Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться полуниця?

До чого сниться полуниця?

Зміст:

Сонник онлайн Полуниця

Завдяки тому, що полуниця має форму серця і вона червоного кольору, вона є символом богині любові — Венери. Коріння цієї ягоди використовують при ворожінні — вони мають слабо виражені наркотичні властивості. А ось до чого сниться полуниця? Більшість сонників призводять тлумачення снів, де головною героїнею є полуниця, як образ сексуальності, сексуальних задоволень, спокуси і розкутості. Розберемося докладніше.

Малює образ підсвідомість

Давайте подивимося, до чого сниться полуниця в різних обставинах:

Бачити уві сні полуницю

До чого сниться полуниця, що ви посадили і почали поливати, підгортати кущі, копали грядки, і вносити добрива. Це заклик до того, що в житті потрібно поміняти поле діяльності. Ви займаєтеся монотонної, нікчемною роботою, яка не приносить вам абсолютно прибутку. Принагідно, коли за всім цим процесом ви спостерігали з боку, коли цим займається хтось, значить дорогий вам людина затіяв безприбуткове підприємство. Отговорите його від цієї затії.

Якщо довелося їсти полуницю уві сні, це обіцяє сплячому цілковиту гармонію в любовних і інтимних відносинах. А ось якщо є багато полуниці, значить швидке знайомство з цікавою людиною, до якого з’явитися не нерозділене потяг.

Сонник Міллера дає тлумачення сну, де доводилося їсти полуничне варення. Принагідно, коли такий сон бачила жінка, це обіцяє нове пристрасне і дуже захоплююче любовну пригоду. Тут, однак, є вагомий нюанс — якщо варили варення самі, а потім почали його їсти, то станете ініціатором романтичної зустрічі, а в разі, коли варення приготував будь-хто інший, значить піддастеся пристрасті близької людини. Для чоловіка таке сновидіння пророкує збільшення прибутку.

Сонник Міллера підкреслює, що якщо в мріях є суху, або гнилу ягоду — вами опанує любовна лихоманка, яка завершиться абортом, більш того, можливо захворюванням, що передається статевим шляхом і в результаті, розлученням.

Якщо бачити, як уві сні збирали ягоду, але не куштували, це передбачає ваші спогади, що не дають вам спокою. Швидше за все не можете забути недавню любов, яка не була взаємною. А сонник психолога дає відгадку такого сну таку, що днями скуштуєте полуницю, навіть якщо на дворі буде зима.

Поле, засіяне полуницею — до дрібних радощів

Розгадка снів, де привиділося ціле поле стиглих, соковитих і красивих плодів, обіцяє вам дрібні радості, які відволікають вас від більш важливих справ.

Розшифровка снів, в яких ви топчете суницю чи полуницю, виявляє ваш страх перед новими назріває відносинами. Всіляко упираєтеся йти назустріч щастю. І даремно! Придивіться краще до своїх шанувальників. Роздивіться в таких свого, даного небесами, судженого. Адже ця зустріч — доленосна.

Збирати полуницю

Сонник полуниця дає різні пояснення снів, де вам довелося збирати полуницю. Ось на скільки загадкова і незвичайна ця ягода, на стільки і конкретизовані розгадки снів з її участю. Полуниця — одна така ягода, насіння у якій розташовані не всередині, а зовні.

Солодку ягоду рвали разом

Якщо уві сні привиділося збирати стиглу і дуже солодку ягоду, значить кожен день будете перебувати в нетерпінні про передчутті інтиму з коханим.

Якщо уві сні зібрали таку ягоду і пригощали їй іншу людину — це віщує вам шанувальника, який обожнює і підтримує вас у всіх ваших починаннях. Якщо наснилася полуниця, яку ви продаєте? Пояснення такого сну говорить про появу на горизонті вигідного партнера, за допомогою якого ваше фінансове становище поліпшиться ще більше, ніж будь-коли.

До чого сниться полуниця прямо у вас на балконі? Цей сон вказує на перспективне підприємство і привабливі насолоди його результатами. Ну, а якщо ви збирали соковиту ягоду на деревах, знайдете дуже оригінальне рішення дилеми, що стоїть перед вами, тим самим здивуєте свого супутника і внесете нових фарб у відносини між вами.

Гірку ягоду рву одна

Якщо полуниця недоспіла

Принагідно, коли примарилося збирати переспілі, або кислу ягоду, це віщує дисгармонію в інтимності, холодність і байдужість партнера у відносинах між вами. Або, будучи закоханим, не отримаєте взаємної до вас симпатії. А при нагоді, коли полуниця була недоспіла, то це знак вашої незадоволеності своїм партнером, його сексуальними ласками.

До чого сниться полуниця, що ви зібрали дуже мало і пішли на ринок купувати ще? Відчуєте на собі тягар косих поглядів ваших колег з приводу того, що пере клали на плечі когось іншого зі своїх задач і обов’язків, при чому ваш коханий буде на їхньому боці.

Якщо збираєте кислу ягоду і тут же годуєте нею свого судженого, то сон вас закликає придивитися в реальності до свого партнера. Можливо почуття, які він відчуває до вас, фальшиві. Вони викликані лише якоюсь вигодою, яку він хоче витягти з цих відносин.

Деякі сонники попереджають, що якщо в мріях ви варите з цієї ягоди компот, то в реальності уникайте ставати на дорозі тих, хто з легкістю може вас розтоптати, що не відчувши цього.

Якщо вам примарилося

Буває в мріях сплячого фігурує зелена полуниця. Це попередження про те, що вам не завадило б змінити партнера. Адже самі не відчуваєте глибоких до нього почуттів, і сексуальної задоволеності. Значить це не ваш чоловік. Дайте можливість відбутися зустрічі з дійсно вашою долею.

Якщо сплячий ліцезріт в мріях велику червону ягоду на кущі, це підкреслює те, що він користується успіхом у представників протилежної статі. А ось дрібні ягідки віщують скороминущу любовну інтрижку.

Цікаво, що велика кількість гнилих ягід в грязі можуть наснитися до приємного і несподіваного сюрпризу, а одна, але велика ягода в грязі — до коштовного подарунку.

Якщо вам приснилося повне відро зіпсованих ягід, то це віщує поїздку в іншу країну. Якщо у вашому сновидінні одна ягідка в красивому блюдце на столі, значить вас цінують на роботі, оскільки ви професіонал у своїй справі. Якщо ж смакуєте цю ягоду з цукром, або з кремом або мусом — чекайте уваги впливової людини.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: