Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться повінь?

До чого сниться повінь?

Зміст:

Сонник повінь

Вода дуже сильна стихія. Коли відбувається повінь, то вона стає — неконтрольованою.

Повінь може зруйнувати і знищити все на своєму шляху, а також забрати найголовніше — людське життя.

Вам приснилося повінь

Абсолютно кожна людина боїться в житті зіткнутися з такою стихією. Але до чого сниться повінь? Для того щоб зрозуміти чого потрібно чекати від цього катаклізму необхідно детально розібрати приснився сюжет і розшифрувати його значення. Для початку потрібно відзначити:

• під час снів бачили потоп або повінь;

• дивилися на катаклізм з боку або були в його епіцентрі;

• бачили, як хвиля забирає людей;

• вода була чиста або це був брудний потік.

Тлумачення снів з сюжетом стихійного лиха

Бачити уві сні повінь за сонником Ванги — це віщує лихо, вказує, що сновідящій любить випити, а ще цей нічний сюжет може передбачати швидкий прибуток.

В інших сонниках побачити таку стихію в нічних мареннях віщує, що людина незабаром може випробувати якісь сильні почуття, які повністю захлиснуть і змінять весь його світ.

Уві сні бути свідком

Потоки брудної води

Дивитися сюжет про те як потік брудної води наближається до міста — погане бачення, яке віщує великі неприємності в усіх сферах життя.

Сонник Міллера проводить тлумачення снів, в яких хвиля брудної води затопила село або місто — остерігайтеся наближення катастрофи, яка за собою призведе до великих втрат для вас.

Дивитися на стихійне лихо з боку — бачення попереджає, що чекає знайомство з поганою людиною, який буде харчуватися вашої енергією. Будьте обачні і постарайтеся на корені перервати спілкування з ним.

Наснилася велика пінна хвиля — пристрасть захлесне вас, емоції і почуття будуть такими ж великими, як і хвиля уві сні.

За сонником Міллера бачити, що велика площа покрита чистою водою — тлумачення таких снів означає, що після виконаного обов’язку ви зможете відпочити і в якості компенсації отримаєте прибуток.

Бачити багато води у своїх ніг — виникнуть проблеми з нерухомістю.

Під час снів намагатися врятуватися від руйнівної сили стихії — сонник Ванги пояснює, що таке бачення закликає прислухатися до свого розуму, а не почуттів. Сюжет, в якому наснилося повінь починає затоплювати ваш будинок — будуть проблеми в особистому житті. Вам варто переглянути відносини в родині, так як є загроза для розірвання шлюбу. Для тих хто не зможемо — тлумачення снів вказує, що можливо розставання з молодим чоловіком.

Бачити жертви стихії

Якщо накриває хвиля

Якщо в бачення від стихії є загиблі люди — буде дуже велике горе, сновидец буде невтішний ніхто і нічого його не зможе заспокоїти.

Вказує сонник повінь бачити і під час його загинули ваші рідні — це знак того, що людина може зіпсувати собі репутацію через порочної пристрасті.

Тлумачення снів, в яких велика хвиля забирає людини, а ви просто дивіться з боку — сновидцу потрібно бути обережним і обачним в справах, інакше йому загрожує збиток і втрати.

Бачити уві сні повінь і від нього когось рятувати — по трактуванні Ванги бачення означає, що сновидець сам в реальному житті потребує допомоги так, як взявся за справу, яку йому не по рукам.

Потік брудної води забирає сновидіння — до важкої хвороби.

Під час потопу плисти в холодній воді — належить покаятися в гріхах.

Що значить побачений сюжет для кожного

Жінці бачити уві сні повінь це знак того, що вона в реальному житті часто мріє і замислюється про вагітність.

Інше тлумачення снів з таким сюжетом означать, що у вас в будинку можуть виникнути проблеми з чоловіком. Так як якась дама «поклала на нього око» і дуже хоче відвести його з родини. Будьте обережні і уважні.

До чого сниться повінь чоловікові

1. Знак того, що він готовий стати батьком.

2. Його приваблює дама в положенні.

А ось для моряків це хороший нічний сюжет, він віщує безпечне плавання.

Для тих хто займається торгівлею вказує сонник повінь, також є хорошим знаком. Клієнтів буде багато і грошей відповідно теж. Скористайтеся ситуацією і постарайтеся правильно розставити пріоритети для вкладення отриманого прибутку. Для подальшого розвитку свого бізнесу.

Якщо нічний сюжет вас попереджає про можливу небезпеку, хвороб або невдач — пам’ятайте, що саме ви є творцем своєї долі і тільки ви можете вплинути на будь-яку ситуацію в своєму житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: