Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться постріл в спину?

До чого сниться постріл в спину?

Зміст:

Сонник постріл в спину

Як повідомляє сонник, постріл в спину — не просто знак підступності, але ознака прийдешніх змін, до яких навряд чи вдасться приготуватися.

Для розуміння побаченої картини вам доведеться згадати велику кількість супутніх деталей. Для жертви і стрілка є окремі рекомендації, до яких доведеться прислухатися.

Про що подумати?

Дізнаючись, до чого сниться постріл в спину, багато сновидіння приходять до висновку, що такий сюжет відображає активну життєву позицію сплячої людини. Як правило, він готовий брати на себе ініціативу і приступати до активних дій, відмовившись від етапу довгого планування.

Однак слід зазначити, що недалекоглядні вчинки також шкідливі, а тому треба кілька разів подумати.

Звернемося до фахівців

Наснилося підступне дію

Підступний постріл в спину навряд чи залишить приємні враження після пробудження, а тому важливо відразу ж звернутися за допомогою до спеціальних сонникам. Вам не можна довіряти першому ліпшому тлумачу, кращий варіант — прочитання кількох найбільш авторитетних джерел.

Версія Фрейда

В інтерпретації Фрейда постріл в спину має романтичний підтекст, до якого краще прислухатися. Якщо ви спостерігали за нападом з боку, то такий сон закликає до початку активних дій на любовному фронті. Невластиве вам поведінку і нерозсудливість дозволять добитися бажаного результату і завоювати серце вподобаного людини.

Згідно з іншим тлумаченням, постріли в спину незнайомця пророкують початок серйозного конфлікту, якому судилося перерости у відкрите протистояння. Як би складно вам не було, не намагайтеся переходити на особистості, ображаючи свого оппонентта.

Версія Міллера

Бачити уві сні, як стріляють в беззбройного

До чого сняться постріли в спину за версією психолога Міллера? В такому сні буде прихована підказка, що говорить про те, що сновидцу вже давно пора навчитися контролювати свої емоції, інакше біди не уникнути. Ви не повинні давати шанс негативних переживань взяти гору над вами, бо здоровий глузд не зможе приймати правильні рішення.

Сучасний сонник

Якщо вам приснилося, як хтось стріляє в спину беззбройного людини — ваша захопленість мрією перевищує всі мислимі межі. Можливо, вашим планам судилося збутися, але вони виявляться не такими привабливими, як здавалися до цього. Вам треба навчитися відокремлювати свої поточні бажання від глобальних цілей.

У кого стріляли?

У процесі тлумачення велике значення має те, чия спина піддалася підступному нападу.

Сновидіння

Якщо ви відчули біль в спині в нічний мрію, то доведеться згадати ступінь небезпеки рани:

Відчувати уві сні біль від вогнепалу

Ви повинні розуміти, що події в нічний мрію відображають душевні переживання.

Сестру

Стріляти в спину рідної сестри — вас очікує кардинальна зміна обстановки, і це буде стосуватися різних життєвих аспектів, починаючи зі зміни місця роботи і аж до переїзду в іншу країну. Якщо вам сняться сни, в яких незнайома людина зазіхає на життя кровної родички, то її майбутнє не повинно вас хвилювати. Сестричка змогла домогтися всього, чого хотіла, а сімейні відносини залишаться такими ж міцними.

Батьків

Побачити, як хтось стріляє в спину батька або матері — символ втрати авторитету і соціального статусу. Вам доведеться звернути увагу на цей факт після свого пробудження.

Стріляти уві сні з автомата

Можливо, ви зробили нешляхетний вчинок, який назавжди зіпсує репутацію, і найближче коло спілкування відвернеться від вас. Перш ніж сказати або зробити щось, треба пропустити це через фільтр власної совісті і справедливості.

Яке було зброю?

Для незнаючого сновидіння вибір зброї не має особливого значення, але він може суттєво змінити подальше тлумачення.

Пістолет

Стріляти в спину незнайомця з пістолета, не відчуваючи ніяких емоцій, означає, що вам вдалося створити обстановку безпеки навколо себе, і ніякі проблеми не страшні. Таке пояснення є не єдиним, оскільки застосування вогнепальної зброї проти якоїсь абстрактної особистості може тлумачитися, як намір перекласти свої турботи на плечі іншої людини. Таке мислення є руйнівним, а тому від нього краще відмовитися.

Тікати уві сні від куль

Автомат

Вистрілити в спину з автомата — ви випромінюєте надмірну самовпевненість, яка заважає в досягненні поставлених цілей. Снотолкователі радять об’єктивно оцінювати свої можливості.

Згідно з іншим тлумаченням, стрільба з автомата вказує на те, що ви любите постійно зачіпати оточуючих, не бачачи в цьому нічого поганого. Насправді ж, така розвага позначається згубно на побудові відносин.

Можливі сценарії

Якщо ви відчуваєте, як хтось уперся прикладом в спину і готується вистрілити, то прийшов час для активних дій. Тікати від кривдника — вас чекає засідка, організована діловими партнерами і колегами.

Можливо, ваші успіхи і хороші відносини з начальством стали предметом заздрості. Ви повинні зрозуміти, що такі особистості готові піти на все заради досягнення своїх мотивів, а тому можете сміливо забути про почуття такту і совісті.

Бігти під пострілами в спину — прийшов час задуматися про свої дії. Якщо ви будете робити, а потім обмірковувати свої кроки, то накличете на себе велику біду. Найближчі дні дозволять переконатися в цьому.

Наснилося, як зловмисник хоче вистрілити в спину, але ви почали ховатися — намагаєтеся уникнути відповідальності за свої вчинки. Чим довше будете ховатися від реальності, тим важче повернутися в колишнє русло. Головне — заздалегідь продумувати кожен свій крок, і тоді проблему вдасться запобігти.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: