Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться поранена собака?

До чого сниться поранена собака?

Зміст:

Сонник поранена собака

Собака — стародавнє домашня тварина. Воно скрізь і постійно супроводжує людям. Ця істота має доступ в світ духів. Будучи провідником людей крізь темряву смерті, воно служить стражем в лабіринтах потойбічного світу.

Символізм образів

Собака — істота, наступне за людиною в понятті святості. Псина дає посил таких значень як смерть і відродження. Це символ вірності, відданості, жертовності. Який посил в мріях несе поранену тварину?

Популярні трактування

Левова частка тлумачень з численних джерел однакові на думці, коли приснилася псина, це асоціюється з одним, кимось із родичів, або якоюсь людиною, який благоволить сплячому.

Якщо приснився поранений собака

Сонник Ванги

Відома пророчиця сповіщає що — те, до чого сниться поранена собака, є поганим знаком. Можливо до вас дійде безрадісна новина про невиліковну хворобу, а не виключено і смерті, старого друга.

Сонник Міллера

Якщо в мріях з твариною сталося щось неблагополучне, то це обов’язково вказує на різного роду проблеми.

Бачити як собака спокійно вмирала уві сні, це передвісник дрібних невдач. Однак з ними сновидец впорається без напруги. Але помираючи в муках, вона несе посил до готовності пройти нелегкі випробування в ході вирішення проблем.

Сонник літератора Езопа

Відомий древній мудрець трактує сни, спираючись на легенди, перекази, які засновані на багатовіковому досвіді людства.

Сталося бачити травмовану собаку на бойні, значить скоро імовірна ситуація, коли сплячий постраждає від злочинних дій грабіжників, або хуліганів.

Сниться тварина, якого поранила своїм жалом змія? Це викриває сплячого в його невдячного ставлення до своїх друзів. Якщо він цього не зрозуміє вчасно, то може втратити не тільки їх підтримки, а й дружніх відносин.

Сонник Чжоу-Гуна

Князь Чжоу-Гун був автором численних пророцтв. Він був вельми авторитетний в Китаї. Їм впроваджено безліч інновацій в методологію гідний.

Він вказував, що бачити побите тварина уві сні віщує втрату стану. Банкрутство не виняток.

Сучасні точки зору

Провісники, наші сучасники, трактуючи цей образ, схиляються до думки про те, що він вказує на суперечності в товариських стосунках, різного роду непорозуміння і що випливають з цього наслідки.

Сонник В. Копалінского

Владислав Копалінскій займається збиранням енциклопедій. Його перу належить величезна кількість тлумачень снів, що носять особливий індивідуальний характер.

Він інтерпретує сон, де сниться травмований пес, як ознаку недовіри між сновидцем і його близьким другом. Це може бути пов’язане зі випадково почутими, неперевіреними чутками про некоректну поведінку одного, поширювані заздрісникам з метою внести розбрат в їхні стосунки.

Сонник Федоровської

Наскільки була серйозна ситуація з твариною

Цілителька стверджує, бачити поранену собаку уві сні, означає незадоволеність в інтимній сфері.

Сонник Лоффа

Пастор розповідає, що собаки уособлюють як щирого друга, так і підступного ворога.

Якщо ви спостерігали уві сні собачий бій, де одна вкусила іншу, значить наяву станете об’єктом симпатій двох чоловіків, які готуються на серйозну розмову щодо з’ясування відносин. Цей захід може придбати досить агресивні мотиви.

Сонник О. Смуровим

Психолог стверджує, що поранений пес, за яким доглядав сновидец, сниться напередодні його зустрічі з приємною людиною. Між ними виникне тепла прихильність.

Що за кутом в сюжеті мрій

Пес може означати уві сні підкреслену залежність того, хто слабший, до того, хто сильніший. Цей звір може ілюструвати відносини батьків та дітей. У цьому образі наша підсвідомість намагається висловити те, що спочатку варто захисту сновидіння, а потім цілком приступає до панування над ним, поки стовідсотково не підпорядкує собі. Спробуємо конкретизувати ситуації, які можуть з’явитися нам уві сні про пораненої собаки:

До чого сниться знемагає поранена тварина, яке жалібно виє. Це провісник того, що — або вас залучать до небезпечну авантюру, або ви ризикнете і зважитеся на безрозсудний крок. Сон закликає бути обачним, не робити необдумані вчинки, щоб не втратити багато з-за хвилинних примх.

Бачити, як псина зрештою здохла від знемоги, це сигнал, що наслідки цієї авантюри можуть бути фатальними для сновидіння.

До чого сниться собака, поранена на полюванні випадкової випадковою кулею? Це віщує незрівнянно малі доходи від великого обсягу роботи. Цілком ймовірно, що ви недостатньо врахували нюанси в положенні ринку в сфері вашої діяльності. Можливо цей вид виробництва не підходить до вашої місцевості, тому абсолютно нерентабельний.

До чого закликають сни, де довелося бачити укушенную маленьку агресивну породисту собачку? Таке сновидіння вказує дівчині, що обіцянки її чепуристого шанувальника ніщо інше, як порожні фрази, в чому вона сама скоро його викриє. Він, до неподобства легковажний, ні несе відповідальності за свої вчинки. З такою людиною краще відразу розірвати відносини.

До чого доводиться бачити уві сні сюжет, де шукач, йдучи по сліду, була поранена бандитами? Значить наяву у сновидіння є відданий друг, який може підставити себе під «обстріл» аби захистити друга. Такі відносини дорогого коштують. Однак, у вашої дружби чимало заздрісників. Будьте уважні.

До чого приснилася собака, яка рятуючи людей під час пожежі в будинку, була сильно поранена і отримала опіки. Це вказує на те, що ваш друг дуже сильно помиляється в своїх судженнях з приводу розробок плану дій, що відносяться до розвитку бізнесу. Але він це робить не навмисно, просто він переконаний в правоті своїх поглядів. Ви повинні його переконати в зворотному, інакше його помилки внесуть збій в справи бізнесу і розлад в ваших відносинах на деякий час.

Якщо поранена собака лежала в будці

До чого сталося бачити уві сні, що на вас напала чорна скажена собака, і між вами зав’язалася бійка. У цій сутичці вам вдалося її поранити. Це уособлення уявних друзів, які виявилися найлютішими і підступними ворогами, які перейшли від прихованих інтриг до відкритої війни. Але вам вдасться нейтралізувати негативні наслідки від їх агресивних і підступних дій, і поставити ворогів на своє місце.

Рідкісні сюжети

Сон сниться, щоб дати нам попередження про можливі обставини, до яких ми повинні підготуватися, щоб вони не застали нас зненацька. Одні з них часто зустрічаються в сновидіннях різних людей. А інші можуть снитися дуже рідко.

Інші трактування

Сюжети, де сниться це тварина, можуть бути самими незвичайними, але звичними уявному сприйняття дійсності. А є серед них не зовсім стандартні:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: