Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться потоп?

До чого сниться потоп?

Зміст:

Сонник потоп

Якщо приснився потоп, не варто чекати страшних подій або сумних подій. Цей сон відображає емоційний стан сновидіння, а не передрікає майбутнє. Це назріле гнів, прорвалися терпіння, зашкалює роздратування.

Щоб зрозуміти, до чого сниться потоп, потрібно, в першу чергу, проаналізувати власний емоційний стан. Якщо ви вже давно живете в нервовій напрузі, то це знак, що все накопичене скоро виплеснеться назовні.

Бачити потоп уві сні дійсно дуже страшно. Це руйнівна сила стихії, яка може знести все на своєму шляху. Точно такими ж можуть бути і почуття, які, незабаром, може виплеснути сновидец. Найбільш вірогідне тлумачення, до чого сниться потоп, можна отримати, якщо згадати, де саме розбушувалася стихія:

Локалізація стихії

Якщо приснився потоп

Поява подібної стихії уві сні не є відображенням майбутнього. Це символ відчуттів сновидіння і його душевної можливості «вибухнути», якщо його життєва ситуація залишалася напруженою довгий час. Залежно від локалізації, можна говорити про прояв почуттів в сімейному колі, в межах міста або це буде переживання про долю всього світу.

Квартира, заповнена водою

Заповнена уві сні водою квартира означає, що назріває великий скандал, говорить сонник Міллера. Якщо відносини вже давно були «натягнутими», то зараз саме час послабити напругу, щоб не допустити крайнощів.

Стихія, що розбушувалася в місті

Щоб зрозуміти, до чого сниться потоп в межах міста, потрібно перенести основне тлумачення на міський масштаб. Швидше за все, повинні відбутися акції, які будуть супроводжуватися сильним емоційним напруженням. Це можуть побут мітинги, акції протесту, вимоги жителів.

Або ж навпаки: спортивні змагання (як наприклад, розгул фанів футбольних команд), грандіозний концерт мега-зірки або святкування заснування міста.

Якщо потоки води уві сні сильні, вируючі і забирають людей, в такому випадку потрібно бути дуже обережним. Існує реальна небезпека виникнення жертв під час культурно-мистецьких заходів.

Цікаве тлумачення дає сучасний сонник: потоп, в ході якого сновидец потрапив на хвилю, і відчуває себе впевнено на плаву — дуже хороший знак. Сновидець скоро потрапить в потрібний час, в потрібне місце і займе високе положення в суспільстві.

Всесвітнє повінь

Проаналізуйте свій внутрішній світ

Бачити уві сні, як стихія поглинає цілі міста — тривожний сон. Але він не пророкує реальної небезпеки ні миру, ні навіть місту сновидіння. Це спроба підсвідомості проаналізувати або трохи змінити (як варіант — доповнити) світогляд сновидіння. Це думки про вічне:

Спроба наблизитися до цих знань, нехай навіть уві сні, може дуже лякати, тому і виникають подібні страшні образи.

Важлива чистота води — сонник Міллера

Цей популярний сонник потоп, побачений у сні, вважає появою ситуацій, які абсолютно не залежать від сновидіння.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: