Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться птиця в клітці?

До чого сниться птиця в клітці?

Зміст:

Сонник птах в клітці

Перше, що спадає на думку — птах в клітці є символом несвободи. Насправді ж дане бачення обіцяє сприятливі зміни в житті сплячої людини.

До чого сниться птиця в клітці? Щоб зрозуміти посил сну, варто звернутися до тлумачів снів.

Обмеження волі

З чим у нас асоціюється клітина? Звичайно, з обмеженнями нашої свободи, з неможливістю здійснювати рух в тому напрямку, в якому хотілося б.

Сама клітина

Сонники радять починати тлумачення з того, щоб зрозуміти, що означає такий символ як клітина. Це явне обмеження дій.

Даний символ може означати самотність, самітництво. Важливо розуміти, що воно може виходити не тільки від зовнішніх обставин. Сам сновидец цілком може з власної волі цуратися суспільства людей, уникати спілкування.

Наснилася пташка в неволі

Що скажуть провісники

До чого сниться клітка з птахами? Багато тлумачі вважають бачення позитивним. Щоб зрозуміти, що саме обіцяє сон, придивляйтеся до деталей.

Тлумач Менегетті

Коли уві сні ви бачите клітку, то в реальності ви скутий людина, що не впевнений в своїх силах. Не виключено, що ви перебуваєте в пригніченому стані. В реальності вас не влаштовує особисте життя, або у вас не виходить виконувати свої обов’язки на роботі.

Якщо в нічному баченні дівчина випускає птаха з клітки, то вона бажає розкріпачитися в сексуальному плані. Сновидицей напевно отримала занадто суворе виховання, яке заважає її взаємовідносинам з протилежною статтю.

Осінній тлумач

Даний сонник вважає, що коли ви тримали клітку в руках, то у вас буде дружна і згуртована сім’я. І не так важливо, чи була в клітці пташка, або ж вона була абсолютно порожня.

Тримати в сні клітку в руках

Літній тлумач

До чого сняться пташки, що весело щебечуть, сидячи в клітці? Незабаром до вас завітають в гості приємні люди, з якими ви весело проведете час.

Жіночий тлумач

Коли уві сні ви бачите клітина, повна птахів, то попереду вас чекає два варіанти розвитку подій:

Якщо молода дівчина бачить одну птицю, яка сидить в клітці, то незабаром вона, нарешті, вийде заміж.

Побачити, що клітина порожня — незабаром може померти ваш близький родич.

Бачити уві сні порожні сильця

Погано, коли ви бачите себе в клітці, разом з птахом — в такому випадку у вас може трапитися біда.

Сонник Медеї

Чаклунка вважала, що бачити птаха в клітці — в реальності тримати свої думки і почуття при собі. Також сон може означати, що ви маєте другу половину, яку занадто прив’язуєте до себе. Або ж, навпаки, ваш обранець обмежує вашу свободу.

Випускати пташку на волю — ви знайдете своє щастя в любові.

Якщо уві сні ви бачите порожню клітину, то вас чекає розчарування. Перед вами постануть непередбачені перешкоди.

Тлумач Цвєткова

Порожню клітину бачити — до розставання з коханою людиною, зради, зради. Якщо ви бачите, як хтось відкриває її, то вашу другу половинку відведуть від вас.

Як вважає даний сонник, птиці в клітці — знак, що ваша любов буде взаємною і щасливою.

Тлумач Мандрівника

Людина видить себе уві сні в неволі

Самому перебувати в клітці — до одруження. Також такий сон може означати, що ви відчуваєте тиск з боку коханої людини. Він не дає вам свободи, а ви не смієте заперечити йому.

Сімейним людям порожня клітка сниться до розлучення, неприємностей в сім’ї.

Французький тлумач

Французи злегка інакше дивляться на бачення, в якому вам стала клітка. Постарайтеся згадати, що ви бачили в нічному баченні:

Сняться пташечки під замком

Перська тлумач Тафлісі

Якщо ви бачите уві сні клітку, значить, вашим близьким людям загрожує біда. Незабаром хтось опиниться у в’язниці. Не виключено, що це будете ви самі.

Тлумач Кананіта

Бачення про клітці може бути двояким. Якщо вона була порожня, то вас чекає сварка з рідними. Якщо ж в ній містилися птахи — сімейне життя буде щасливим.

Тлумач 21 століття

Перебувати в клітці — підете в далеку подорож або робочу поїздку.

Якщо в ній знаходилася птиця, то незабаром ви зустрінете давнього друга, якого будете раді зустріти. Можете отримати фінансовий прибуток.

Бачити уві сні маленьких пташенят

Пташенята в клітці — щастя в любові. Порожня означає, що друга половинка невірна вам, або ж незабаром вирішиться на зраду.

Негативно, коли чоловік бачить, як хтось відкриває стулки. Такий сон означає, що незабаром в його житті будуть неприємності, у подружжя з’явиться коханець, який може повести кохану з сім’ї.

Тлумач Дмитра та Надії Зими

Коли уві сні ви бачите клітку, значить ви звикли стримувати свої емоції, нікому не відкривати своїх почуттів. Подумайте, може варто іноді давати собі волю?

Довелося побачити, що клітина відкрита або зламана, і радіти при цьому? Ви, нарешті, вирішили більше не стримуватися, дати волю емоціям. Ви самі побачите, наскільки легше стане ваше життя після того, як ви відкриєтеся оточуючим людям.

Мусульманський тлумач

Ісламський сонник негативно розглядає бачення про клітці. Сновидець матиме сперечання з владою. Йому загрожує арешт.

Якщо вона сповнена співочих птахів, то життя сплячої людини складеться найкращим чином. Порожня — скандали і сварки в родині.

Прислухайтеся до поради тлумача, уявіть, що уві сні вам вдалося посадити туди хоча б одну пташку.

Інтерпретація сну Густавом Міллером

Сниться дуже багато пташок

Постарайтеся згадати, скільки птахів було в клітці. Якщо ви бачили одну птицю, то ви знайдете щастя саме з тією людиною, яка підходить вам. Життя буде щасливою.

Вона була переповнена пташками — до народження дітей. Його фінансове становище буде міцним і завидною.

Бути в середині клітини — вам варто остерігатися далекої дороги. У подорожі з вами може статися неприємність або нещасний випадок.

Що за пташка

Ідеально, якщо ви згадаєте, що за пташку ви садите в клітку. Це значно може вплинути на результат передбачення:

Чистити житло пташок — назавжди позбутися від того, що вас мучить. Зламати її — влізете в борги, будете відчувати потребу.

Випадково розбити її — станете епіцентром грандіозного скандалу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: