Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться попіл?

До чого сниться попіл?

Зміст:

Сонник попіл

Відшукати значення такого популярного бачення, де за сюжетом привиділася зотлілі сигарета, яка звернулася в попіл папір, згоріле житло, не важко. Але щоб отримане тлумачення відповідало майбутніх подій, майбутнього року долі, сновидцу належить згадати все найдрібніші подробиці мрій.

Сучасний суміщений сонник попіл у снах тлумачить як майбутні негаразди, неприємні події, низку неймовірних випадковостей, які приведуть до розчарування.

Протилежне пророкування подає езотеричний тлумач сновидінь, вказуючи, що будь-який попелище уві сні є ознакою духовного очищення, переродження.

Відомі значення

Такі вірування як індуїзм, надають попелу, як наяву, так і у снах сакральне значення. Думки, що зола символізує реінкарнацію, звільнення від гнітючої дійсності, політ думки, дотримуються і більшість африканських племен. Що ж розкажуть сонники відомих психологів, медіумів, відунів?

Наснилася згоріла папір

Будь-яка зотлілі річ, за сонником закоханих, сниться напередодні початку складного періоду в житті сновидіння.

Походження попелу

Палаючий будинку камін у снах ототожнюється підсвідомістю з теплими вечорами в колі друзів, що панує будинку гармонії і спокої, а ось згасаючий вогнище — це ознака охолодження почуттів між подружжям.

Батькам можуть наснитися згорілі дрова, як символ майбутніх хвилювань за власних нащадків.

Легке нездужання відчує наяву спляча людина після мрій про чищення каміна будинку, також позбавлення від попелу може асоціюватися з бажанням позбутися від нав’язливих думок.

Догораючий вогнище уві сні вкаже, що сновидцу властиво ностальгувати за минулими часами, ворушити минуле, намагатися відновити давно втрачені контакти.

Бачення кращих людей

Бачити уві сні зотлілу сигарету

Досить частим чином, який відвідує нічні марення, є звичайна тліюча цигарка. Тлумач підкаже, до чого сниться попіл від сигарет.

Примарилося наповнена недопалками попільничка є ознакою панує безладдя не тільки в думках, але і в побуті.

Діючий вулкан

Соціально нестійку позицію займає персона, якій сниться падаючий з неба вулканічний попіл.

Якщо сниться виверження вулкана

Виверження вулканів — досить поширене сновидіння, яке вказує на майбутні кардинальні зміни на робочому терені, а повільно опускається попіл є знаком невираженою агресії.

Постарайтеся уникати конфліктів, оскільки наслідки можуть виявитися неприємними як для вас особисто, так і для вашого оточення, — таким чином, розглядає мрії з пилової масою вулканічного походження сонник Дмитра та Надії Зими.

Не варто перебільшувати свої нещастя, оскільки, доклавши трохи старань, вийде відновити репутацію, зайняти керівну посаду, домогтися бажаних результатів, якщо наснилися прогулянки після виверження вулкана.

Гуляти по попелища

Сниться попелище

Що розповість сон, де сновидец бродив по випаленої до попелу місцевості?

Бродити по попелища — несприятливий знак, який натякне, що сплячу особу терзають почуття образи, несправедливості.

Короткі передбачення

Як свідчить сімейний сонник, попіл від сигарет розповість про випробувальному напрузі, яке загрожує нервовими зривами, скандалами.

Є попіл у снах — добрий знак, який обіцяє багатство, а несподівано падають з неба вигорілі пластівці попередять про можливе грабежі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: