Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться птиця в руках?

До чого сниться птиця в руках?

Зміст:

Сонник птах в руках

Пташка, побачена уві сні, вважається сприятливим знаком. Пернаті символізують свободу, наші прагнення і бажання. Якщо в царстві Морфея вдалося спіймати птаха, то наяву вам пощастить доторкнутися до своєї мрії. Зрозуміти, до чого сниться птиця в руках, нам допоможуть погляди оракулів і детальне відтворення того, що відбувається під час дрімоти.

Кому саме приснився сон

Тримати в руках птицю — значить, в реальності отримати гарну новину, завести бурхливий роман або раптово розбагатіти.

Сонник тлумачить дане сновидіння в залежності від того, кому воно привиділося. У будь-якому випадку удача буде вподобу сновидцу, а у всіх сферах життя його чекає колосальний успіх.

Жіноча мрія

Годувати уві сні пернатих

Для представниць прекрасної половини людства годувати під час дрімоти птицю означає насправді провести приємний вечір в галасливій компанії. Організуйте вечірку і запросіть до себе додому друзів і знайомих. Цей вечір зарядить вас позитивом на тривалий проміжок часу і залишить в душі тільки теплі спогади.

Птах в руках у вільної дівчини

Сонник стверджує, що тримати птицю для незаміжньої жінки — це символ швидкого весілля. Вам пощастить зустріти чоловіка своєї мрії і створити з ним міцну пару. Любов буде щирою і взаємною.

Молодим кар’єристка дана мрія обіцяє просування по службі, підвищення, надійних партнерів, укладання прибуткових контрактів і вдалих угод.

Самостійно зловити пташку — значить, раптово знайти щастя. Сонник вказує на досягнення поставлених цілей і втілення задуманого в життя. Навіть найсміливіші і оригінальні мрії збудуться.

Сон для заміжньої жінки

Дамам, які перебувають у шлюбі і мріють про поповнення, сонник передрікає вагітність. Приснилася маленька птах або пташеня? Чекайте народження дочки.

Крім цього, зловити уві сні пташку може означати в реальному житті довгоочікувану зустріч. Можливо, людина, яку ви не бачили дуже давно, раптово дасть знати про себе.

Якщо біла пташка сама села в руку, то перед вами відкриються небачені досі можливості. Робота йтиме на лад, а розпочаті проекти успішно завершаться.

Тримати в сні білу в руці

Тлумачення для чоловіків

Молодим людям годувати пташку під час дрімоти вважається відмінним символом. Їх чекає знайомство з вельми цікавою дівчиною, яка в майбутньому може стати вірним товаришем і діловим партнером.

Сонник стверджує, що впіймати позначку і міцно тримати її в руках обіцяє чоловікові раптовий успіх і багатство. Удача в лотереї або казино, а також можливість виграти приз — це вже не фантазії. Дерзайте і нічого не бійтеся: вам прихильні вищі сили!

Наснилася білий птах, яка села вам на руку? Готуйтеся до несподіваних сюрпризів і розкриттю творчого потенціалу. Ваші навички набагато вище і краще, ніж ви звикли думати. Сонник радить перестати недооцінювати власні сили і стати більш наполегливим. Тільки в цьому випадку ваші фантазії зможуть стати реальністю.

Взаємодія з пташкою

У реальному житті лише одиницям вдавалося потримати в руці тріпоче, живу пташку. Під час дрімоти же можна її не тільки тримати, але і годувати, ловити і просто гладити. До чого ж сняться подібні сюжети?

Спіймати представницю світу пернатих

Намагатися уві сні зловити на льоту

Вам пощастило впіймати позначку прямо нальоту? Тоді сміливо можете починати будь-яку, навіть найбільш ризикована справа. Удача буде чекати вас на кожному розі. Можливо, розширення бізнесу, підписання важливого договору, отримання великої грошової премії.

Ловити птаху також вважається символом отримання звістки здалеку. Вам уготована зворушлива зустріч з другом дитинства, який довгі роки не з’являвся в полі зору.

Годувати пташку

Якщо ви на даний момент самотні і пригнічені, то можете радіти! Сонник передрікає вам знайомство з приємним, близьким по духу людиною.

Годувати птахів — знайти вірних друзів, які ніколи не залишать в складній ситуації і не зрадять. Вони будуть вам надійною опорою. Всі виникаючі проблеми ви будете долати спільними зусиллями.

Крім цього, годувати багато маленьких пташок — це символ зустрічі зі старими знайомими. Вам належить провести час в доброзичливому, душевному суспільстві.

Відбиватися від нападу

Якщо птах раптово клює вас і в цілому веде себе агресивно, то конкуренти і заздрісники активізувалися. Вас будуть переслідувати невдачі, а плітки, інтриги і чвари оточать з усіх боків.

Пташка клює, але все-таки відступає — значить, з конфліктної ситуації ви вийдете переможцем. Спори завершаться в вашу користь і все навколо зрозуміють, що ваші можливості були недооцінені.

Птаха сама села до вас в руки

Удача стоїть на порозі вашого будинку! Якщо пташка не просто села в руку, а сновидцу ще вдалося її погладити, то фортуна повністю підкориться його волі. Везіння буде тривалим, успіх — приголомшуючим, здоров’я — міцним, партнер — вірним і люблячим.

Тримати в руках або гладити

Точка зору різних тлумачів

Для правильного і коректного розуміння сну обов’язково потрібно звернутися за допомогою до авторитетних сонникам. Їхня думка неодмінно слід враховувати.

Думка Зигмунда Фрейда

Як відомо, психоаналітик вважав сновидіння відображенням сексуального життя людини. Сонник стверджує, що ловити пташку сниться до пристрасного роману. Почуття і бажання захоплять вас, а любовні ігри принесуть величезну насолоду.

Тримати в руках відразу дві пташки — до різноманітної, насиченою інтимного життя, одну — до вибуху емоцій.

Різнобарвні пернаті представники фауни символізують надмірну емоційність і нестабільність сплячого.

Погляд Нострадамуса

Даний сонник трактує пташку в руках як неоднозначний символ. Все залежить від кольору її оперення.

Забарвлення пташки і тлумачення Нострадамуса:

Короткий сонник ДенізЛінн

Тримати пташку — злетіти на нову висоту і здійнятися над негараздами. Ви зможете перейти на новий духовний рівень і впоратися з усіма побутовими проблемами, так довго заважали вам насолоджуватися життям.

Годувати пташку під час сну — в реальності бути окриленим своїми мріями. Якщо ви будете старанно працювати і не давати собі спуску, то задумане обов’язково здійсниться. Головне — не бояться проблем, йти тільки вперед.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: