Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться поранена кішка?

До чого сниться поранена кішка?

Зміст:

Сонник поранена кішка

Кішка сприймається людьми як істота магічне, вона завжди гуляє сама по собі. Уві сні ж вони часто уособлюють реальних ворогів, до такого символу варто придивлятися більш ретельно.

Часто люди цікавляться, до чого може снитися кішка. Але іноді виникає питання, до чого сниться поранена кішка? Цей символ подвійно негативним, саме так вважають тлумачі снів.

Поранена тварина уві сні

Сниться тварина з каліцтвом

Коли уві сні ви бачите будь-які каліцтва на будь-кого, це вже поганий знак.

Що стосується кішок, то тут справи йдуть ще гірше. Правда, деякі сонники роблять не такі трагічні передбачення.

Пророцтва сонників

Тлумачі часто розходяться в думках щодо того чи іншого символу. Що стосується кішок, то тут одностайності чекати не доводиться.

Тлумач Густава Міллера

Коти в нічному баченні — негативний знак. Якщо тварина сильно постраждало, то вам точно варто чекати біди.

Брудна, зранена кішечка — ознака отримання звісток, що можуть призвести вас в шок. Вони будуть малоприємними і несподіваними для сплячої людини.

Відганяти уві сні брудну настирливе тварина

Якщо уві сні ви змогли відігнати від себе тварину, то, на думку Міллера, в реальності ви зумієте впоратися з неприємностями і обійти біду стороною.

Тлумач Ванги

Представник котячих уві сні — символ сварки і розбрату. Якщо тварина поранена, то наслідки вашого конфлікту можуть бути катастрофічними. Ви ризикуєте припинити з цією людиною або людьми будь-яке спілкування.

Мусульманський тлумач

Мусульмани вважали, що поява котів уві сні — знак позитивний. Правда, коли тварина не зовсім здорово, то тлумачень може бути два, і вони будуть мати різні наслідки:

Мертву тварину зі снів обіцяє зраду

Тлумач 21 століття

До чого може приснитися, що сновидець завдав каліцтво тварині? Таке нічне бачення означає: совість нечиста. Минулі вчинки вантажем лежать у вас на душі, і ви не розумієте, як впоратися з ними. Найменша можливість виправити заподіяне зло має бути використана.

Мертва кішка, що померла від ран — неприємний вам людина назавжди покине ваше життя.

Думка психологів про даний символі

Найголовніший тлумач снів, який розглядає сновидіння з точки зору психології — тлумач Зигмунда Фрейда. Вчений вважав, що будь-який поранена тварина в нічному баченні символізує негативні емоції, які накопичилися у вас, але не мають виходу. Якщо ви не зумієте реалізувати їх, направити в правильне русло, то ситуація може вийти з-під вашого контролю.

Є версія, що хворе, що закінчується кров’ю тварина — звістка про хворобу одного. Вдалося відігнати його від себе — один піде на поправку.

Загиблий уві сні вихованець обіцяє приплоду в реальності

Побачити свого вихованця з пораненням

Страшне бачення, в якому ви побачили власного домашнього вихованця в жалюгідному стані, на думку тлумачів, нічого не означає. Можливо, в реальності ви просто сильно переживаєте за його фізичний стан. Такі сни досить часто сняться людям, у яких очікується швидку появу маленьких кошенят в будинку.

Не варто засмучуватися, бачення говорить про те, що все пройде благополучно, і ваша вихованка, і її потомство будуть живі і здорові.

Неприємність трапилася з незнайомим котом

Часто в сонниках зустрічається пророкування, яке свідчить: якщо уві сні ви побачили поранену кішку, то в реальності вам доведеться втішати знайому в її горі. Ваша подруга або родичка постраждає від зради найближчих людей.

Помітили, що рана у тварини перебувала на голові або в області серця? Значить, незабаром вас здолає почуття закоханості, але таку любов люди в реальності звикли називати хворий. Це буде нерозділене почуття або нездорова пристрасть, сновидец буде терпіти постійний біль, завданий йому другою половинкою.

Сон обіцяє зраду коханої людини

Які ще передбачення видають сонники:

Якщо кішечка уві сні постраждала через бійку з іншими котами або заразилася сказом і поранила себе, то вас чекає реальна сутичка з ворогами. Чим зліше була тварина в нічному баченні, тим більше сил докладатимуть вороги, щоб помститися вам. Варто задуматися, що ви зробили такого, щоб так налаштувати цих людей проти себе.

Коли кіт уві сні весь в крові, то неприємності будуть чекати сім’ю сновидіння, а точніше його кровних родичів. Будьте гранично обережні і стежте за своїми дітьми.

Де була тварина уві сні

Сниться тварина на порозі будинку

Досить важливо для передбачення визначити місце, в якому вам приснився поранений кішка:

Яке каліцтво було у кота

Якщо кішка уві сні була без голови, то ваші вороги будуть безсилі заподіяти вам шкоди. Був відсутній хвіст? Один чоловік спробує повністю підпорядкувати вас своїй волі. Варто усіма силами намагатися не допустити такого розвитку подій.

Закривавлена голова тварини — вам доведеться знову повернутися до старих сварок. Це негативно позначиться і на вашому самопочутті, і на подальших планах.

Часто серйозне поранення у тварини уві сні означає, що у ваших недругів великі неприємності. Незабаром у вас буде реальний шанс перевести дух, так як їм буде не до вас.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: