Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться прибирання в будинку?

До чого сниться прибирання в будинку?

Зміст:

Сонник прибирання в будинку

Першим обов’язком, щоб в життя, світогляд, особистісні індивідуальні вибори внести будь-які зміни, людям характерно робити генеральне ревізію всього того, що накопичилося. Що передбачає, без сумніву, якесь глибинне копання, так само як топтання на одному місці. Теж саме зосередження, як це відбувається у спортсменів перед початком стрибка або старту. З цим складним всередині психологічним процесом супроводжують забавні відчуття і дивні почуття, що знаходять втілення в образах наших снів.

Ревізія душі

Сонник прибирання в будинку

Дуже розширене тлумачення снів, де сниться прибирання, дає сонник білого мага. Цей сон можна розцінити, як свого роду сигнал до того, щоб ви без всяких зволікань взялися за вирішення застояних питань, навіть якщо вони здаються нерозв’язними. Ви тупцюєте на місці і не наважуєтеся зрушити з мертвої точки саме тому, що сумніваєтеся в їх можливості розв’язання. Головне не хапатися нахрапом за вирішення всіх проблем відразу. Вибирайтеся зі складностей поступово, розплутуючи їх одна за одною.

Якщо в сновидінні ви вже привели все в порядок і стоїте, милуючись своїми результатами, значить гряде пора довгоочікуваного затишшя.

Але, не надто розслабляйтеся, бо затишшя НЕ обіцяє бути довгим, на додаток до всього, вам не завадить зберегти боєготовність, щоб перехід від розслаблення до активного життя не поспішив вас зненацька.

Якщо ви придбали в сновидінні помічників, які енергійно і активно вкладають свої сили в прибирання, це підказка, що власними силами, що накопичилися проблеми вам не розгребти. Займіться пошуками союзників, щоб ваші ідеї і проекти втілилися в реальність.

Принагідно, коли ви просто спостерігач при цьому процесі, то в реальності, ви, як кажуть, будете чужими руками гребти жар, абсолютно не відчуваючи при цьому докорів сумління.

Але, за все в цьому житті потрібно платити, а через дрімає пильності і зайвої впевненості в тому, що робота сама здійсниться, не виключена втрата стану вагомих розмірів. Тому всю основну роботу постарайтеся виконати власноруч, залучаючи для допомоги людей сторонніх в самих крайніх ситуаціях.

Обставини вагу мають

Сонник прибирання в офісі

До чого сниться прибирання, сонник розтлумачує з урахуванням різних обставин, при яких вона відбувається. Це дійство може проводиться:

Коли сниться як мілини, мили, наносили фарбу або розкривали лаком підлоги у себе в будинку — можлива зміна місця проживання, або дозвіл тривалої проблеми і вдалий вихід з важкої ситуації без видимих ​​втрат. Ще сонник тлумачить це, як знак більш трепетного ставлення до неї чоловіка, поступливості і слухняності дітей.

Якщо цей процес проходив в офісі, значить не виключено, що ви підшукайте собі інше місце роботи, Крім того, якщо прибирання робити без знарядь праці, то ви зможете обходити гострі кути у відносинах з начальством, або позбудетеся від надокучливих колег. Якщо ж використовувати при цьому процесі швабри та інші прилади, то ви позбудетеся якихось незручностей і не комфортних ситуацій на роботі.

До чого приснилася прибирання, за якою ви лише спостерігаєте? Сонник викриває вашу хитрість і несумлінність, тому як ви користуєтеся безотказностью ваших колег або друзів, які виконають всю нечисту роботу за вас. У свою чергу, ви навіть не почервоніє від сорому. Але це не обійдеться для вас даром. Адже будь-яке задоволення оплачується, не буває безкоштовного сиру. Ви ризикуєте зазнати фінансових збитків. Так що будьте обачні і не давайте доручень на виконання відповідальних моментів в роботі на когось.

Наводимо порядок

Якщо перебирає одяг

До чого сниться твір порядку в домі? Тлумачення однозначно вказує на необхідність змін. Це прагнення вашої підсвідомості відкинути весь непотріб з голови, розгребти завали, щоб звільнити місце для чогось більш прогресивного і свіжого, для можливості народження нових, може бути навіть, нестандартних ідей і проектів. Але є й інші тлумачення.

Застереження

Наприклад, сонник Фрейда, вказуючи до чого сниться виробляти порядок в домі, стверджує, що це говорить про наявність проблем з вашим здоров’ям, стосовно сечостатевої системи.

Коли присниться жінці, як вона перебирає, давно не ношений старий одяг, то значить їй доводиться випробовувати хвилювання, стосовно своєї привабливості. Вона не зовсім впевнена в тому, що має успіх у чоловіків.

До чого може приснитися чоловікові, що він витирає пил? Тлумачиться це як майбутній шлюб з негідною жінкою, яка в перспективі не буде гарною господинею. А якщо чоловік уві сні знімав павутину по кутах, то це знак того, що дружину викриє в зраді.

Якщо чоловік прибирає пил

Тлумачі передбачає і такий випадок, коли в ваших мріях ви робите порядок в оселі інших людей. Це провісник неприємних звісток, які можливо накладуть відбиток в поточні справи сновидіння.

Чи не радують тлумачення і при нагоді, коли павутину, так само як і пил сметани в офісі. Значить в колективі напружена атмосфера, що може привести до підступних інтриг і навіть затяжних конфліктів.

До добра

Якщо примарилося, що довелося чистити санвузол, це вказує на добробут, яке видобуто нечесним шляхом.

Коли уві сні відбувається наведення порядку в старій хаті, це ознака того, що ви виправите недавні помилки, поставите на своє місце недруга, здобувши над ним верх.

Буває уві сні привидітися наведення порядку з колишнім чоловіком. Це підтвердження того, що ви готові до нових відносин. Ви повністю звільнилися від колишньої.

Виробляти уві сні генеральне наведення порядку, чекайте що у вас відкриються нові таланти, які докорінно змінять ваше життя на краще, за умови, що ви застосуєте по максимуму свої навички та вміння.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: