Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться політ на літаку?

До чого сниться політ на літаку?

Зміст:

Сонник політ на літаку

Літак сполучається з сходженням, уособлюючи птицю. У цьому понятті закладений фундамент ідеї про розмежування основ: землі — матері і польоту.

Символічність сновидінь

Багато століть існує людина, і завжди йому супроводжувало прагнення відірватися від земної поверхні, і злетіти, немов птах, до небес. Ось і спливають в нашій підсвідомості образи залізних птахів, здатних підняти людину в повітря. Цей птах з металу не має глибинної зв’язку з тисячоліттями. Тому уві сні вона не має відповідного магічного підтексту, адже перший літак відомий історії людства з 1903 року. Розберемо докладніше, до чого сниться політ на літаку.

Колишні тлумачення

Віщуни минулих років сполучають польоти на літаках з внутрішнім розвитком сплячої людини.

Сонник Міллера

На думку психолога летіти на літаку означає отримання якихось цікавих новин. Однак, чи зможе скористатися цією інформацією сновидец належним чином, залежить від широти його кругозору.

Імітувати політ на змодельованому літаку обіцяє подорож, яке буде вимушеним. Можливо це робоча поїздка.

Сонник Ванги

Якщо снилося що летите на літаку

На думку відомої провидиці, політ на цьому повітряному транспорті є знаком, що передвіщає швидке подорож в цікаву країну. Більш того, ця поїздка стане стартом до навколосвітньої мандрівки.

Падіння авіалайнера уві сні, може стати віщим сном. Наяву в авіакатастрофі, винуватцем якої стане сам пілот, загине багато людей.

Якщо сниться, як під час польоту літак став різко знижуватися, отже сновидцу чекають жорсткі випробування на міцність, які він пройде гідно.

Велика кількість літаків сниться до краху надій.

Сонник Фрейда

Майстер психоаналізу має свою думку, що стосовно польотів. Вони, за словами психолога, уособлюють безтурботне життя сновидіння. Сплячий думає, що його життя — чернетка, піддається переписування.

Приснився політ, в який відправився хтось сторонній, а сновидец лише побачив слід в небі. Це означає, що сновидець втратить щось важливе для нього. Ця втрата заподіє величезну біль, тому як сновидцем були прийняті максимум зусиль, щоб її не допустити. Але вони виявилися марними. Подумайте, а чи потрібно щось змінювати? Можливо так буде краще для всіх. Це може бути пов’язано із згасанням любові, і партнерка хоче порвати стосунки.

Думки сучасних віщунів

Нинішні професіонали, які знають на тлумаченні сновидінь, вважають, що цей образ є в мріях, як заклик побороти свої страхи, комплекси. Чи означає зліт в кар’єрі.

Сонник Лоффа

Пастор вважає, що політ в небо уві сні, є показовим чинником. Це прагнення сновидіння змінити себе, стати впевненіше, напористо, підприємливість.

Вдало і професійно управляти уві сні лайнером, значить тримати складну і напружену ситуацію під контролем.

Якщо ж лайнер став різко втрачати висоту, значить сновидец втрачає в собі і своїх силах впевненість.

Авіакатастрофа під час перельоту, обіцяє неприємності, вказує сонник.

Якщо в нічних мріях ви робили тривалий переліт, значить вам доведеться зайнятися складною, але дуже цікавою роботою. Сил цьому заняттю буде віддано достатньо, але і результатів бажаних отримаєте.

Спостерігати за пейзажами в ілюмінатор авіалайнера, означає, що наяву ви холоднокровна людина. Ви байдужі до проблем рідних. Тому в скрутну хвилину вони відплатять вам тією ж монетою.

Сонник Деніз Лінн

Якщо були в ролі стюардеси

Приснився захоплення літака терористами уособлює уві сні ваші порожні, ірраціональні страхи наяву.

Якщо ви були на борту лайнера в ролі стюардеси, сонник вказує на нав’язливі загравання до вас гарненького, але не цікавить вас, молодика.

Сонник Цветкова

Зліт символізує виконання всіх домагань сновидіння.

Сидіти на місці пілота і успішно управляти лайнером, означає несподівано швидке, швидше ніж очікувалося, досягнення мети.

Палаючий літак, де ви перебували під час ділової поїздки, говорить про зрив угоди.

Сонник Менегетті

Італійський психолог впевнений, що повітряний транспорт це символ контактів і спогадів сновидіння.

Якщо сон повторюється раз від разу, це може бути попередженням про небезпеку для життя сплячого. Будьте уважні в дорозі, перебуваючи за керуванням автомобіля. Не сідайте за сильної втоми і погане самопочуття.

Сидіти на місці пасажира і злітати вгору, уособлює нав’язливі і неприємні спогади сплячого про ситуацію, до якої він мав опосередковане відношення.

Зліт під час сну

Сни з польотами дуже часто пов’язані з подіями в нашому реальному житті. Зазвичай ці бачення запам’ятовуються. Щоб зрозуміти навіть самі невловимі нюанси сну, їх посили, розглянемо конкретні фрагменти:

Бачити в скло ілюмінатора, що навколо літака, в якому летить сновидец, літають ще кілька літаючих апаратів, це попередження про серйозні проблеми у нього з-за безтурботного захоплення жінками. Це може привести до погіршення стану справ в сім’ї і на виробництві.

Якщо вам приснилася посадка лайнера, на борту якого ви перебували, тут існує два трактування: організм сигналізує про проблеми, стосовно здоров’я, або це благополучне завершення якогось проекту, завдяки чому ви придбаєте душевну рівновагу.

Якщо посадка була вимушеною, аварійної, значить наяву відбудеться якась подія, яке порушить ваші плани. Це може бути пов’язано з підступами ваших конкурентів, які намагаються кожен раз вставляти палиці в колеса.

Можливо в рядах ваших колег є людина, що передає інформацію про специфіку роботи вашого підприємства. Сон волає до проведення аудиту, моніторингу, всякого роду перевірок, щоб виявити причини збоїв в роботі.

Довелося злітати на аеробусі, уособлює ясність ваших думок, вміння зрозуміти проблему і розібратися в нюансах важливих питань. Завдяки чому ви правильно виробляєте тактику поведінки в будь-яких склалися ситуаціях.

Якщо ви вирушили в тривалий політ, не набувши квиток, це свідчить про вашу втоми від повсякденної рутини. Через це ви стали не зібрані і неуважні. Посил сну в необхідності відкласти всі робочі поїздки. Тому як, збираючи необхідну пачку документів, є ризик, що ви забудете дуже важливі з них. Від цього зірветься операція.

Якщо літак робив трюки

Якщо під час зльоту авіалайнер вибухнув, цей сон може бути відображенням ваших сум’яття від пережитої, якийсь психологічно важкої ситуації. Ймовірно вона вплинула на ваш світогляд, позначилася на характері і важким тягарем лягла на серце. Можливо без допомоги професійного психолога вам не обійтися. Не ігноруйте цей факт.

Наснилося, що ви пілот літака, на якому виконуєте круті віражі. Це говорить про те, що у вашій кар’єрі відбудуться глобальні зміни. Можливо ви в корені поміняєте сферу своєї діяльності. Але приймаючи рішення на такий крок, добре продумайте всі плюси і мінуси нового заняття. Можливо воно зажадає наукового підходу. В такому випадку вам не завадить новий співробітник, який має відповідну кваліфікацію.

Деякі нюанси нічних польотів

Всі деталі сну не завжди вдається врахувати через те, що пам’ять не утримує їх до моменту пробудження.

Завуальовані фрагменти

Може щось залишається в підкірку нашої підсвідомості, що пізніше ми згадуємо. Зрозуміти, яку додаткову смислове навантаження несуть повітряні бачення, ми зможемо врахувавши дрібні деталі:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: