важкі тяжкі почуття при ньому. Найбільше слід загострити увагу на такі моменти:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: