Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться повітряна куля?

До чого сниться повітряна куля?

Зміст:

Сонник Повітряна Куля

У реальному часі різнокольорові надувні кулі викличуть приємні спогади з дитинства у дорослих і піднімуть настрій навіть найсумнішим малюкам. Але позитивне чи тлумачення матиме сон з такими гумовими виробами?

Як говорить сучасний сонник, повітряна куля в небі — це знак неприємностей, з якими може зіткнутися сновидец в найближчому майбутньому. Політ на ньому, також є символом можливих труднощів і невдач.

Визначити конкретне значення сну вийти, якщо згадати весь сценарій бачення.

Універсальні тлумачення сонників

Якщо бачили повітряна куля уві сні

Більшість популярних сонників тлумачить мрії з присутністю надувних куль, як негативні знак. Коли людині сняться барвисті вироби, то, швидше за все, йому доведеться зіткнутися віч-на-віч з проблемами на роботі або в сім’ї. Існують і позитивні значення снів. Наприклад , літати на кулі — до подорожі. А якщо його необхідно надувати, то це обіцяє величезну кількість майбутньої роботи.

Сонники практиків і медіумів

Відомі медіуми, практики і психотерапевти сходяться в думках, що повітряна куля хоч і виглядає міцно, але всередині нього знаходиться звичайне повітря. Таке бачення натякає на самовпевненість і зайву пихатість людини.

Бачити уві сні, що ви літаєте в небі на кулі з кошиком — до переїзду, якщо політ затяжний, то сновидец покине рідні місця надовго. Такий сценарій мрій характерний для тих, хто повинен переїхати в іншу країну.

Коментар Міллера

Сонник Міллера свідчить, що бачення відображає внутрішні страхи індивіда. Залежно від місцезнаходження сновидіння по відношенню до предмету, буде змінюватися і тлумачення:

Тлумачення Міллера запевняють, що якщо невдачі зваляться як сніг на голову, то багато кольорових куль гарантують підтримку близьких людей. З міцним плечем одного, допомогою улюблених залагодити всі негаразди буде набагато простіше.

Якщо вони були різнокольорові

Сонник Хассе

Медіум Міс Хассе розбирає процеси, які відбуваються з сновидцем.

Народні сонники

За весь час існування людства хто, як не самі люди, знайде правильне тлумачення на вигляд доброзичливих нічних мрій. Так до чого сниться повітряна куля? Народні пояснення свідчать, що бачення, де в небі літає багато куль, обіцяє веселощі і тепле спілкування з друзями. Якщо вам довелося літати з кимось із знайомих, то у вас обов’язково з’явиться однодумець, надійний бізнес-партнер.

Сучасний сонник

Циганський сонник

Якщо летіли на ньому

Тлумачення по циганського сонником базуються не на самому атрибуті свята, а на його вмісті. Надавати значення потрібно повітрю, яким накачують виріб:

Інші тлумачення

Літати на повітряній кулі — це зберігати свого внутрішнього дитини. Ймовірно, сновидец на якийсь час відчув смак свободи.

Крах транспортного засобу — до збитків.

У процесі польоту скинули баласт? Такий сон передвіщає, що вам вдасться уникнути нудної роботи і непотрібних справ.

Якщо куля луснула — виникнуть труднощі з статевим партнером.

Хорошим знаком буде стабільна висота. Такі мрії натякають: скоро всі негаразди вирішаться.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: