Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться пологовий будинок?

До чого сниться пологовий будинок?

Зміст:

Сонник пологовий будинок

Будь-яка жінка пізнала радість материнства не забуде перший будинок свого малюка. Адже з пологовим будинком пов’язано багато спогадів про перше знайомство з її новонародженим крихітним малюком. Жінка дбайливо зберігає в своїй пам’яті перші хвилини життя дитини: перший крик немовляти, запах його, крихітні ручки. Спогади, звичайно, можуть бути приємні і не дуже кожна ситуація індивідуальна. Для чоловіків пологовий будинок теж особливе місце, тут йому вперше вручають дорогоцінний згорток, і відбувається їх знайомство. Але що означає побачити пологовий будинок уві сні? Що віщує побачений сюжет? Давайте спробуємо розібратися.

Бачити пологовий будинок уві сні

До чого сниться пологовий будинок? Мають відбутися зміни в житті. Відбудеться доленосна зустріч з людиною, він внесе в повсякденне життя щасливі миті і наповнить її змістом.

У пологовому будинку бачити людей — скоро будете гуляти на весіллі або на веселій вечірці. У приміщенні були тварини — до зустрічі з друзями.

Побачений сюжет з пологовим будинком може бути віщим і провіщати швидку вагітність і легкі пологи.

Збирати речі в пологовий будинок — чекає співбесіда для працевлаштування. До чого їхати туди вже на пологи? Не переживайте даремно про роботу, інакше можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Сниться, доктор на прийомі пояснює: болі в спині пов’язані з вагітністю і відразу відправляє вас у пологовий зал. Якщо ви:

Якщо приснився пологовий будинок

Тлумачення нічний мрії, де ви гуляєте уві сні по території лікарні і бачите навколо майбутніх матусь:

Жінці сниться пологовий будинок

Жінці сниться пологовий будинок — належить отримувати увагу протилежної статі. Бачити, як вона знаходиться в приміщенні і при цьому жінка була вагітна — грядуть сприятливі зміни в житті. Ще нічне бачення може бути пророчим і провіщати швидку вагітність насправді. Народжувати в стінах пологового будинку — до нових любовних пригод.

Показувати в вікно пологового будинку свою дитину — своїм рідним повідомте приємну новину, яку дізнаєтеся зовсім випадково.

Чоловікові сюжет віщує

Чоловікові приснився сюжет, де він бачив пологовий будинок — чекає знайомство зі своєю майбутньою дружиною. Шлюб буде вдалий, дружина створить в сім’ї тепло і затишок. Якщо йому сниться незвичайний сон, в якому він чекає дитину і вже знаходитися в пологовому будинку — сонник трактує такий нічний сюжет: до великих фінансових надходжень. Бачити, як народжується ваш малюк — також сонник віщує матеріальне благополуччя.

Сниться уві сні, що під час виписки вручають його новонародженої дитини:

Виписатися з лікарні і їхати додому — сонник трактує, що чекає переїзд. До чого приснився сюжет, де присутні на виписці з пологового будинку у незнайомої людини? Молодій людині це сниться до — сексу з незнайомкою. Дівчині — сонник вказує, що вона зазнає заздрість чужому щастю.

Бачити уві сні лікарів

Медперсонал

До чого сниться уві сні працювати акушером і приймати пологи? Насправді ви допоможете своїм близьким в лихоліття. Також бачення віщує велику несподіванку в життя. У нічний мрію бути доктором і поспішати на народження дитини — нагрянуть неждані гості.

Пологи

Бачити процес народження малюка — відбудуться важливі зміни в житті, звільнитеся від вантажу, який вас гнітить вже тривалий час. Легкі пологи і відчували уві сні почуття радості — буде дана можливість відпочити і перекласти свою роботу на іншу людину.

Болісні пологи, але з малюком і мамою все добре — труднощі в справах, але все добре закінчитися.

Уві сні бачити своє народження в стінах пологового будинку — виникне службовий роман. І тільки сновидцу вирішувати варто його починати чи ні.

Під час пологів померла знайома? Намагаєтеся наяву безуспішно налагодити взаємини з рідними.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: