Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться поле?

До чого сниться поле?

Зміст:

Сонник поле

До чого сниться поле? Нива уві сні уособлює стан людини, його внутрішній стан. Нива може мати настільки різне тлумачення, що навіть досвідченому людині важко буде розібратися в прогнозі. Щоб тлумачення вийшло достовірним, необхідно буде згадати всі деталі сновидіння, тобто, яким саме було поле, що на ньому росло і так далі. Але також і пригадати емоції, які ви відчували під час сновидіння.

Тлумачення снів по сонникам

Якщо приснилося поле

Для правильного передбачення важливими факторами будуть ваші дії, що ви робили на полі, будете йти по ньому, поливати, збирати урожай, шукати щось. Також важливі рослини, якими засаджено дану ділянку землі. Важливо, в якому стані знаходилося поле і посіви.

Думки авторитетних сонників

Нічні бачення сняться нам вже кілька тисячоліть. Як тільки люди навчилися писати, вони постаралися систематизувати ті образи, які постають перед нами уві сні, з тим, щоб вивчити до чого сняться ті чи інші символи. Дані спостереження були записані в спеціальні тлумачі снів — сонники.

Сонник Міллера

Бачити уві сні скошене поле, з якого вже прибрали колосся — до невдач.

До чого сниться поле зелене? До хорошого урожаю цього року, особливо таке тлумачення підходить людям, професія яких пов’язана з роботою на землі. Якщо ж ви абсолютно ніяк не пов’язані з земельними роботами, значить, вас чекає радість і успіх.

Бачити уві сні зоране поле — ви вступаєте в період матеріального благополуччя, людського визнання ваших заслуг.

Сонник 21 століття

Малий Велесов сонник

Сонник Мандрівника

Бачити уві сні як на ниві росте бур’ян, бур’яни — ви порожні в душі, вам не вистачає духовного розвитку.

Зоране поле пшениці, або інших злаків — матеріальне благополуччя, удача, збування надій.

До чого сняться поля, тлумачення снів в різних країнах

Циганський сонник говорить, що нива повна пшениці, соняшників, або ж кукурудзяна, гречане, ячмінне і так далі, каже, що ви отримаєте бажане, не докладаючи особливих зусиль.

Якщо поле було зелене

У китайців вважається, що зелене поле, означає матеріальні доходи. Якщо воно дуже велике, то вас чекає підвищення по кар’єрних сходах. Палаюче поле означає щастя і удачу.

Французький сонник вважає, що якщо поле зі снів було красиве, зоране, зелене — то вас чекає успіх і щастя. А ось розорені, недоглянуті поля, сняться, як правило, до невдач, бідності.

Які злаки сняться на поле

Кукурудзяне поле сниться тим людям, яких очікує успіх у кар’єрі або бізнесі. А ось збирати кукурудзу має негативний тлумачення. Після того, як сняться такі сни, людини очікують сльози, розчарування, переживання. Тільки що зоране кукурудзяне поле обіцяє вам прихильність впливових людей, які зможуть надати допомогу в просуванні кар’єрними сходами.

Широке пшеничне поле — справа, яку ви почали, буде перспективним.

Бачити уві сні, повне дозрілої пшениці поле, говорить про те, що ви знайдете своє єдине кохання.

Ходити по полю пшениці і зривати стебла — начальство помітить вашу працю і винагородить по праву.

Нива квітів соняшників — біля вас знаходяться корисливі люди, які бажають вам зла. Також багато соняшників можуть означати, що хтось знаходиться поруч з вами виключно заради наживи. Проводьте збір врожаю на полі соняшників — ви погано ставитеся до людей, вважаєте, що в світі не існує щирих почуттів, все можна придбати за гроші.

Що значить бачити поле з квітами

Якщо поле було повно квітів

Бачити поле повне квітів, значить. У вас гармонійні взаємини зі своєю другою половинкою. Якщо ж ви не маєте постійного партнера, незабаром він вам обов’язково зустрінеться.

Ромашкове поле — станете таємно зустрічатися з коханою людиною. При цьому взаємини будуть тривалими і пристрасними. Обходити ромашкове поле і збирати квіти — ви будете по-справжньому щасливою людиною, ніщо і ніхто не зможе затьмарити вашу радість.

Нива повна тюльпанів — ви полюбите самовдоволеного людини, себелюбна особу, що націлена лише на свій комфорт. Для чоловіків поле повне квітів тюльпанів каже, менше спілкуйтеся з жінками, так як чергова дама може з легкістю підкорити його серце.

Якщо ви йдете по полю тюльпанів, зриваєте квіти — втрата друзів з-за вашого сварливого і дріб’язкового характеру. Чим більше квітів тюльпанів ви зірвали, тим більше неприємностей зі знайомими будете мати.

Нива повна кульбаб — ви зможете довести до кінця будь-яку справу, отримати хороший прибуток і вигоду. Бігти по полю, повного кульбаб — ви щасливі і спокійні, але, в той же час присутність безлічі кульбаб уві сні символізує безтурботність.

Інші тлумачення снів про поле

Велике зелене футбольне поле, означає, що ви можете потрапити в небезпечну ситуацію. А для чоловіків футбольне поле може попереджати, що незабаром ви можете втратити цінні речі.

Якщо нива горить — ваші труди і старання нічим не увінчаються, і ви зазнаєте фіаско.

Засніжена нива, значить, зустрінете людину, яка ідеально пасуватиме вам в сексуальному плані. А законний шлюб, буде довгим і щасливим. Також подібне нічне бачення може означати, що незабаром ви отримаєте довгоочікуваний і заслужений відпочинок.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: