Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться полуниця велика червона?

До чого сниться полуниця велика червона?

Зміст:

Сонник полуниця велика червона

Полуниця — прекрасна ягода. Апетитна, приємно пахне і дуже корисна. Її люблять багато людей різного віку, полуницю можна спокійно вважати ідеальною ягодою.

Ось тільки до чого сниться ця запашна ягідка? Як трактує сонник, цей плід віщує радість або любовні стосунки. Постарайтеся згадати більше подробиць, які Вам довелося бачити уві сні для отримання більш детального тлумачення Вашого нічного бачення.

Полуниця на грядці

Як стверджує тлумач снів, бачити уві сні цю чудову ягоду обіцяє Вам любовні події. Зеленная же говорить про Вашу сексуальної незадоволеності.

Якщо наснилася велика червона полуниця

Якщо наснилася Вам велика червона ягідка на кущі — удачу в особистих відносинах. Стигле, але не велика рослина обіцяє Вам короткочасний роман.

Не журіться, якщо приснилася гнила улюблениця літа, вона обіцяє Вам приємні сюрпризи. Зіпсоване рослина — на радість і прекрасного настрою.

Є уві сні гнилу полуницю — цінувати те, що вже маєте. Однак бачити багато поганого врожаю обіцяє Вам довгу подорож.

До чого сниться запашна полуничка? Як стверджує сонник Міллера, бачити плід цієї ягоди в руках дитини означає, що скоро на Вас чекатимуть радісні новини. А ось побачити, як її тримає літня людина — важлива подія.

Побачити в будинку

Якщо уві сні, будинки, у Вас на тарілці лежали плоди полуниці, значить незабаром у Вас будуть знаменні події. Одна ж ягода говорить про Ваш перевагу в професійній сфері.

Якщо тримали в руках

Якщо плоди цієї ягоди потрапили тим чи іншим способом в іншу їжу, що ж, Ви можете радіти, так як всі Ваші цілі будуть досягнуті. Ця рослина в першому блюді означає, що Ви самі виконаєте бажане, проте, якщо вона була в гарнір — чекайте допомогу від небайдужих до Вас осіб.

Улюблениця літа в цукрі говорить про Ваших любовних мріях, додавати щось до цього прекрасного поду — надія на увагу з боку поважної людини.

До чого сниться це дивовижна рослина? Як стверджує сонник Міллера, бачити уві сні великі і солодкі плоди означають матеріальний достаток і хороший дохід. Однак, якщо уві сні довелося побачити дрібні плоди, значить Ваш дохід буде маленьким, але стабільним.

Інші тлумачення

Однак варто подивитися, що говорять інші тлумачі нічних мрій. Так Ви зможете об’єктивно поглянути на Ваші мрії і визначити для себе, що слід змінити, щоб уникнути нещасть.

Сонник Міллера

Якщо Вам приснилася полуниця на підлозі, значить Ви здійсните свої таємні сексуальні фантазії.

Так само у психолога Міллера є і інші тлумачення. Наприклад, якщо Вам довелося уві сні збирати урожай на грядці сусіда, то це говорить про те, що Ви є об’єктом симпатії у колег, а ось якщо Ви збираєте полуницю на своїй території — попереджає Вас про те, що варто стежити за своєю поведінкою в суспільстві.

Якщо їли полуницю

Любовний сонник

Бачити уві сні полуницю обіцяє Вам солодкі пристрасті і насолоди і неодмінно досягти всіх Ваших поставлених заздалегідь цілей. Так само якщо Вам довелося, є її уві сні, то це пророкує Вам величезне щастя з Вашою другою половинкою. Ви ще раз переконаєтеся, що Ви є одним цілим, і не може обійтися один без одного.

Езотеричний сонник

Соковита ягода — до повноти почуттів. Полуничне варення — прекрасний швидкоплинний роман з усіма елементами пристрасті. Гнила ж обіцяє Вам неприємності в любовних справах: розлучення, венеричні хвороби, аборт.

Якщо Ви дізнаєтеся, до чого сниться полуниця, то зможете підготуватися і запобігти згубні наслідки. І не треба буде гадати до чого це нічне бачення. Вам просто слід знайти своє бачення в обіймах Морфея в тлумачі і дізнатися до чого сниться ту чи іншу дію, ситуація, або предмет.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: