Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться пральна машина?

До чого сниться пральна машина?

Зміст:

Сонник пральна машина

Якщо у вас в реальному житті не виникало останнім часом неприємностей з пранням, пральна машина не ламалася, і ви не думали, як і де випрати свої речі, то досить цікаво, до чого сниться пральна машина?

Наснилася пральна машинка

Якщо в давні часи прання була важкою роботою, яка займала багато часу і сил, то з приходом в будинок, практично кожної господині, пральної машинки, все змінилося.

Пральна машинка автомат — онлайн сонник

До чого сниться пральна машина — сонники вважають, що вона є символом очищення і позбавлення від неприємностей.

Англійська сонник

Якщо наяву в машинці автомат можна випрати тільки речі, те, що стосується сновидінь, «пранні» піддаються помисли, дії, зв’язку, звички. Подібне бачення означає, що пора позбутися застарілих поглядів, неприємних знайомств, похмурих думок.

Проведіть інвентаризацію всього, що наповнює повсякденне життя, розставте пріоритети, викиньте все непотрібне і спокійно рухайтесь далі.

Сонник Міллера

Прати речі в машинці автомат — чекає важка і напружена боротьба, але перемога буде вашою.

Наснилося, що ви прали плавки і майки, значить, у вас є таємниця, яку ви сильно соромитеся і не хочете, щоб громадськість знала.

Якщо нижня білизна була дуже брудним, що не відіпралася, то злі язики розпустять чутки, що відмитися потім, буде нелегко.

Діставати з машинки чисто випрану постільна білизна — до пристрасного роману.

Пральна машина уві сні

Який режим прання ви вибрали

Наснилася прання щоденного білизни — досягнете успіху, який, на жаль, буде швидкоплинним.

Якщо жінці сниться, що вона затіяла прання в швидкому режимі, то все її старання здобути прихильність вподобаного чоловіка зійдуть нанівець.

При пранні, через верх машинки пішла піна — досягнете успіху, але він не буде гідно оцінений, тому що відбудеться в момент, коли всі будуть зайняті.

Сонник каже, що швидке полоскання, а не прання речей в машинці, символізує лінь сновидіння і його небажання що-небудь міняти в своєму житті.

Придбання пральної машинки

Купівля машинки автомат — радість оселиться у вашому домі, удача буде супроводжувати.

Вибирати в магазині машинку в подарунок, на радість або приємне здивування. Тлумачення буде залежати від статі одержувача подарунка.

Якщо ваша покупка в сновидінні сподобалася оточуючим, то ви будете мати матеріальний достаток і досить значну вагу в суспільстві.

Ви тільки милуєтеся придбаною технікою, але не використовуєте її за призначенням — майбутнє в ваших руках. Будете намагатися — досягнете небувалих висот.

Якщо машинка була несправна

Якщо машинка була поламана

Уві сні машина автомат то включається, то сама вимикається — ви абсолютно не можете вплинути на хід подій, вам залишається тільки сидіти і чекати.

Поломка машинки — до сварок і чвар з колегами по роботі.

Купувати вже несправну пральну техніку — ваші недруги і заздрісники зроблять все можливе, щоб отруїти вам життя.

Якщо під час прання з машинки потекла вода, то сонник зіставляє такий сон з плітками, які будуть ходити навколо вас.

Почати прання і побачити, що замість звичайного процесу машинка поводиться дивно, і тільки збиває багато піни — станете центральної персоною грандіозного скандалу.

Деякі інші тлумачення

Прати не своє власне білизна, а, припустимо, речі одного:

Також важливим є те, яких розмірів і забарвлення була ваша техніка. Якщо вона була значного розміру, значить, перетворення у вашому житті також будуть суттєвими. Якщо ж приснилася маленька машинка, то все що станеться з вами, буде практично непомітно.

Білосніжна машинка автомат, говорить про те, що ви станете чисті духовно, позбудетеся від будь-яких пристріту і наклепів.

Коричнева машинка, обіцяє матеріальну стабільність, в якій ви проживете до глибокої старості.

Сіра — дрібні негаразди і перешкоди на шляху.

Засипати пральний порошок під час прання — чекають клопоти по господарству, які займуть досить багато вашого часу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: