Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться поранена птиця?

До чого сниться поранена птиця?

Зміст:

Сонник поранена птиця

Сновидіння, в якому вам приснилася птах, не є негативним.

Часто даний символ розглядається як наявність творчого потенціалу у сновидіння, позитивних змін у житті.

У більшості сонників можна зустріти визначення, до чого бачити уві сні, як птах залітає в будинок. Це бачення має негативний характер, і пророкує сновидцу хвороби і неприємності.

У вас було певне бачення, і ви хочете дізнатися, до чого сниться поранена птиця? Цей сюжет зустрічається в описах досить рідко, але його все ж можна відшукати.

Наявність пернатого уві сні

Наснилося калік перната

При розгляді снів вам варто вказати, чи була це одна особина або ж ціла зграя. Колір пір’їнок також грає не останню роль при створенні передбачення.

Думки тлумачів снів

Сонники є першоосновою. Сюжет сну запам’ятався вам? Насамперед вам варто звернутися до них. Вважається, що розглядати вартий лише той сон, який запам’ятався вам, або ж певний символ зі сну, що врізався в пам’ять.

Якщо це була поранена птиця, то не зайвим буде дізнатися, що в цілому означає даний знак.

Сонник Деніз Лінн

Якщо вам приснилася птах, то незабаром ви зумієте піднятися над своїми неприємностями, вийти на більш якісний рівень. Перед вами відкриються нові горизонти.

В цілому, це хороший знак, а якщо птах ще й співала уві сні, то ви отримаєте приємні новини.

Сниться співає перната

Не забувайте про те, що птах є символом свободи. Незабаром ви перестанете звертати увагу на думку оточуючих людей, станете вільними у своїх діях.

Відповідно поранена птиця — вас будуть обмежувати в ваших бажаннях.

Тлумач древніх майя

Народність майя давала два основних тлумачення сновидінь про пернатих. Передбачення може бути і негативним, і позитивним, в залежності від приснився сюжету:

Русский тлумач

Мертва птиця сниться до радості, що відвідає сплячої людини наяву. Якщо вам вдалося зловити пернату, то в реальності ви отримаєте бажане.

Також сонник радить придивлятися до її зовнішнього вигляду:

Тлумач Гришиной

Коли вам сняться птиці, це хороший знак. Пташенята обіцяють швидку вагітність.

Годувати їх — будете шукати спілкування, вас стане долати туга.

Слухати їх спів — спілкування з друзями, але якщо звуки були неприємними і гучними, то може вибухнути сварка.

Вбивати пернату — зміни в житті сплячої людини.

Циганський сонник

Цигани досить позитивно ставилися до подібного символу. Коли ви бачили уві сні перелітних птахів, то будете подорожувати, вас очікують поїздки в далекі краї.

Птах сів на голову — зустрінете людину, якого полюбите всім серцем.

Вбити її або побачити вже мертву — негативний бачення, яке може обіцяти вам безліч неприємностей.

Бачити уві сні ворону

Цікаво, що ворона, яка розглядається негативно в більшості джерел, циганами сприймається в позитивному ключі. Якщо вам приснилася саме ворона, то в вашій родині все буде добре.

Тлумач Міллера

Добре, коли ви бачили пташку з яскравими пір’їнками. Такий сон обіцяє удачу, щастя і радість.

Як вважає даний сонник, поранена птиця бачиться до глибокої печалі. Ви станете засмучуватися через безрозсудний поведінки вашого сина чи доньки.

Якщо ви спостерігаєте в нічному баченні їх політ, то незабаром всі неприємності залишать вас, в житті почнеться біла смуга.

Бачити уві сні поранення пернатого

Стріляти з рушниці і вбивати птахів — наближається катастрофа.

Поранення птиці уві сні

Як вже говорилося, Густав Міллер побачивши пораненої пташки уві сні обіцяв печаль, смуток. В сонник Цвєткова можна знайти інформацію про те, що сновидіння будуть переслідувати невдачі.

Езотеричний тлумач говорить про те, що хворі або поранені птиці описують сплячої людини як песиміста, який сам собі псує життя. Якщо вони при цьому знаходяться в клітці, то ви мислите стереотипно, громадська думка надає на вас великий вплив.

Асирійський сонник побачивши птахів обіцяє повернення назад втраченої речі. Але коли жива істота поранено, то радості від цього у сплячої людини не буде.

Символіка сну

Поранена пташка уві сні — ваш внутрішній стан. Ви відчуваєте себе неважливо через те, як стали поводитися ваші діти. Вони змушують вас відчувати самі негативні почуття.

Якщо пташка помирає, то в реальності ви зробили поганий вчинок, і зараз відчуваєте докори сумління.

В цілому, бачення про пораненої птаху є знаком, що вам варто знайти точки дотику з власними дітьми, поки не стало надто пізно. Ви втрачайте з ними зв’язок. Якщо у вашої дитини почнуться неприємності, ви будете останньою людиною, до якого вони звернуться за допомогою. Це загрожує потраплянням в погану компанію.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: