Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться прибирати сміття?

До чого сниться прибирати сміття?

Зміст:

Сонник прибирати сміття

Бачити сміття уві сні — поганий знак. Сміття уособлює незадовільний стан справ, занедбаність психічного здоров’я. В думках каламбур, обмірковуєте багато зайвих речей.

Навколишні сприймають вас як незібраного, ненадійного людини. Прибирати сміття уві сні — може тлумачитися по-різному. Важливо згадати, що саме ви прибирали, де, будь-що, хто був поруч. Чим більше деталей згадайте, тим повніше картина передбачення.

Генеральне прибирання

На питання до чого сниться сміття, не можна відповісти однозначно. Це занадто велика тематика, яка має десятки тлумачень. Все ж можна спробувати більш-менш їх згрупувати.

Місце дії

Якщо прибирали сміття

Чи не маловажним є місце збирання. Багато що може залежати від того, де ви забираєте:

Де відбуватиметься прибирання, істотно вплине на розгадку сну.

Прибирання в будинку

Вже сама наявність сміття в будинку, вказує на наближається скандал. Сімейне взаєморозуміння на нулі, взаємні образи, злість, і це вийде назовні, бурхливим потоком.

Для жінки, сон з наявністю сміття в житло, означає напругу з чоловіком через людей, які є частими гостями в вашому домі.

Бачити, як підмітає квартиру віником, або до розриву відносин, або до смерті близької людини. Уві сні ви віником як би вимітати когось зі свого життя.

Сміття в будинку символізує емоції. Тут буде два важливих моменти:

Виходячи з цих моментів, можна самому скласти картину свого реального душевного стану. Якщо сміття не багато і він не смердить, просто розберіться в собі, може бути ви переживаєте через дрібниці, або сильно берете все близько до серця?

Якщо сміття занадто багато, від нього виходять смороду — сигнал SOS. Візьміться за себе, зверніться до відповідного фахівця, поки не стало надто пізно.

Прибирання на вулиці

Якщо були на суботнику

Бачити, як прибираєте разом з кимось, наприклад, суботник, зіткнетеся з перешкодами. Але біля вас завжди буде людина готовий допомогти.

До чого прибирати сміття на вулиці в поодинці? Сон показує, що спляча людина щиро кається у своїх минулих вчинках, і хоче налагодити відносини з оточуючими людьми.

Викидання сміття

Також важливим для трактування сну буде ємність, в яку ви збирали сміття, і місце, куди ви його викидали.

Ємність зі сміттям

Сон, в якому ви збирали сміття в совок, означає, що ви будете відповідати за якийсь процес, в ваші обов’язки входитиме контроль над тим, що відбувається.

Бачити, як збираєте сміття долонями, за всі неполадки і промахи будете відповідати тільки ви.

Відро для сміття — символ рішення проблем. Викидати його, означає готовність почати нове життя. Пересипати з купи на купу — займетеся самоаналізом, проведете ревізію своїх думок.

Якщо чоловікові довелося бачити уві сні, як він мете сміття — угода або підприємство закінчаться вдало, незважаючи на те, що спочатку це було програшна справа. Досягти цього допоможе зміна кадрової політики.

Викинь сміття

Якщо такий сон сниться молодій дівчині, то її бажання збудуться. До чого ще? До готовності вступити в нові відносини, які будуть на порядок краще попередніх, так як молода особа засвоїла цей урок.

Коли такий сон доведеться побачити чоловікові, значить, в реальному житті вийде згладити конфліктні ситуації, процвітання бізнесу, лад в сім’ї.

Викидати будівельне сміття — кардинально змінитеся, капітальний ремонт душевного стану.

Тлумачі снів

Скільки було сміття

Для того, щоб бачити повну картину того, до чого сниться сміття, необхідно вивчити кілька сонників.

Сонник Міллера

Величезні купи сміття — турботи соціального плану, принизливі ситуації, в яких доведеться опинитися.

Бачити уві сні сміття — не впораєтеся з наданою роботою.

Міллер вважав, до чого сниться такий сон, всі ваші праці і старання залишаться неоціненим. Замість подяки отримаєте докори і догани.

Сонник Езопа

Відповідно до даного сонником, будь-який сон, в якому присутній сміття — негативний.

Езотеричний сонник

Вимітати сміття — до розставання з непотрібними речами або людьми. Чи не журіться, «все що не робиться — на краще».

Збирати його в купу — до удачі, поліпшенню вашого становища.

До чого викидати сміття в сміттєпровід — озлоблення на весь світ. Винитимете в своїх бідах всіх і вся.

Сонник Ванги

Якщо сниться сміття — пора очищатися. При цьому чистки вимагає як фізичне, так і духовне тіло. Міняйте хід своїх думок, гастрономічні пристрасті, позбавляйтеся від шкідливих звичок.

Сонник Серафими

Відходи уві сні — почуття провини в реальності. Воно мучить людини, і не дає вільно дихати. Прийшла пора від нього позбутися, попросити вибачення, якщо це можливо, або забути — якщо вжити вже нічого не можна.

Позитивна трактування

Хорошою ознакою є сон, в якому ви спалюєте сміття. Коли останній горить синім полум’ям — можете бути впевнені, в отриманні прибутку. Її сума залежить від висоти полум’я.

Сонник каже, що будь-яка негативна пророкування сну не є невідворотною трагедією, а лише попередженням. Якщо ви зустрінете біду у всеозброєнні — буде легше її побороти.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: