Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться п’яна подруга?

До чого сниться п'яна подруга?

Зміст:

Сонник П’яна подруга

Деякі люди не уявляють собі свята і справжнього розслаблення без келишок-другого чогось міцного. Якщо після подібного проведення часу вам довелося бачити добрі подруги уві сні п’яною, то не варто шукати сонник, щоб дізнатися, до чого сниться подібне. Це просто відображення недавнього минулого. Але в разі, коли алкоголь для сновидіння — рідкість, варто задуматися, до чого прийшла така нічна мрія.

Бачити уві сні алкогольне сп’яніння точно так само неприємно, як і в реальності. Такий сон залишає гнітюче неприємне відчуття, викликаючи легке нездужання на ранок, як ніби сновидец також вживав.

Якщо подібне сниться перед важливими переговорами або серйозною справою — будьте уважні, швидше за все, вас обманюють або намагаються маніпулювати вашою думкою.

Будь-які сни, в яких фігурує хтось п’яний, означає, що у сновидіння неправильне сприйняття дійсності. Одним з найважливіших факторів тлумачення є власні відчуття. Якщо подруга, що приснилася, була не стільки п’яна, скільки весела, балакуча і надмірно дружелюбна, а сон викликав лише легку посмішку, це непоганий знак. Швидше за все, ви складете їй компанію під час прогулянки по місту.

У разі, коли вона подруга уві сні була настільки п’яна, що не могла самостійно пересуватися і говорити, а ви відчували гидливість — готуйтеся до того, що вона буде користуватися вашою добротою і щедрістю, нічого не пропонуючи натомість.

Авторитетні тлумачення

Якщо наснилася п’яна подруга

Кожен авторитетний сонник пояснює, що п’яний чоловік уві сні означає спотворене розуміння реальності сновидіння. І якщо це подруга, то цілком ймовірно, що бачить сон в реальності не бачить нічого поганого в її поведінці, в той час як оточуючі сприймають її вчинки мінімум як легковажні, а максимум — як відверте хамство.

Секрет — сонник Міллера

Давно став популярним сонник Міллера стверджує, що бачити уві сні друга або подругу, під дією спиртного, означає, що ця людина відчуває почуття провини перед сновидцем. Він зробив легковажний вчинок, який призвів до того, що конфіденційна інформація про сплячому стала надбанням невеликого кола людей. Цілком можливо, що вона пошириться і далі.

Трохи по-різному будуть тлумачитися деталі сновидіння для чоловіків і для жінок, тому підлогу сновидіння також слід брати до уваги.

Для чоловіків

Якщо молодій людині наснилася подруга, злегка п’яною, значить то справа, що він хотів залишити в таємниці дуже скоро пошириться не тільки на найближче коло спілкування. Можливо, це істотно зіпсує йому репутацію і подальший кар’єрний ріст.

Для жінок

Бачити уві сні подругу, абсолютно п’яну — необачні рішення, засновані на недостовірних даних. Якщо вона була настільки п’яна, що не могла ні пересуватися, ні говорити — це поганий знак. Швидше за все, вона змушує вас зробити те, про що ви згодом пошкодуєте.

Пошук — езотеричний сонник

Головна особливість снів зі спотвореним сприйняттям дійсності — це подвійне розуміння просторового кишені, в якій потрапляє сновидец. Частина реальності як би «включена» і людина «розуміє», що це сон. Інша частина намагається сприйняти нереальність як даного буття, так і сп’яніння.

Саме тому тлумачити такі сни вкрай складно. Сон, в якому близький сновидцу один постає у вельми непривабливому світлі — до нестями п’яним, поганий. Він означає, що ця людина не може (або не хоче) донести свої справжні задуми.

Емоційний фон сну

Жоден сонник не зможе вичерпно пояснити, до чого в нічних мареннях є п’яні друг чи подруга, не беручи до уваги загальний емоційний фон бачення.

Не варто шукати, що означає подібний сон, якщо напередодні ви брали участь в величезному торжестві з розпиванням спиртного, або ж збираєтеся на оне. Це просто проекція реальності на сновидіння.

У разі, коли в дійсності ви ніколи не бачили одного під дією алкоголю, а уві сні він постав до нестями п’яним — це привід засумніватися в істинності його дружби.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: