Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться політ уві сні?

До чого сниться політ уві сні?

Зміст:

Сонник Політ у Сні

Коли маленькі діти уві сні здійснюють польоти над землею, або летять в космос, дорослі завжди говорять, що подібне сниться, коли малюк росте. Але що, якщо дорослій людині сниться політ?

До чого ведуть польоти уві сні

Якщо мова йде не про банальне падінні з висоти, то тлумачення подібних видінь досить цікаво. Польоти снилися людям вже багато століть назад, тому сонники не забули викласти на своїх сторінках інформацію про те, до чого сниться політ.

Польоти згідно тлумачу

Якщо літали уві сні

З давніх-давен люди помітили, що певні символи з сновидінь приводять до одних і тих же подій в житті. Трохи пізніше людство вирішило зібрати всі можливі тлумачення в єдине джерело і назвало його сонником. На сьогоднішній день існує безліч тлумачів, але лише десяток з них користується популярністю і визнанням громадськості. Нижче представлені деякі з них.

Сонник Міллера

Сонник 21 століття

Жіночий тлумач

Літати уві сні, з точки зору психології

Нерідко такі сни сприймаються психологами, як бажання втекти від реальності, страху втратити розуму.

Як вважає психологічний сонник, політ, це бажання уникнути опіки батьків, гніту начальника, нагляду другої половинки. Якщо ж людина уві сні літає не сам, то він може просто намагатися уникати відповідальності або банальної роботи.

Літати на гелікоптері

Якщо вам наснився політ на вертольоті, значить, необхідно буде зібрати всі свої сили і розумові здібності, і тоді ви зможете досягти висот.

Багато сонники поділяють тлумачення польоту на вертольоті на дві частини. Вважається, що політ на вертольоті — спроба втекти від реальності, сновидец як би намагається витати в хмарах, аби не стикатися з жорстокою правдою життя.

Але також, летіти на вертольоті — символ багатства, слави, влади над людьми.

Якщо під час польоту на вертольоті ви милуєтеся відкривається пейзажем — начальство незабаром оцінить вас по заслугах, і ви можете сміливо розраховувати на підвищення.

Коли польотом на вертольоті керуєте саме ви, значить, прийде час, коли від вашого рішення буде залежати добробут ваших рідних.

Польоти в космос

Вважається, що політ на ракеті в космос, обіцяє вам блискучу кар’єру і здійснення найзаповітніших бажань.

Якщо ж, в реальному житті, ви просто одержимі, розповідями про зоряний космос, то, можливо, це просто відображення вашого бажання в реальності полетіти туди?

Коли при подорожі в космос вам було весело і приємно, значить, наяву ви також позитивно проведете час з друзями.

Політ в космос супроводжувався страхом, незручністю, іншими негативними емоціями? Ви хочете уникнути якоїсь неприємної ситуації, що склалася у вас в реальності.

До чого ще сниться літати

У реальному житті ми знаємо, що крім літака, вертольота та ракети можна ще літати на повітряній кулі, з парашутом, на дельтаплані. Що стосується сновидінь, то польоти можливі на чому завгодно — на килимі літаку, на мітлі, на драконі.

Реальні літальні засоби

Політ на парашуті, означає, що спокій вас і ваших близьких людей знаходиться під загрозою, яка нависла через ваших авантюрних дій. Летіти уві сні парашуті чорного кольору — сновидец сам розуміє, що створив неприємну ситуацію, і сильно переживає через це.

Хоча, на думку Міллера, якщо вам вдалося вдало приземлитися, то ви отримаєте неймовірний успіх в сумнівному на перший погляд справі.

Впасти на землю, так як в парашуті щось відмовило, то остерігайтеся нещасних випадків, які можуть закінчитися серйозними каліцтвами.

Якщо літали на повітряній кулі

Подорож по повітрю на повітряній кулі, може обіцяти сновидцу непередбачену відрядження або просто неприємне подорож. Також можливі неприємності на роботі, які відбудуться внаслідок прикрої помилки.

Стрімко падати на повітряній кулі — вас спіткає розчарування. А якщо піднімаєтеся вгору, то отримаєте матеріальну винагороду.

Злети і падіння, вчинені на дельтаплані, говорять про вкрай нестійкому моральному стані сновидіння. Не виключено, що ви недалекі від нервового зриву.

Казкові літальні засоби

Літати в сновидінні на мітлі — ви намагаєтеся знайти нестандартний вихід із ситуації, вийти за рамки загальноприйнятих норм.

Політ на драконі — сновидец сильний як тілом, так і духом. На нього чекає слава і загальне визнання, до якого він так прагне. Якщо ж ви ніяк не можете злетіти, значить, ваші амбіції занадто завищені, варто простіше ставитися до життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: