Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться приведення?

До чого сниться приведення?

Зміст:

Сонник Приведення

Зустріч з потойбічними силами важко назвати приємною. Добре, що в реальному житті таке трапляється вкрай рідко. При цьому певна категорія людей і зовсім не вірить в існування потойбічних сил. А ось уві сні, випадки зустрічі людей з примарами не рідкісні. До чого сниться подібне, чи не загрожує подібне бачення наближенням біди і горя?

До чого бачити привидів уві сні

Як правило, тлумачі розглядають привидів, які сняться з негативного боку. Вважається, що вони приносять нещастя, невдачі, втрати.

Звичайно для розгадки того, що сниться, необхідно не роздумуючи звертатися до сонникам.

До чого може бути приведення, згідно популярних сонників

Приведення знаходяться за межею нашого сприйняття, це таємнича, потойбічна субстанція, що наводить жах або трепет на будь-яку людину. Можливо через це, навіть найпопулярніші сонники намагаються приділяти цій темі лише трохи уваги.

Сонник Менегетті

Приведення, що є вам уві сні, позбавляє вас енергії, паразитує на вас, і харчується розумової енергією.

Якщо приснилося приведення

Циганський сонник

Сонник Цветкова

Сонник психолога Лоффа

Як вважає даний сонник, якщо сниться привид, значить, ви не змогли відпустити певну ситуацію, або не можете забути певної людини.

До чого сниться фантом померлого родича? Залишилися невирішені справи, що вимагають вашої безпосередньої участі.

Старовинний сонник

Поради сонників, що робити в разі, якщо сняться примари

По-перше, вам варто відкласти всі важливі справи і зустрічі, або перенести їх на невизначений час. Бачити уві сні примар, ні до чого доброго не сниться.

Якщо зараз ви поспішіть, то можете помилитися і потрапити в біду.

Не зайвим буде прислухатися до слів потойбічного істоти, можливо, вони будуть віщими, і, пішовши їм, ви зможете вберегтися від біди.

Дії примари

Наснилося, що приведення кидає предмети, і взагалі знаходиться в сильному гніві — ваші дії можуть мати дуже негативні наслідки. Намагайтеся гарненько обдумувати кожен свій крок.

Що робило приведення

Якщо річ, яку кидав фантом, вам добре знайома, значить, вона є ключем до розгадки. Подальші події будуть пов’язані саме з нею.

До чого фантом заводить з вами розмова — можливо, ви хочете здаватися навколишнім людям інтелектуально вище, ніж є насправді.

У стародавній міфології вважалося, що примари сняться нам, як відображення наших страхів, образ, переживань. І щоб вони не робили, нічого негативного вони не несуть, а навпаки, допомагають людині позбутися негативних емоцій, пережити минуле.

Якщо в сновидінні ви змогли зловити, і знешкодити фантом, значить, ви зможете впоратися зі своїми негативними сторонами і поганими звичками. Для цього необхідно лише час і трохи старань.

Привид кого довелось бачити уві сні

Тлумачення сну буде точніше, якщо ви змогли розгледіти не тільки силует фантома, але і його особистість.

Наприклад, сон, в якому бачили уві сні приведення жінки, може бути досить позитивним, в тому випадку, якщо вона була одягнена в чорне плаття. В такому випадку ви стоїте на порозі великих відкриттів, можливо наукових, а можливо ви зможете дізнатися щось таке, що кардинально змінить ваше життя на краще.

Фантом чоловіки тлумачиться двояко. Для дівчини, він відображає її підсвідоме бажання до гармонійним і постійних відносин. Для чоловіка ж, подібні бачення сняться тоді, коли у сновидіння існують таємні бажання, зізнатися в яких він не може навіть собі самому.

Для жінки бачити будинок наповнений привидами, є до того, що їй варто поміняти або місце проживання, або свій погляд на речі, так як останнім часом вона живе в постійному стресі.

Привид дівчинки з довгим розпущеним волоссям говорить про далеку і важкій дорозі. В дорозі вас чекає маса перешкод і чвар, які будуть відбуватися через вашого сварливої ​​вдачі.

А ось фантом дівчинки, яка ширяє в хмарах, а навколо неї розвивається біле плаття — позитивний символ. Ви збагатитеся матеріально, а ось духовна сфера постраждає, якщо ви не станете приділяти їй більше уваги.

Наснилося привид в дзеркалі, хоча там повинні були відбиватися ви — попрацюйте над своєю самооцінкою, ви занадто невпевнені в собі, і навколишні цим користуються.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: