Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться померлий друг?

До чого сниться померлий друг?

Зміст:

Сонник Померлий один

Прийнято вважати, що мертві люди повинні залишатися в повній недосяжності для живих. Будь-яке спілкування з ними, нехай підсвідоме спілкування уві сні, викликає досить дивні почуття, до яких домішується страх і недовіру.

Чому уві сні нас відвідує покійний приятель

Буває, що небіжчики приходять до нас уві сні. Трапляється бачити живим, давно померлого батька, матір, або знайомого. Що обіцяє таке сновидіння? І до чого сниться померлий друг?

Покійний один за сонником

Онлайн сонники існують вже більше 20 років. Вони розглядають ситуацію, коли приснився померлий друг, як прообраз.

Значить, незабаром ви дізнаєтеся важливу новину. Визначити, хороша звістка чи ні, можна, якщо згадати відчуття під час перегляду сновидіння.

Якщо бачили одного який помер

Сонник Астромерідіана

Сонник Нострадамуса

Сонник Майя

Сонник Ванги

Тлумач Цвєткова

Даний сонник вкрай негативно ставитися до того, чому нам сняться покійні друзі:

Як саме ви бачите його в сновидінні

Бачити друга живим, багато сонники розглядають як звичайну тугу за покійним чоловіком.

Якщо ж один сниться живим перед відповідальним подією, то вам варто постаратися згадати колір його одягу. Вважається, що яскравий одяг показує незгоду покійного з вашими діями.

Сон з живим іншому перед одруженням, говорить про те, що ваша подружнє життя не скластися. Ви можете прожити разом хоч 20 років, але щастя при цьому не відчуєте.

До чого сниться могила покійного приятеля

Якщо бачили могилу товариша

Вважається, що якщо могила вам просто снилася здалеку, то кожен провісник порадить вам звернути увагу на деталі. Це ключові моменти для тлумачення. Варто пригадати, як виглядав хрест, огорожа, який було погода, час доби.

Хоча існує єдина думка тлумачів, що могила гарного знайомого в сновидінні говорить вам, дотримуйтесь правильною дорогою, не робіть оточуючим зла, чиніть по совісті.

Бачити, як могила одного як би освітлюється світлом — ви переходите на новий більш якісний рівень життя, де буде не місце тривогам і горю. Вас чекає щастя і умиротворення.

Якщо могила одного сниться часто, напевно, вам варто відвідати його на кладовищі. Якщо такої можливості немає, то поставте в церкві свічку за упокій його душі.

Могила одного, на якій ви садили квіти — незабаром ви станете щасливою людиною.

Інші варіанти сновидіння про покійного друга

Що робити, якщо до вас прийшов небіжчик і назвав вам дату вашої смерті, наприклад 20 років? Не варто переживати, подібне бачення всього лише означає, що саме в 20 років ваше життя кардинально змінитися.

Не виключено, що коли вам виповниться 20 років, відбудеться подія, що переверне ваші погляди.

Якщо не йдеться про родове прокляття, коли всі члени сім’ї помирають в певному віці, наприклад, і бабуся, і мати померли в 20 років, то дату своєї смерті не варто сприймати буквально.

До речі, дату вашої смерті уві сні може сказати не тільки покійний друг, але і померлий батько, мати, брат, сестра.

Покійниця мати уві сні досить цікавий символ. Бачити покійну матір, до неприємностей. Швидше за все, мати хоче ласкаво вберегти вас від здійснюваної помилки, невірного кроку. Якщо вона щось говорить вам уві сні, бажано це запам’ятати і взяти до відома.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: