Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться померлий дідусь?

До чого сниться померлий дідусь?

Зміст:

Сонник Померлий дідусь

Життя і смерть завжди слід невідступно один за одним. Кінець чого-небудь жахливого може стати початком нового, воістину прекрасного. І навпаки, цей циклічний процес заворожує і лякає одночасно. Родичі, яких уже давно немає в живих, є частими гостями в нашому сні.

До чого сниться померлий дідусь? В основному він, як і бабуся, відвідують нічні в мрії в рідкісних випадках. В цей час сновидец потребує коштовного раді від модерного досвідом людини. Більш докладний тлумачення допоможуть дати провідні провидці і психологи.

Якщо приснився померлий дідусь

Що говорить тлумач?

У кожен дім рано чи пізно приходить нещастя. Неважливо, часто воно буває Вашим супутником або давно про нього нічого не було чутно, але кожна людина рано чи пізно відчуває його. На жаль, першими з життя йдуть бабуся чи дідусь. Подумайте, до чого приснився такий епізод і чи є ця людина живим насправді.

Наяву він помер

Отже, якщо Вам довелося бачити, відчувати присутність рідної людини в своєму сні, але наяву він давно помер, значить, саме час заглянути в сонник. Чи був він у труні або повний життєвої енергії, всі ці швидкоплинні деталі допоможуть дати правильне тлумачення.

Як він виглядає?

Згадайте, які емоції були помітні на його обличчі, і які інші особливості присутні уві сні.

Чи був він веселий

Обставини уві сні

В туманному світі мрій можна спостерігати найрізноманітніші явища, про які наяву не могли й подумати. Що ж довелося здійснювати і які окремі моменти запам’яталися?

Якщо лаявся

Наяву він живий

Часом нас наздоганяють такі бачення, в яких дідусь насправді живий, але уві сні здається мертвим. Такі явища лякають, але в той же час несуть важливий сенс.

Так, якщо він лежить в труні, але при цьому здається абсолютно здоровим і енергійним, то це вірна ознака не тільки Вашого довголіття, але і міцного здоров’я всієї родини.

Ну а в разі, коли довелося бачити його хворобливим, засмученим, то будьте готові до проблем з власним самопочуттям, а також дрібних неприємностей. Сонник стверджує, що всі тяготи і хвороби будуть легко переборні і не змусять Вас витрачати багато сил.

Якщо кликав з собою

Якщо уві сні Ви помічаєте рідний дім і Ваш улюблений дідусь намагається втекти від Вас, то зараз настав найкращий час для того щоб вступити на новий життєвий етап. Перестаньте в усьому сподіватися на власних батьків і починайте потроху вчитися самостійності.

У разі, коли померлий дідусь або бабуся кличуть з собою на той світ, слід бути особливо обережними. Велика загроза небезпек, особливо хвороб.

Інші тлумачення

Продовжуючи аналізувати, до чого бачити це сумне видовище, звернемося до інших джерел. Знамениті психологи і провісники допоможуть дати правильну відповідь.

Сонник Міллера

Психолог відзначав, що померлий дідусь, бабуся та інші родичі є надзвичайно важливими символами. Він звертав увагу на те, в якій ролі доводилось бути самому сновидцу.

Бути спостерігачем

Довелось бачити рідну людину в своїх мріях, який був усміхненим, добрим і в цілому налаштованим дружелюбно? Міллер вважав, що це дуже добрий знак, який подарує не тільки сімейне благополуччя, стабільні грошові надходження, але і повноцінне щастя в будинок.

Якщо не знали дідуся

Однак в тих випадках, коли літній чоловік був незнайомим, варто насторожитися і звернути увагу на те, як він себе вів по відношенню до Вас. Цілком ймовірно, що він може виявитися уособленням Вашого майбутнього «я».

Взаємодія

Образ, в якому рідна людина виглядає як живий і намагається передати Вам будь-якої предмет, посилку, є добрим знаком. Хоч зараз у Вас і є проблеми, після нічної події вони вирішаться самі собою.

А ось розмова віщує клопоти і нові обов’язки, про які раніше Ви не могли й подумати. Згадайте, який характер був у бесіди. У разі, коли Ви поспілкувалися тепло і привітно, то і спіткали клопоти будуть виключно приємними.

Сонник Цветкова

Про що ж повідає дане джерело? Цвєтков вважав, що необхідно звернути пильну увагу на те, що саме говорить Вам дідусь в обіймах Морфея. При цьому неважливо, чи перебував він у труні, поряд з Вами або Ви тільки незримо відчували його присутність. Почуті слова можуть виявитися пророкуванням, тому не варто забувати їх.

У разі, коли улюблений літній чоловік обіймає Вас, цілує, дарує своє тепло, будьте впевнені, що в будь-якій ситуації Ви ніколи не залишитеся одні. Завжди будуть ті, хто цінує Вас і готовий надати всіляку підтримку.

Згідно символічного тлумачу, Вам необхідно почати самостійно вирішувати власні проблеми і не покладатися на допомогу інших людей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: