Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться простирадло?

До чого сниться простирадло?

Зміст:

Сонник простирадло

Будь сонник розділяє символи, які ми бачимо уві сні на дві категорії: значні і незначні. Якщо людині сниться простирадло, сновидіння вважається не значним. Але, незважаючи на це, воно теж має місце бути, і заслуговує на увагу.

Якщо сниться уві сні простирадло

Простирадло швидше розповість вам про внутрішній світ сновидіння і про його переживаннях, ніж про те, що має статися в майбутньому.

Яка простирадло вам снилася

Яка була простирадло

Важливе значення має зовнішній вигляд постільної білизни. Постарайтеся пригадати, яка простирадло вам приснилася — біла, брудна, рвана. Не останнє місце займатиме і забарвлення тканини.

До чого сниться біле простирадло

До чого бачиться брудна простирадло

Наснилася простирадло брудна, рвана або зім’ята — ваші думки не завжди чисті, можливо ви приховуєте від близьких людей страшну таємницю. Крім того, подібне бачення говорить про вашу розбещеності, невірності партнера, венеричні захворювання.

Якщо бути точніше, то рвана простирадло відповідає за вашу робочу сферу. Після подібного бачення вам не варто сподіватися на підвищення заробітної плати або кар’єрне зростання.

Брудне ж постільна білизна, в цілому говорить про те, що у вас починається чорна смуга невезіння. У ваших силах, тільки морально підготуватися до майбутніх випробувань.

Забруднена білизна, або його повна відсутність на ліжку, де ви відпочиваєте — чекайте обману. При цьому обдурити вас може хто завгодно, навіть родич або дуже близький друг.

Ваші дії з постільною білизною

Лежати на новому постільній білизні — будете жити в достатку, без жодних хвилювань і негараздів.

Сниться, що ви купуєте постільну білизну — знайдете щастя в тихому сімейному колі.

Яка простирадло приснилася

Просто милуватися новенькою простирадлом, будь вона біла або кольорова — у вас скоро з’явиться привід для радості.

До чого стелити нову постільну білизну на ліжко? Ви зможете з гідністю вийти із скрутного, досить неприємного становища.

Прати її уві сні — ваші гріхи, які ви зробили в далекому минулому, нагадають про себе і вам доведеться за них розплачуватися.

Якщо дівчині сниться, що вона буде застеляти свіжу, білу тканину на ліжко, то незабаром відбудеться зустріч зі знайомими, з якими давно не бачилися, до приємного проведення часу.

Застеляти простирадло, якщо вона кольорова — зустріч буде романтичної, можливо навіть знайомство з приємним молодим чоловіком.

Іноді стелити простирадло на ліжко, сонник сприймає, як спробу приховати свої почуття або вчинки. Якщо ви намагаєтеся її розгладити, а вона все одно виглядає м’ятою, старання пропадуть дарма, і ретельно охороняється таємниця буде розкрита.

Якщо сниться, що на простирадлі кров

Що означає сновидіння, в якому ви забруднили ліжко менструацією

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: