Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться потопельник?

До чого сниться потопельник?

Зміст:

Сонник потопельник

Потопельник є символом чогось, вельми тривалого понад норму. Це як звільнення, закінчення терміну важкої ноші. Подивимося в сонниках значення цього образу в мріях.

Альтернативне тлумачення

Часто потопельники у снах трактуються як диво, несподівана подія. Що нам скажуть відомі трактування.

Сонник психолога

На думку Міллера, бачити уві сні потопельника, зміни в багатьох сферах життя сплячого. Можливо надійде пропозиція про роботу, поле діяльності якої досі було невідомо, але принесе позитив. Головне залишайтеся відкритим для змін.

На думку Міллера, виявити потопельника на березі, значить мати бажання реабілітувати в чомусь вашого бідолаху одного.

Коли жінка уві сні не врятувала свого потопаючого дитини, значить наяву вона недостатньо уваги приділяє на виховання дітей. Це може відгукнутися тим, що колись вони потраплять в сумнівні компанії.

Якщо приснився потопельник

Якщо дитина, який потонув у сні, привидівся чоловікові, це провісник краху надій на процвітання підприємства з вини бюрократичної тяганини.

А ось тонути самому, на думку психолога, поганий знак. Він віщує великі проблеми в житловій категорії, які можуть привести до втрати нерухомості.

Але при нагоді, коли сновидець тонув в трясовині, або болоті, якісь повільно і впевнено затягують його глибше і глибше, це обіцяє великі, але приємні клопоти, сполучені з значущим торжеством, з великими витратами для святкування.

Сонник Ванги

Провидиця впевнена, що якщо приснився потопельник, якого виявив родич в воді, і кинувся рятувати, це обіцяє вирішення всіх проблем, раніше що було неможливим.

Якщо в ролі утопленика був сам сновидець, це віщує захворювання легень: пневмонію, ускладнення грипу, астму.

Коли потопельника знайшли в прозорій воді, то можливо сновидец переживе інфаркт, або серцевий напад.

Затоплення в нечистої, каламутній воді застерігає від значимого промаху, за якою буде гнітюче соромно.

Якщо потонув чоловік раптом в мріях воскрес, це віщує подія, якесь могло б вас порадувати, але з якихось незрозумілих причин, навпаки, злякало.

Коли потопає була вашою мамою, подумайте про те, чи достатньо ви цінуєте її здоров’я. Ви дуже багато надаєте їй клопоту.

Сонник Фрейда

Психоаналітик впевнений, що таке сновидіння є сигналом до глибинного вивчення свого «Я». До духовним знанням своєю суттю.

Сонник Цветкова

Астролог і хіромант впевнений, що поява потопаючого в мріях пов’язано зі швидкою загибеллю когось із родичів або друзів сплячого.

Сонник Лонго

Хто тонув

Принагідно, коли жінка побачила уві сні потопає себе, значить своєї безупинної потягом до задоволень вона може накликати біду.

Сюжетом сну передбачено, що сплячий став свідком того, як на його очах тонув чоловік, значить тому, хто поруч з вами потрібна допомога. Поцікавтеся проблемами близьких.

Про деталі снів

Сни, де потопав чоловік, безсторонні і страшні. Але позитивні прогнози, які вони обіцяють, стануть хорошою компенсацією сплячому. Головне розібрати деталі сну:

Пощастило бачити в мріях, як той, хто лежить повертав до життя потонулого, обіцяє досягнення мети, завдяки наполегливості та цілеспрямованості.

Коли уві сні тонув сам сновидець, обіцяє втрати. Це може торкнутися будь-яку сферу життя сплячого: особисту, фінансову, трудову.

Сюжет сну показав картину, де сплячий спостерігав, як з води дістають тіло дівчини. Це віщує зміни в особистому сфері сплячого. Іноді це обіцяє розчарування. Можливо в вашому оточенні чимало лицемірних людей.

До чого сниться потопельник, якою плив по річці. Це обіцяє довгоочікуване рятування від якогось давнього і тяжкого тягаря.

Сталося уві сні врятувати потопаючу людину, закликає вас повернутися до роботи над давнім проектом. Тому що він обіцяє вам великі прибутки, і праця буде плідною вельми.

Якщо потопаючого врятували

Сталося бачити потопельника, якою плив по поверхні води вздовж берега, і був дуже близько до нього, каже, що рішення проблеми зовсім поруч.

Трапляється побачити досить так і дивну картинку, закладену сюжетом сну, де сплячий був на рибалці, і випадково на гачок спіймав тіло потонулого людини, і йому вдалося його врятувати. Це на пряму обіцяє успіх в будь-якому, самому сміливому починанні. Іншими словами сновидец зловив удачу на гачок.

Якщо ж людина не потонув, а завдяки тому, що попався на вудку і тому рибалці вдалося його врятувати, це обіцяє безвідмовну допомогу друзів в складній ситуації.

Трактування снів, де сняться діти в ролі потонули, зводиться до негативних прогнозів. Якщо дитина потонула уві сні і його не врятували, значить потрібно намагатися придивитися до тих, хто вхожий в ваш будинок. Хтось із них постійно згладжує вашої дитини. А якщо уві сні все ж вдалося врятувати дитину, значить пристріт і заздрість надають невагоме дію, але сонники радять збризкувати святою водою кімнату дитини після відвідування чужу людину.

Ще такий сон може говорити про безуспішності вашого дітища.

Трапляється побачити в мріях картини потопу. Коли сняться багато утоплеників. Це передрікає повний крах і провал вашого підприємства і в результаті фінансові втрати, якісь приведуть до бід і довгої нужді.

Цікаві деталі

Сновидіння, де сняться групи людей, що стовпилися на березі, тому що виявили потонулого людини, яким був чоловік, віщує торжество. Їм може бути весілля, ювілей, а можливо просто дуже приємні зустрічі.

До чого сниться потопельник, якою тягнув сплячого за собою. Це уособлення ворога. Він усіма силами буде намагатися створити щось, надзвичайне, яку-небудь капость. Придивіться до оточення, і зверніть увагу на їх природність при розмові, побажаннях. Хтось обов’язково себе видасть улесливими похвалами.

Ось ще про що говорить сонник, потопельник, якого принесли хвилі і викинули на скелі, віщає про те, що ваша ідея буде поцупити і піднесена, як своя. Але вона не пройде параметри перевірки і правда спливе назовні. Справедливість візьме гору.

До чого сниться потопельник, якою знаходиться не в річці, а ходить по місту, розмовляє з людьми. Це віщує зустріч з одним, з яким зв’язок перервався давно. Але він привнесе приємні зміни у ваше життя.

Потопельник малюк в сновидіннях може сигналізувати великі неприємності і складності в реалізації проекту з вини цілеспрямованих інтриг злостивців. Виявити їх і звільніть від участі в проекті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: