Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться прорвало трубу з водою?

До чого сниться прорвало трубу з водою?

Зміст:

Сонник прорвало трубу з водою

Коли в реальному житті у нас в квартирі прориває трубу, то гіршу ситуацію складно собі уявити. Що, якщо дана подія відбулася в нічному баченні? До чого сниться прорвало трубу?

Неприємності з водопроводом

Трубопровід, як символ зі сну, показує вашу життєву енергію. Коли з ним трапляються неприємності, то можна сміливо говорити, що у вас відбувається витік життєвих сил.

Коли труба в нічному баченні проривається, то в вашому організмі є пролом. Сновидіння також можуть переслідувати якісь неприємності на шляху.

Місце прориву

Коли ви приступаєте до розгляду сну, то вам варто в першу чергу визначитися, де саме ви бачили трубопровід в той момент, коли його прорвало:

Аварія в трубопроводі

В цілому, прорив символізує зрив планів, застій у справах. Коли це сталося у вашій квартирі, то обстановка в сім’ї загостриться, відбуватимуться постійні конфлікти і сварки.

Що кажуть сонники?

Якщо вам сняться справні труби, то ваше життя нагадує тиху гавань. Всі події відбуваються своєю чергою, вас нічого не турбує, ви спокійні і врівноважені.

Неполадки в водопроводі по тлумачу снів — до труднощів на життєвому шляху. І тільки подолавши їх, ви досягнете поставленої мети.

Приснився водопровід

Сонник Міллера

Густав Міллер вважав, що якщо уві сні прорвало хорошу на перший погляд трубу, то вам не варто починати нових заходів. Те, що ви задумали, буде пов’язане з великими труднощами. Постійні перешкоди будуть настільки гальмувати справу, що ви не раз задумаєтеся про те, щоб закинути розпочате.

Просто бачити труби уві сні, по яких тече вода — разючі зміни. Ви не перестанете дивуватися тому, що відбувається навколо.

Сонник 21 століття

Побачити водяну трубу — вам має бути знайомство з людиною, яка сильно вас розчарує. Даний суб’єкт буде неприємний сновидцу в спілкуванні, при цьому спляча людина не зможе уникнути його компанії.

Прорив труби показує, що ви витрачаєте свій безцінний час і життєву енергію на непотрібні суперечки, на людей, що не приносять вам ні користі, ні радості. Подумайте про те, що можна змінити в своєму житті.

Сонник вважає: чим більший відрізок труби ви бачили, тим більше часу і енергії ви витрачаєте даремно.

Бачити уві сні водостік

Сонник Роммеля

Хоча труба, навіть водостічна, розглядається позитивно, обіцяючи мир і спокій після важкої боротьби, але разом з тим сонник прорвало трубу з водою розглядає як знак повного ослаблення захисних сил організму.

Коли прорив стався через іржу або інший несправності, то ви ризикуєте серйозно захворіти в самому найближчому майбутньому. Як наслідок, на роботі справи також будуть йти не найкращим чином.

А ось потік води, що витікає з водостічної труби — символ успіху і радості.

Колір води з прориву

Після снів про прорив труби буде непогано, якщо ви відзначите про себе її колір і консистенцію:

З пориву тече прозора водичка

Що ще обіцяє прорив труби

Бувають символи, що сприймаються сонниками по-різному. Вони одночасно можуть обіцяти і щастя, і тугу, і прибуток, і фінансові втрати. Саме таким символом бачать тлумачі прорив труби з водою.

Будь-яка поломка в трубопроводі говорить про те, що вам доведеться пожертвувати чимось для досягнення поставлених перед собою цілей.

Наснилося, що трубу не те щоб прорвало, але з неї стікає вода? Значить, ви ведете спілкування з неприємним вам людиною, або зайняті нелюбом справою. Внаслідок цього у вас відбувається витік життєвої енергії.

Вода уві сні капає з пориву

Якщо вірити езотерика, то дане бачення може говорити і про те, що до вас «присмокталася» якась сутність. На вас накладено закляття, наведена порча або приворот — це твердження також зустрічається в тлумачі.

Вода з прориву просто капає — ви часто даремно витрачаєте гроші на абсолютно непотрібні речі.

Трубу в вашому баченні буквально розірвало на частини? Незабаром вам доведеться попрощатися з досить значущою сумою грошей. Правда, якщо ви успішно усунули прорив, то в реальності ви зумієте встояти перед спокусою і не наробите дурниць.

Де відбуваються події уві сні

Більшість сонників розглядають прорив водопроводу як нестриманість сновидіння, його невміння контролювати свої емоції.

Коли ви перебували під землею і побачили, як прорвало воду з труби, то незабаром ви зіткнетеся з досить серйозним завданням, яку необхідно буде вирішити в найкоротші терміни. Ситуація вже розжарюється, але сновидец в силу своїх переконань вперто не бажає її помічати.

Прорив труби посеред вулиці — весело проведете час в гостях. Тлумачі навіть вказують на те, що вам буде дуже весело.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: