Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться потрапити під дощ?

До чого сниться потрапити під дощ?

Зміст:

Сонник потрапити під дощ

Досить часто нам сниться дощ. Спляча людина може спостерігати його з вікна, просто бачити або чути далеко.

Іноді в нічному баченні ми можемо потрапити під зливу. До чого це? Чи не означає бачення, що варто прихопити з собою парасольку, виходячи на вулицю в реальному житті?

До чого сниться таке природне явище як дощ

Злива — символ змін

Вважається, що дане погодне явище сниться тим людям, які усвідомлюють, що прийшов час щось змінювати. Можливо, людина шукає своє місце в житті, усвідомлює, що важливо розвиватися, цікавиться духовною їжею.

Негода в популярних сонниках

Згідно тлумаченням сонників, дощ уві сні може розповісти досить багато інформації. Вона буде в першу чергу стосуватися особистого життя сновидіння, але також багато розповість про його плани на майбутнє, про загальний стан здоров’я.

Сонник Менегетті

Дощ — перешкода на шляху, з якої ви боїтеся зіткнутися. Сновидіння відображає бажання сплячої людини піти від проблеми, замкнутися в собі.

Нерідко подібні сни говорять про наявність депресії у сновидіння.

Також сонник вважає, що дощ сниться тим людям, у яких спостерігається маса комплексів, незадоволеність собою або навколишнім оточенням.

Дитячий сонник

Даний джерело порівнює подібний символ з наявністю удачі в житті сплячої людини:

Дощ не завжди розглядається як перешкода на шляху. Довелось потрапити під нього? Важливо, яке відчуття він залишає у вас на шкірі. Чим приємніше воно було, тим більш вдалим ви будете в реальному житті.

Вимкнути під холодним проливним дощем — не кінець світу. Вищі сили дають вам знак, що доведеться неабияк потрудитися для того, щоб домогтися бажаного.

Сонник Езопа

Даний сонник сприятливо сприймає такий символ як дощ. Він вважає його ознакою душевної чистоти, добрих спонукань, змін в кращу сторону.

Наприклад, потрапити уві сні під зливу і промокнути до нитки сонник сприймає як прощання з колишнім життям. Ви залишите в минулому всі жалі і неприємності, ввійдете в світ радості і блаженства.

Потрапити під дощ, але при цьому абсолютно не промокнути — ваші найсміливіші мрії здійсняться, плани реалізуються.

Не встигли сховатися в укриття і вирішили помити голову дощовою водою — вас чекає приємне проведення часу в колі добрих друзів.

Якщо людини в реальному житті довгий час мучить якась неприємність, і він ніяк не може вирішити її, то для нього сприятливим буде бачення про те, що він купається у водоймі під проливним дощем. До чого сниться подібне — несподівано знайдете просте рішення і назавжди забудете про свої жалі.

Безцільно гуляти в злива уві сні

Безцільно гуляти під дощем — ви звикли не замислюватися про завтрашній день, пасуєте перед найменшими труднощами, не хочете нічого вирішувати. Ваше основне бажання — добре жити, але без будь-яких зусиль з вашого боку.

Сонник для всієї родини

До чого сниться дощ? У житті відбудеться подія, яка матиме великий вплив на ваше подальше життя.

Потрапити під зливу і абсолютно не промокнути — вийде уникнути конфліктної ситуації, яка мала б плачевні наслідки для кар’єри.

До чого промокнути під зливою — на жаль, ви не зможете оперативно відреагувати на ситуацію, що склалася, неприємності виникнуть у вашому повсякденному житті.

Почалася злива, але ви встигли знайти укриття — ваші проблеми вирішить впливова людина.

До чого бачити, як родич вимокнув під дощем — в реальності у нього будуть неприємності, для їх вирішення потрібно стороння допомога.

Уві сні на вас падають крапельки грибного дощу — удача в особистих відносинах.

Бачити уві сні краплі на тілі

Відчувати уві сні, як краплі падають на ваше тіло — варто уважніше поставитися до свого здоров’я.

Еротичний сонник

До чого сниться річний і теплий дощ — на щастя і гармонії в родині.

До чого спостерігати холодний, осінній злива — у взаєминах з коханою людиною буде відчуватися напруга. Воно виникне через повного нерозуміння і неприйняття ваших слів партнером.

Сонник Цветкова

Промокнути уві сні під дощем — до застою в справах. Також сновидіння обіцяє сплячій людині швидкі хвороби.

Якщо ви намочили тільки голову, то вас поглине пристрасть. Зустрінете людину, від якого абсолютно «втратите голову».

Значення дощу на думку різних народів

Росіяни вважають, що потрапити під зливу — в будь-якому випадку негативний прогноз. Воно обіцяє сплячій людині як мінімум неприємності в житті. Як максимум ви можете серйозно захворіти.

В українському сонник вимкнути під дощиком — до втрат, захворювання.

Мусульмани ж вважають, що вимкнути під дощем — до зцілення. Також позбудетеся від старих боргів і неприємностей.

Сниться потрапити під незвичайний дощ

Потрапити під метеоритний дощ уві сні

Якщо опади у вашому сні більше нагадують іржаву воду або кров, то тлумач застерігає вас: ви можете стати винуватцем грандіозного скандалу. Його відгомони довгий час будуть отруювати вам життя.

Вогняний дощ уві сні — ситуація повністю вийде з-під вашого контролю. Ви ніяк не зможете вплинути на розвиток подій. Залишається тільки сподіватися на те, що наслідки будуть не самими катастрофічними.

Сниться потрапити під метеоритний дощ уві сні — вашим мріям не судилося збутися, на шляху будуть виникати все нові і нові перепони. Удача явно не на вашому боці.

До чого сниться дощ, який йде у вас в будинку або квартирі, протікаючи через стелю, затоплюючи все кімнати? Сонники вважають таке бачення позитивним. Воно означає, що ви і ваша сім’я очищується від негативу, переходите на нову життєву сходинку, де буде щастя і спокій.

Інші тлумачення сну

Нерідко можна зустріти тлумачення, що промокнути під дощем — до неприємної ситуації в реальності, вашої беззахисності перед обставинами.

При цьому сонник говорить про те, що в біду ви потрапите через людину, якій довіритесь. Після подібних сновидінь необхідно ретельніше зважувати всі слова і обіцянки ваших знайомих, ні в якому разі не довіряти незнайомцям.

Якщо уві сні ви довго йшли під бурхливими потоками води, при цьому насолоджувалися своїми відчуттями, то доля обдарує вас довгоочікуваним подарунком. Чи збудеться те, що ви так довго мріяли.

Нерухомо стояти під зливою — зверніть увагу на дощові краплі:

Отримувати задоволення від прогулянки в дощову погоду — ви доброзичливий і веселий чоловік. Любіть проводити час у веселих компаніях. Дане бачення обіцяє: незабаром ви опинитеся на одній з найбільш веселих вечірок і приємно проведете час.

Теплий літній дощик каже про спокійне життя. Ви будете приємно проводити час зі своїми родичами і друзями. Ніякі труднощі не затьмарять ваше життя.

Якщо уві сні ви бігли, намагаючись не промокнути, але у вас нічого не вийшло, то сюжет дає вам зрозуміти, що не варто закривати очі на очевидні речі. Проблеми не вирішуються самі собою.

До чого із задоволенням бігати під краплями дощу — ви людина, яка намагається по можливості спростити собі життя, уникає важких шляхів. При цьому тлумачі кажуть про те, що кожен раз вам вдається впоратися з неприємністю з мінімальними зусиллями, ви інстинктивно приймаєте правильне рішення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: