Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться покривало?

До чого сниться покривало?

Зміст:

Сонник покривало

Покривало — це не тільки річ, що ви стелите на ліжко, це атрибут домашнього затишку і тепла. Красиве покривало, що вписується в загальну атмосферу будинку, наводить на думку про те, що в цьому будинку панують гармонія та любов.

Щоб дати правильну відповідь, до чого сниться покривало, необхідно пригадати всі деталі сновидіння.

Таємниці сновидінь

Приснився домашній текстиль

Щоб дізнатися, що приготувало вам майбутнє, мало того, що вам просто наснилося покривало. Важливо, що ви з ним робили, як воно виглядало.

Перш за все варто попросити допомоги у тлумачів снів.

Відповіді дають сонники

Ковдра або покривало — символ, який досить ретельно розглядається тлумачами снів. При цьому одні передбачення можуть абсолютно відрізнятися від інших. Але не варто тягнути, давайте ж приступимо до вивчення наданої інформації.

Сучасний сонник

Перед тим як приступати до розшифровки сну, необхідна інформація про те, яким було покривало на ліжку в нічному баченні. Коли воно чисте і охайне, сон обіцяє сприятливі ситуації в житті. Захворювання і загальний занепад сил обіцяє брудне покривало.

Приймати в подарунок шматок тканини з вишивкою ручної роботи — в вашому колі є впливовий знайомий. Він здатний надати вам допомогу.

Може наснитися, що ви спите під ковдрою з вовни верблюда і не можете зігрітися — вас чекає нерозділене кохання, яка залишить рану в серці.

За сценарієм сну ви розглядаєте своє придане і бачите в ньому кілька гарних покривав — про вас в реальності будуть поширюватися негативні і брехливі чутки. Вони дуже сильно зашкодять вашому імені.

Як вважає даний сонник, покривало однотонне, і на ньому перебуваєте ви — сновидец страждає від невиконаних бажань, про які він нікому не говорить, так як відносить їх до розряду ганебних.

Улюблений декор перетворюється в лахміття уві сні

Бачити, як нове покривало спопеляє і стає схожим на лахміття — потрібно берегтися травм, висока загроза потрапити в аварію.

Тлумач подружжя Зима

Постіль з покривалом — спляча людина — трудоголік, йому варто взяти перепочинок і відпочити.

В цілому покривало на вашому подружньому ліжку — це символ особистому житті. Забруднені або зім’яте, воно може означати, що хтось намагатиметься залізти у ваше життя.

Сонник від А до Я

Застеляти ліжко — ваші справи будуть йти найкращим чином. Особливо такий сон позитивний для тих, хто займається торгівлею.

Як виглядало покривало в вашому сні:

Покривало було вишитим, стебнованим — ви людина, у якого переважають позитивні душевні якості. Незабаром хтось зацікавиться вами і захоче прожити спільно все життя.

Наснилося стьобана накриття на ліжко

Якщо воно порвано або виглядає дуже старим, то ви вступите в нерівний шлюб. У подружньому житті ви не знайдете щастя.

З діркою — весілля не відбудеться, або ж ваш обранець, обраниця відмовить вам на початковому етапі.

Спляча людина, що накриває покривалом небіжчика, матиме неприємності в майбутньому.

Покривало згідно зі східними прогнозам

У Китайському сонник багато уваги приділяється діям сновидіння уві сні. Важливо, що саме ви робили з покривалом:

Колір покривала

Довелось бачити уві сні покривало? Згадайте, який колір переважав:

Інші тлумачення

До чого сниться заправляти ліжко? Зумієте прийти до правильного рішення в складній ситуації.

Застелений ало-червоним покривалом диван говорить про небезпеку, що чекає сплячої людини. Виною будуть ваші завищені амбіції.

Правда, накривати диван затишним пледом, розставляти зручні подушки — в реальності вам необхідний відпочинок. Варто взяти вихідний на роботі.

Застеляти ліжко покривалом — позитивний знак. А ось покривати когось сонники сприймають буквально — в реальності ви будете покривати чужий проступок. Дивіться, щоб ваші дії не нашкодили вам.

Вибирати, купувати покривало — тлумачення може бути абсолютно різним. Все буде залежати від того, де ви робили покупку. Якщо це був дорогий магазин, то ви досягнете успіху в справах, знайдете гідних партнерів, укладіть вигідні угоди. Здійснювати покупку на ринку — поплатитеся за свою скупість, вам доведеться платити двічі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: