Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться провалитися під лід?

До чого сниться провалитися під лід?

Зміст:

Сонник онлайн провалитися під лід

Сон, в якому будь-хто провалився під лід, дуже тривожний. Тлумачення його, як правило, або попереджає, або негативний. Все залежить від того, чи вдалося вибратися, і чи була надана допомога з боку.

Якщо сниться, що ви йдете по насту, а лід тріскається з характерним звуком — це сон-попередження. Він говорить про те, що задумане, може погано скінчитися, а сама затія не просто небезпечна для здоров’я, а може закінчитися серйозними ушкодженнями.

Будь-які отвори, двері, арки можуть символізувати перехід в інший світ у

Якщо уві сні провалилися під лід

Сні. І якщо заходити в двері або шукати вихід — це природний сон, навіть з тієї точки зору, що душа в цей час може бути присутнім відразу в декількох вимірах і це абсолютно не небезпечно. А ось ополонку в цьому випадку, має трохи інше тлумачення, тому що крім відкритого іншого світу, уві сні ще фігурує вода, яка протегує життя і смерті.

Вода — символ життя. Причому практично кожен древній сонник говорить про те, що водна межа світів найсильніша. І якщо уві сні доводиться впасти в воду або, навпаки, вийти з неї — доведеться зіткнутися з таїнством народження або смерті.

Найбільш проблемним для тлумачення є символ ополонці. Іноді її можна розглядати як повноцінний портал в потойбічний світ. І якщо уві сні вам довелося туди провалитися, та ще відчувати, як лід швидко затягнув вихід, і вибратися стає неможливо — це знак біди. У цей час найкраще не вживати ніяких небезпечних дій і не робити тривалих поїздок.

Різні думки

Практично кожен сонник вважає, що провалитися уві сні під лід — недобрий знак.

Якщо вам допомогли вибратися — з честю вийдете зі скрутного становища, чому ви будете дуже раді. У разі, коли інший людини провалився під лід, а ви його врятували — станете відомим.

Стародавнє слов’янське сонник (Велесов) — попередження

Якщо провалилися під лід під час риболовлі

Цей древній сонник вважає, що якщо сниться, як людина провалився під лід — сновидец буде втягнутий в ризикований захід. Йти по насту і чути тріск — відгомони чиєїсь слави. Якщо під кригу провалилася дитина, а у вас вийшло його дістати — зможете зрушити з місця практично позбавлений життя проект, чому дуже зрадіє ваше начальство і почне активно просувати вас по кар’єрних сходах.

Сонник Міллера — легковажність

Досить стриманий і часто песимістичний сонник Міллера говорить про те, що якщо людині сниться як він ступає на наст, значить він абсолютно легковажно ставиться до свого життя і кар’єрі. Для жінки подібне бачення говорить про несерйозне ставлення до чоловіків, і як наслідок, її репутація може бути абсолютно зіпсована.

Якщо йшли по тонкому льоду?

Сонник Фрейда — холодність

Сонник німецького психотерапевта Зигмунда Фрейда заснований на превалювання агресивних і сексуальних символів. Основне тлумачення льоду — холодність, фригідність, незадоволеність статевим партнером. Ополонку в річці — жіночий сексуальний символ.

Емоційний стан після пробудження

Відчувати важке відчуття відразу після сну, радіти, що кошмар закінчився — це хороший знак. Підсвідомість показало всю небезпеку вибору — і через деякий час ви зрозумієте, до чого може привести ризикована затія.

Приймати подія уві сні з холодною спокійною головою і покірністю долі — ви дуже розважлива людина, а це сновидіння показало вам, що емоції варто проявляти саме в той момент, коли вони можуть мобілізувати сили і бути готовим діяти за будь-яких обставин.

Злякатися, уві сні миготіти, метатися, а відразу після пробудження довго не знаходити собі місця — поганий знак. Вам вже потрібно приймати рішення, але оскільки ви не в змозі зробити рішучий крок, доля пошле вам більш серйозне випробування.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: