Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться поліція?

До чого сниться поліція?

Зміст:

Сонник поліція

Правоохоронні органи створені для того, щоб оберігати спокій добропорядних громадян, боротися зі зловмисниками. У сучасному світі трапляється все більше ситуацій, в яких поліції доводиться вирішувати найрізноманітніші проблеми.

Не дивно, що уві сні ми можемо бачити затримання грабіжника або вбивці. Нерідкі сновидіння, коли сам сновидець піддається переслідуванню. До чого сниться поліція? Досить цікаве сновидіння, яке вимагає детального розгляду.

Що кажуть тлумачі

Поліцейські на службі

Тлумачення сну буде прямо залежати від того, які взаємини у сплячої людини з правоохоронними органами в реальному житті.

Все ж для початку варто пройтися по самим основним прогнозам сонників.

Більш давні передбачення

Безліч тлумачів снів були створені ще в той час, коли поліції навіть не існувало. Саме тому даний символ не настільки часто зустрічається в компетентних джерелах.

Але якщо поставити собі за мету все ж дізнатися, до чого сниться поліція, то можна отримати досить інформації.

Пророцтва, дані сонниками Кананіта і Хассе

Людина, на якого надіта поліцейська форма в вашому сні, пророкує непотрібні клопоти, зайві обов’язки, додаткові перепони на шляху.

Снилося, що мали справу з поліцією — доведеться вступити в боротьбу з якоюсь людиною, зламати його волю, змусити вчинити так, як в очах ваших. Саме так розглядає даний сон Хассе.

Езотеричний сонник

Просто бачити уві сні, що поруч знаходиться співробітник поліції — не будете до кінця розуміти ситуацію в реальному житті ситуацію.

Викликати поліцію уві сні

Самостійно викликати поліцію — сонник вважає, що наяву вам також доведеться звернутися за допомогою до правоохоронних органів.

Що повідає популярний сонник Міллера

Як вважає даний сонник, поліція, що з’явилася вам уві сні — неоднозначний символ. Залежно від того, чи правомірно ви вели себе в сновидінні, буде створюватися пророцтво:

Сниться звільнитися умовно — хитке становище в справах, невизначеність.

Бачити людину, на якого надіта поліцейська форма — відчуєте тиск, що виходить від людини, який займає високий пост.

Сниться власний арешт

Якщо вас цікавить не тільки те, до чого сниться поліція, а й сам процес затримання, то сонники вважають, що бачити подібне — погана ознака.

Для людей, які займаються власним бізнесом, арешт уві сні говорить про нечесних партнерів. Вони підведуть вас або зірвуть угоду.

Затримання злочинця

Якщо в сновидінні вас без будь-яких пояснень грубо затримує поліція, то в реальності ви зіткнетеся з неадекватною людиною, наділеним при цьому особливими повноваженнями. На ньому не обов’язково буде поліцейська форма, можливо, будете мати справу з чиновником, соціальним працівником, іншою посадовою особою.

Наснилася ситуація, коли ви змогли уникнути арешту? В реальності витратите досить велику суму грошей.

Інші тлумачення

Ще до чого сниться поліція? Тлумачі снів припускають, що у сновидіння є якісь таємниці, які він би вважав за краще нікому не розкривати. Може бути, в минулому ви зробили не по закону і зараз побоюєтеся, що розплата наздожене вас.

Поліцейська форма, надіта на вас — ви потай хочете керувати людьми, мати необмежену владу. Як мінімум ви прагнете до того, щоб оточуючі ставилися до вас з великою повагою.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: