Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться потопаючий корабель?

До чого сниться потопаючий корабель?

Зміст:

Сонник потопаючий корабель

Порятунок потопаючих — справа рук самих потопаючих, але до чого сниться потопаючий корабель? Незвичайні сновидіння часто відвідують людей ночами, але після пробудження з’являється велика кількість питань.

Щоб зрозуміти причину, вам доведеться звернутися до спеціалізованих сонникам. У них зібрані і розтлумачені спостереження багатьох людей, а тому їм можна довіритися.

Як уникнути проблеми?

Бачити уві сні крах водного транспорту

Як описує сонник, потопаючий корабель — специфічний символ, що передвіщає швидкі зміни в житті і виконання заповітних мрій. Не можна також заперечувати того, що уявні хвилі не завжди будуть спокійними, а тому до проблем краще готуватися заздалегідь, і приснився образ зможе в цьому допомогти.

Що розповідають фахівці?

Серед усього різноманіття формулювань важко виділити якусь одну, а тому сновидіння залишаються в подиві. Вам може наснитися, як корабель йде під воду, і такий знак вимагає граничної уваги: в вашому житті з’являться неприємності, від яких не так просто позбутися.

Сонник Міллера

Роботи психолога вважаються одними з найбільш популярних, а тому так важливо вникнути в їх глибинний сенс. Якщо вам сняться такі образи, значить насправді очікує бурхливий і результативний етап.

Корабель стрімко тоне — до прийдешньої невдачі на комерційному терені. Проблема полягає в спробах зберегти деяку інтригу, яку партнери все одно будуть бачити.

Сниться підбитий крейсер

До чого сниться військовий есмінець? Міць військового корабля, який зазнає аварії у ворожих водах, — знак прийдешньої розлуки зі своїми рідними та близькими людьми. Бачити підбитий крейсер — стати жертвою політичної інтриги.

Сонник Фрейда

Коли мова заходить про роботи даної людини, то мимоволі проводяться паралелі зі своїм сексуальним початком. За версією Фрейда, корабель вважається символом виключно жіночим, і відображає жіночу статеву систему. Бачити тоне судно — панічний страх залишитися без дітей.

Тонучі судна можуть бути розтлумачені відповідно до статевої приналежністю сплячої людини:

Яка була погода?

Аварія сталася в шторм

Крах може статися при будь-якій погоді, а тому снотолкователі акцентують свою увагу на ній.

Шторм

Якщо сумні події відбуваються під час сильного шторму, значить у вашому житті з’явиться більше проблем, які зачіпають різні аспекти. Незважаючи на те, що все буде виходити вкрай погано, і життя почне тріщати по швах, не можна здаватися і сидіти склавши руки. Шторм не триває вічно, а тому вже зовсім скоро вдасться насолодитися спокоєм і тишею.

Ясна погода

Якщо корабель починає тонути в ясну і спокійну погоду, то, на думку сонника, сплячої людини очікують несподівані біди.

Чи постраждав сновидец?

Найважливішим аспектом тлумачення є факт того, чи зміг врятуватися людина уві сні чи ні.

Загибель

Бачу, як тону на кораблі — символ безмежного прагнення до слави і успіху. Згідно з іншим тлумаченням, в житті настане тимчасовий розлад зі своїми коханими і близькими людьми.

Якщо ви не захочете піклуватися, то становище почне збільшуватися.

Спостереження

Побачити, як тонуть інші люди — до можливого банкрутства і краху всіх очікувань. Навіть якщо ви спробуєте приховати інформацію від інших, вона рано чи пізно розкриється.

Інші ознаки

Чому ви опинилися на потопаючому кораблі? Сонник віщує можливі труднощі в справах, і цим вміло скористаються недоброзичливці. Якщо людина перебуває в шлюбі, то його може очікувати неприємна звістка. Якщо тоне піратський корабель, то це до успіху у всіх починаннях.

Перед вами з’явилися жертви трагедії? Такий символ вважається несприятливим. Він віщує догляд за престарілим і хворим людиною, а робити це не так просто. Швидше за все, когось із родичів або друзів спіткає лихо.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: