Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться поливати квіти?

До чого сниться поливати квіти?

Зміст:

Сонник поливати квіти

Як правило, квіти уві сні пророкують сновидцу тільки позитивні події в реальному житті. Це символ краси, розквіту, достатку.

Буває, уві сні ви не просто бачите їх, а робите певні дії. До чого сниться поливати квіти? Розібратися в цьому допоможе сонник.

Сняться квіти

Полив уві сні рослин

Як і в реальності, уві сні ви можете отримувати квіти в подарунок, дарувати самому, вирощувати, поливати, зривати. Будь-яке вироблене вами дію буде мати своє неповторне тлумачення.

До чого поливати квіти уві сні

Полив рослин може символізувати різні речі, починаючи від позитивного вирішення спірних питань і до поліпшення сімейних взаємин.

Сонник розділяє передбачення в залежності від того, які саме квіти ви поливали. Можливо, це був домашній газон або ж клумби біля будинку. Перед тим як брати в руки сонник, постарайтеся максимально відтворити те, що вам приснилося.

Поливати клумбу

Полив квітів на клумбі під відкритим небом — символ приємного життя, яку сновидец проведе в матеріальному достатку.

Сонник звертає увагу на вид квітів, рясно зрошуваних вами на клумбі:

Якщо на клумбі ви бачите лише паростки майбутніх квітів, то вас турбує ваше матеріальне благополуччя. Але, як стверджує сонник, зрошувати паростки на клумбі потужним струменем зі шланга — до фінансового процвітання, достатку.

Сновидіння, в якому ви поливаєте квіти на клумбі з лійки або інший підручній ємності, говорить про вашу скупості, невмінні радіти життю. Ви постійно економите, відмовляєте собі в приємних дрібницях. Також ви ведете себе і у взаєминах з іншими людьми, що сильно відштовхує останніх.

Виробляти полив кімнатних рослин

Поливати кімнатні рослини в горщиках — приємне придбання. Сонник говорить про те, що поливати квіти в горщиках — до дорогого подарунку. Але не турбуйтеся, якщо ви не отримаєте бажаного. Сновидіння вказує, що незабаром ви самі будете в силах придбати бажану річ.

Тлумачення буде відрізнятися в залежності від того, які саме квіти ви бачили в горщиках:

Якщо уві сні квіти в горщиках виглядали не найкращим чином, а саме млявими, зламаними, зів’ялими, то ви відчуваєте тривогу за стан здоров’я ваших домочадців. Після того, як ви зробили полив, квіти в горщиках ожили? Недуги і захворювання на довгий час покинуть вашу сім’ю.

Статева приналежність сновидіння

Для тлумачення важливо, кому саме сниться сон про полив квітів на клумбі або в горщиках.

Якщо дані дії виробляє дівчина, то її чекають взаємини з заможним хлопцем. Ваші почуття будуть взаємними і тривалими в тому випадку, якщо ви не шкодували води.

Для хлопця подібне сновидіння обіцяє нову високооплачувану роботу або підвищення по службі.

Думки сонників про полив квітів

Тлумач снів Густав Міллер говорить про те, що поливати квіти каламутною водою — до допущенню прикрих помилок, смутку, занепаду сил, матеріальних збитків.

Для одруженого чоловіка бачити уві сні, що його дружина займається поливом квітів, означає, що він правильно вибрав супутницю життя. Сновидінню дісталася любляча дружина, хороша господиня, турботлива мати.

Сучасний тлумач вважає, що полив квітів символізує ваше близьке оточення. Сновидіння означає, що ви оточили себе добропорядними людьми, вірними друзями, приємними співрозмовниками. При цьому ваші знайомі і друзі дуже цінують і люблять вас.

Провидиця Ванга вважала, що сон, в якому ви спостерігали полив, який чинять іншою людиною, попереджає вас. Близькій людині незабаром терміново знадобиться ваша допомога.

Якщо в сновидінні ви з нетерпінням чекаєте моменту, коли зможете полити квіти, то в реальному житті проект, на який ви покладали великі надії, залишиться невизнаною.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: