Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться п’яна мама?

До чого сниться п'яна мама?

Зміст:

Сонник п’яна мама

Вважається, що бачити уві сні п’яної людини — негативний сон. Найчастіше сонники розглядають дане бачення однобоко, не вникаючи в суть, даючи сумні прогнози, пов’язані з бідою або сумними подіями. При цьому неприємності можуть бути і у сплячої людини, і у персонажа, що вживав алкоголь уві сні.

Наснилася нетвереза ​​мама

Важливий момент, якщо родичка в реальному житті зловживає алкоголем або іншими наркотичними засобами, то можете не обтяжувати себе пошуком пророкувань. Такий сон говорить лише про те, що ви щиро переживаєте за неї, бажаєте їй добра і здоров’я.

Якщо ж приснилася матуся, яку ви звикли бачити тверезою і люблячої, в стані сильного алкогольного сп’яніння, то варто негайно брати в руки сонник.

Наснилася п’яна мати

Сонник розділяє два види сценарію нічного бачення:

Сон про живу, п’яною мамі

До чого сниться п’яна мама? Сонник говорить про те, що у неї виникли певні труднощі, пов’язані зі спілкуванням з близькими людьми, а можливо і зі здоров’ям. Для отримання вірного тлумачення того, що довелося бачити уві сні, важливо знати сімейний стан родички, її вік і загальний стан здоров’я.

Батьки живуть разом

Можливо, в сім’ї ваших батьків не все так гладко, або ж матір сильно засмучують діти, зокрема — ви. Не відкладайте розмову, постарайтеся з’ясувати причину і допомогти.

Бачити сон, в якому батько веселиться не одна, а в компанії товаришів по чарці — один з ваших батьків ходить «наліво». Сонник лише показує інформацію, а що з нею робити, вирішувати вам.

Чи варто втручатися у взаємини батьків, або пустити все на самоплив. Варто спочатку переконатися в правоті тлумачення, і лише потім робити певні дії.

Мама живе одна

Якщо ваші батьки вже давно не живуть разом, а ви будете бачити сон, в якому батько знаходиться «під мухою», то, швидше за все, у неї зав’язався бурхливий роман з чоловіком. Правда сонник стверджує, що цей зв’язок нічого доброго не принесе, тільки розчарування і душевний біль.

Також, коли приснилася не вмерла в реальності мама в алкогольному сп’янінні, то на даному етапі свого життя ви втратили орієнтир. Сонник вважає, що ваш дух зломлений, долає депресія, і ви просто не знаєте як жити далі.

Наснилася нетвереза ​​мати у віці

Ваша мама хвора або стара

Сон, в якому п’є ваша мама, яка перебуває в реальності в похилому віці — у неї може загостритися хронічне захворювання. При цьому сонник проводить паралель між ступенем сп’яніння рідну людину уві сні, і тяжкостью протікання хвороби. Відповідно, якщо батько знаходиться вже в несвідомому стані від вживання алкоголю, то в реальному житті дане загострення може закінчитися смертю.

Наснилася покійна матуся п’яною

Зовсім інший забарвлення матиме сон, в якому пила ваша покійна родичка. Сонник вважає, що, в такому випадку, неприємності і прикрощі торкнутися самого сплячої людини.

Наснилася покійна, питуща — це попередження вам. Сонник вважає, що ви повинні переглянути свій спосіб життя. Напевно ви робите, або думаєте зробити щось зовсім не так. Продовжіть рухатися в тому ж руслі — потрапите в велику біду.

Покійна приснилася фактично в несвідомому стані — знак, зупиніться, йдете хибним шляхом, пристрасті можуть опустити вас на саме дно. Покійна таким чином попереджає, що якщо ви не зупинитеся, не впораєтеся зі своїми згубними звичками, то зустрінете померлу родичку вже на небесах.

Ще один нюанс. Якщо покійна була злегка «напідпитку», при цьому сам сон радісним, приносив вам лише позитивні емоції, то у вашому житті може наступити світла смуга.

Інші тлумачення п’яною мами уві сні

Вважається, що дитяча психіка не може адекватно сприймати нетверезий стан батьків, не має значення, батько це, або тим більше мати. Також немає великої різниці в тому, приснилася вам ще не вмерла мама, або вже давно покійна. Сонник розглядає такий сон і з досить цікавою боку:

Мати в нетверезому стані

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: