Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться прірва?

До чого сниться прірва?

Зміст:

Сонник прірву

Напевно, кожній людині хоча б раз, але снилося, як він падає в глибоку яму з величезної висоти. Існує думка, що подібна мрія може привидітися тільки дітям, підліткам або вже дорослим, але невпевненим у власних силах особистостям. Тлумач переконаний, що настільки неприємне сновидіння, де довелося стрімко падати вниз, часто сниться персонам незалежно від віку і соціального статусу. Вибираючи значення сну, до чого сниться прірву, від сновидіння потрібно згадати деталі того, що відбувається, які відчувають відчуття.

Як наполягає дитячий сонник, прірва у снах символізує існуючу загрозу для життя, небезпечну ситуацію, яка вкрай негативно позначиться на здоров’ї сплячої особи.

Тлумач Мандрівника переконаний: якщо сновидец заглянув в безодню, то наяву ризик виявиться не виправданий, щоб уникнути неприємних наслідків краще почекати з прийнятим рішенням, вибором.

Зірватися з сонникам

Як свідчить малий Велесов сонник, падати в прірву — знак майбутніх втрат. Для одних він обіцяє матеріальні труднощі, іншим же доведеться розчаруватися в улюбленому або товариша. Які ще тлумачення подають різні сонники?

Приймати уві сні рішення стрибнути

Справи йдуть погано, якщо мариться політ в бездонне ущелині, — говорить тлумач чаклунки Медеї.

Знак тлумачу Міллера

Розбираючи сигнали підсвідомості у снах, психоаналітик враховує особливості сприйняття образів людською психікою, бере до уваги вже сформувалися страхи. Так, тому, хто боїться втратити насилу зароблений авторитет, повагу дітей та колег, нічні бачення про прірву будуть мариться досить часто.

Безумовно, на думку Міллера, існує непереборна дистанція наяву між сновидцем і об’єктом його прагнення, наслідування, любові, коли мариться затяжний політ.

Випробувати уві сні задоволення від польоту

Наснилася прірву кар’єристові? Буде потрібно проявити старання, щоб показати себе в кращому світлі для начальства. Можливо, конкуренти спробують влаштувати пастку, — попереджає тлумач.

Випробовувані приємні відчуття під час польоту змінять негативний ознака на радісне передбачення, де майбутні кардинальні зміни благотворно вплинуть на сплячу персону.

Боротьба, що картина уві сні

Всі події важливі, навіть, на перший погляд, незначні сюжети нічних кошмарів. Дізнатися, як йдуть справи теперішні, зрозуміти, чого очікувати від прихованого таємницею майбутнього, допоможуть тлумачі сновидінь.

Навислі проблеми тиснуть, не дозволяють зробити крок в сторону, — так тлумач 21 століття пояснює мрію, де людина бачила прірву.

Варто завершити розпочату справу, оскільки невирішена ситуація обернеться бідою, якщо у снах сновидец ширяв над ущелиною.

Прямовисна скеля з водною гладдю внизу розповість, що найближчим часом слід проявити обережність, не випробовувати удачу.

Вільний політ

Повільно літати у снах

Не завжди передбачення сонників для сюжетів подібного роду несуть настільки несприятливі известия.

Падіння з високої гори, скелі у снах уособлює внутрішній неспокій, потрібно прислухатися до інтуїції, вона підкаже, де прихована причина хвилювань, — натякає езотеричний сонник.

Красивий пейзаж

Сталося стояти на краю прірви уві сні? Зверніть увагу на власний настрій. Спостерігати темряву з висоти — знак позитивний, вийде відновити втрачену довіру, позбутися нав’язливих ідей, впоратися з труднощами.

Випробовуваний сновидцем жах є ознакою фатальної помилки, наслідки якої довгий період часу будуть доноситися через сновидіння.

Приснився красивий вид зі скелі

Чим вище виявиться скеля, на якій розгулював сновидец, тим суворіше наяву його моральні принципи.

Буває, що замість темряви сновидцу відкривається прекрасна картина. Такі бачення двозначні. За тлумача Гришиной, такий сценарій розвитку подій у снах попередить про обман, плітках. Про душевної гармонії свідчить подібний сон, на думку суміщеного сучасного тлумача.

Стрибок через рів

Вдалося перебратися через прірву? Не переживайте, реальність виявиться прихильною до вас, низка невдач пройде мимо.

Потреба перебиратися через рів у снах виникає в разі гострої необхідності в підтримці, розумінні.

Прийняте рішення

Вибиратися уві сні з ущелини

За сценарієм довелося відвідати край безодні? Вчинки сновидіння завдають шкоди оточуючим.

Будь-спуск у снах, навіть відвідування дна ущелини, вкаже на занепад будь-яких життєво важливих позицій. Тому, хто спускається по канату, судилося перенести серйозне захворювання. Бажаючому покінчити життя самогубством бачення натякне на муки в потойбічному світі, — тлумачить провидиця Ванга.

Спроби вибратися з бездонної пастки ототожнюються свідомістю з жагою до перемоги, прагненням довести власну значущість.

Бачити в снах, що впав родич або близька людина, — символ того, що наяву належить отримати безрадісне звістка.

Можливі значення

Буває, що нічні бачення показують абсолютно унікальні сюжети.

Без сумнівів, трапиться щось хороше після сновидіння про безтурботному польоті над широким скелею, скелястим обривом.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: