Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться проводжати?

До чого сниться проводжати?

Зміст:

Сонник проводжати

Люди, що в нічному баченні проводжали когось, повинні обов’язково звернути на це увагу.

Правда, якщо в реальності ви дійсно попрощалися з людиною або ж перебуваєте в очікуванні розлуки, то бачення може не мати ніякого сенсу.

До чого сниться проводжати? Не виключено, що реальний стан справ вас не влаштовує, і ви перебуваєте в стані постійної тривоги.

Розставання уві сні

Наснилося розставання

Тлумач радить сплячій людині придивитися до особистості, яку ви проводжали. Чи були ви з квітами, можливо, плакали? Важливо вказати, якщо проводжали вас.

Передбачення Густава Міллера

Психолог вважав, що якщо наснилося, що ви проводжали уві сні знайомого, то вам і в реальності доведеться з ним розлучитися.

Коли ви довели людини до самого будинку, то нічого страшного не станеться, вам просто доведеться трохи підкоригувати свої плани.

Проводи з інших тлумачів

Дане нічне бачення вважається рідкістю в наш час. Тому більшість тлумачів не пропонують окрему думку, до чого сниться подібне.

Тлумач Морозової

Бачити уві сні проводи зі сльозами

Довелось уві сні зі сльозами проводжати знайомого або родича і радіти тому, що людина починає нове життя, — незабаром у вас відбудуться разючі зміни. Тлумач радить вже зараз почати до них готуватися.

Проводжали вас — на жаль, вам доведеться робити те, що суперечить вашим внутрішнім переконанням.

Тлумач від «А» до «Я»

Проводжати улюбленого в далеку дорогу, тужити про розлуку з ним — ваші справи прийдуть у занепад, стан справ погіршиться.

Провести в дорогу законного чоловіка і таємно порадіти, що залишаєтеся на самоті — ваші очікування не справдяться, так як відбудеться якась подія, що повністю перекреслить ваші плани.

Бачити безрадісні особи родичів і друзів, що сумують, проводжаючи вас, — станеться щось, що буквально поставить вас в глухий кут, ви не будете знати, що робити.

Якщо знайомі люди вийдуть вас проводити з радісними обличчями, то незабаром ваше життя стане гірше. Особливо негативно, якщо при цьому був присутній оркестр, кульки, квіти.

Наснилися проводи в радісний шлях

Відчуття сновидіння

Як вважає сонник, проводжати уві сні або ж коли проводжають вас, — це те, що ви відчуваєте. Якщо ви спробуєте проаналізувати свій сон, то зумієте більш детально розібратися в своїх власних почуттях.

Мало того, тлумачі снів можуть допомогти дізнатися, що буде очікувати вас. Від сновидіння потрібно тільки згадати, яка атмосфера панувала на проводах:

Бачити уві сні проводи моряка

Досить цікаве пророцтво є з приводу того, до чого сниться, коли ваша мама проводжає вас в море. Хвилі були синіми — підете в далеку дорогу. Крізь воду бачили дно? Значить, ви станете матеріально забезпеченою людиною.

Доленосні зміни

Сняться батьки, яких ви садите в поїзд? Доля готує сплячій людині неприємний подарунок, вас можуть обікрасти. Зараз саме час зайнятися тим, щоб зберегти своє майно від зловмисників.

Садили людини на поїзд — незабаром вам належить відправитися в дорогу. Якщо ж це був добре знайомий вам людина, то незабаром вас чекає приємна зустріч.

Снився чоловік, що без особливих на те причин і попередження став збиратися в дорогу? Таке бачення може мати два основних значення:

Якщо ви просто спостерігаєте за тим, як чоловік збирає свої речі, чи не намагаєтесь ні допомогти, ні затримати його, тоді у ваших справах з’явиться просвіт, ви зумієте досягти бажаного.

Наснилося як чоловік збирається в дорогу

Як вважає сонник, проводжати жінку або чоловіка, яких ви любите, на автобус, і розуміти, що ви більше ніколи не зустрінетеся, — негативний сон. Настають сумні події, неприємні зміни в житті.

Провести сестру в дорогу — в родині сновидіння назріває конфлікт, що буде мати сумні наслідки для всіх родичів.

Для дівчини проводжати другу половинку на війну — не найкращий сон. Їй доведеться дізнатися про хлопця щось неприємне, що кардинально змінить її думку про нього.

Провести небіжчика, який спокійно йде і не бере вас з собою, — вас чекає щасливе і довге життя.

Якщо проводжали вас

Якщо уві сні вас проводжали в дорогу, то таке бачення є попередженням. Незабаром вам доведеться активно діяти. Будь-яке зволікання може мати страшні наслідки.

Як вважає сонник, чоловік проводжає вас зі скорботним виглядом — потрапите в складну ситуацію, вибратися з якої ви зможете тільки тоді, коли задієте всі ваші внутрішні ресурси.

Навіть якщо проводи були веселими, то ви ризикуєте розпрощатися зі своїми матеріальними цінностями.

Тлумач радить вам не падати духом. Зараз саме час мобілізувати всі свої сили, налаштуватися на бойовий дух і діяти без зволікання. Тільки так ви зумієте вийти з ситуації, що склалася з найменшими втратами.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: