Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться пропозиція вийти заміж?

До чого сниться пропозиція вийти заміж?

Зміст:

Сонник пропозицію вийти заміж

Радісного моменту про пропозицію руки і серця чекають багато дівчат. Іноді, це бажання стає настільки нав’язливим, що приходить навіть уві сні. І тоді, натхненна нічними мареннями молода особа замислюється, до чого сниться пропозицію вийти заміж, чи буде цей сон віщим або він просто візуалізує неприховане бажання?

Якщо приснилося, що прекрасний незнайомець просить вашої руки і серця, та ще й з кільцем — можна готуватися до значних змін у житті. Дівчині таке бачення уві сні приходить напередодні знайомства з досвідченою людиною, яка візьме її під свою опіку.

І не обов’язково в цей момент думати про зміст. Це може бути начальник, який по-батьківськи вам симпатизує, і тому готовий порадами і повчаннями допомогти вам просунутися по кар’єрних сходах. Цілком можливо, що людиною цим може виявитися досить впливова жінка, особливо якщо уві сні незнайомець був одягнений в червоне.

Якщо приснилося пропозицію вийти заміж

Ось що про подібні нічних мріях говорить сучасний сонник: пропозиція вийти заміж сниться в той момент, коли потрібно прийняти важливе рішення. Саме воно стане знаковим, і змінить ваше життя. До кращого чи, на гірше — зараз сказати важко. Важливо вчасно зробити свій вибір.

Для того, щоб отримати найбільш точне тлумачення подібного сну, важливо згадати, від кого вдалося отримати пропозицію руки і серця:

Важливо так само згадати власні відчуття — вони також допоможуть правильно розтлумачити сон.

Хто запропонував сновидицей руку і серце

Залежно від того, хто зробив пропозицію руки і серця уві сні, можна визначити і напрямок тих змін, які призначені дівчині долею. Так, наприклад, незнайомий чоловік символізує важливість прийняття рішення, а нова людина з її життя — зустрінеться через деякий час після зробленого вибору. А давно знайомий або колишній хлопець, який пропонує вийти за нього заміж — означає важливість набутого досвіду.

Таємничий незнайомець

Отримати пропозицію про заміжжя від таємничого незнайомця — дуже приємний сон для молодої дівчини. Він лестить її зовнішності і самолюбству, і можливо, саме таких відчуттів їй і не вистачає для того, щоб зробити рішучий крок і проявити ініціативу в робочому колективі.

Хто зробив пропозицію

Якщо уві сні незнайомець зробив пропозицію руки і серця, можна очікувати заступництва на роботі. Небайдужі люди допоможуть порадами, оцінять перспективність ваших ідей і планів і зроблять все можливе, щоб в кращому вигляді піднести це «головному». Через деякий час кар’єра піде в гору.

Наснилося, що він намагається здивувати вас дорогим кільцем уві сні — означає, свою роботу ви зміните не скоро, навіть якщо дуже прагнете до цього. При будь-якій спробі змінити її, вам будуть пропонувати додати зарплату, і ви погодитеся на настільки привабливу пропозицію.

Щоб стати дружиною генерала

Якщо уві сні вам вдалося отримати пропозицію про заміжжя від військового — можете радіти. Незабаром вам доведеться змінити звичайну роботу на службу. Цілком можливо, що структура буде досить серйозною, а обов’язки — дуже відповідальні.

Якщо уві сні він робить це дуже красиво, і одягнений в форму — ви будете без розуму від нового місця роботи. Ну а якщо фігурував додатковий антураж — кільця, троянди голуби і кулі, цілком можливо, що саме на новому робочому місці ви зустрінете свою долю.

Колишній або нинішній

Якщо пропозиція робить колишній хлопець, потрібно бути дуже уважною до найменших зміни в життєвій ситуації. Це сновидіння-досвід, і воно намагається дістати з підсвідомості ситуації, які раніше вас травмували. Саме тому зараз спливли приємні і не дуже спогади.

Важливо, щоб все те, що було пережито, відклалося в пам’яті як мудрість і зріла життєва позиція, тому що незабаром ситуація повториться і ви опинитеся в полоні дежавю. Постарайтеся винести важливий урок, який підніс вам колишній.

Якщо ж руку і серце пропонує нинішній хлопець — значить, ви занадто стурбовані тим, що відносини вже застоялись і вимагають переходу на новий рівень. У разі, коли ви вже не раз йому про це говорили, тлумачення для цього сну не потрібно. Це просто візуалізація пристрасного бажання.

Реакція на пропозицію

Власна реакція на пропозицію, яку зробили вам уві сні, підкаже, наскільки важливі зміни грядуть в найближчому майбутньому.

Якщо ви з радістю погодилися і кинулися в обійми кавалера — значить, зміни будуть позитивними і досить швидкими.

Розгубитися і довго тягнути з відповіддю — ознака того, що у важкій ситуації ви станете зволікати і можете втратити свій шанс на гідну роботу або відмінного супутника життя. Деякі з ваших знайомих також можуть подумати, що ви легковажні, а не просто нерішучі.

Якщо пропозиція заміжній жінці зробив її ж реальний чоловік, і ви йому відмовили, повернувши кільце — поганий знак. Відносини можуть буквально тріщати по швах, і розлучення цілком можливий. Не варто доводити до крайнощів, якщо любов вичерпала себе — поговоріть з ним по душам, можливо, з тупикової ситуації знайдеться не один вихід.

Різко і гордовито відмовити на пропозицію, яку зробив колишній хлопець — труднощі через вашого невміння прощати старі образи. Це заважає вам як в особистому, так і в діловому житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: