Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться праска?

До чого сниться праска?

Зміст:

Сонник праска

Праска — невід’ємна частина побуту. Він потрібен кожній людині, яка хоче виглядати охайно і акуратно. До чого сниться праска? Цим питанням задаються багато сновидіння, але далеко не кожен може самостійно знайти відповідь.

Про що говорять сонники?

Традиційний побутовий прилад, який залишається у багатьох на слуху, має велику кількість трактувань і відповідних особливостей. Якщо нову праску говорить про те, що сновидець постійно намагається змінити свою традиційну і розмірене життя, то розпечений — на сором і несправедливій критиці.

Як пише сонник, праска, Гладячий білизна, символізує зміни в сімейному колі.

Гладити уві сні білизна

Кожен повинен заздалегідь приготуватися до них, щоб потім вони пройшли безболісно. Купувати гладильне пристрій — до удачі в запланованих справах.

Якщо сновидець уві сні обпечеться, значить його образ неправильно сприймається оточуючими людьми. Для вирішення подібної проблеми необхідно визначити природу її виникнення, і почати цілеспрямований вплив.

Зламаний

Побачити несправність приладу — до внутрішніх переживань, які пов’язані з проблемою безцільно прожитих років.

Коли таке сновидіння бачить чоловік, тоді він повинен збільшити кількість часу, проведеного разом з дружиною. Будь-який конфлікт можна запобігти на етапі його зародження.

Досить часто представниця прекрасної статі співвідносить себе з Попелюшкою, постійно забуває про свої інтереси. Рано чи пізно їй захочеться змінити набридли спосіб життя, і треба постаратися їй в цьому допомогти.

Новенький битпрібор

Новий

Якщо в нічних мареннях видно нову праску, сонник трактує цей знак як початок нового етапу в розвитку сімейних відносин . Головне — прислухатися до думки кожного члена сім’ї, не акцентуючи увагу тільки на одному з них.

Сонник Фрейда

Бачити праска уві сні — до нових любовних відносин. Якщо він буде розпеченим, значить сновидец незаслужено образить людини. Перш ніж якось висловлюватися в чужу сторону, треба детально проаналізувати наявну інформацію.

Гарячий

Розігрітий праска віщує сновидцу потік неконтрольованих емоцій, які можуть зіграти злий жарт в реальному житті. В кінцевому рахунку, відбудеться серйозний конфлікт і розставання.

Холодний

Якщо уві сні був холодний побутової елемент, то в реальному житті можна очікувати непорозуміння і нещирості з боку близьких людей. Щоб уникнути цієї проблеми треба більше часу приділяти їм.

Наснилося сучасне складний пристрій

Сучасний сонник

Прасувальне пристрій трактується по-різному, і важливо знати відмінні риси.

Купувати

Купівля парового агрегату говорить про те, що в реальному житті сновидец не задоволений своїм життям. Для того, щоб бажання переросли в щось більше, необхідно прикладати відповідні зусилля.

Отримувати в подарунок

Найімовірніше, сновидец зможе відновити давно втрачені відносини. Головне — знайти правильний привід, і тоді все вдасться зробити швидко.

Подарувати

Якщо в нічних мареннях сниться, що ви даруєте парове пристрій, то в реальному житті чекатиме далека поїздка з неприємною людиною.

Можливі курйози

Сценарії деяких сновидінь можуть здаватися комічними, але від цього не зменшується їх важливість. Отримати опік — знак:

Якщо уві сні прожигается якась річ, то в любовних відносинах може наступити тимчасовий криза.

Згорілий побутової предмет — до великих і безглуздим клопотам, після вирішення яких залишиться неприємне відчуття. Якщо уві сні приснився невимкнене прилад, то в реальному житті сплячої людини терзає тривога і страх того, що його вчинки будуть сприйняті неправильно.

Якщо парове пристосування використовується в якості зброї, значить сновидіння терзають негативні прояви свого темпераменту.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: