Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ракета?

До чого сниться ракета?

Зміст:

Сонник ракета

Ракета — складний і вражає людську уяву механізм. Якщо сплячий людина мала можливість побачити її в своєму сні, то, швидше за все, у нього з’явилося безліч питань.

Зрозуміти, до чого сниться ракета, можна вже на підставі того, що вона грає велику роль в житті людства, яке постійно модернізувало конструкцію і функціонал. Навіть маленька дитина зможе зовні описати її, і дивуватися тому, що хтось міг бачити символ в нічний мрію, також не варто.

На що звернути увагу?

Приснився космічний корабель

Як описує сонник, ракета — символ різноманітний, і на швидку розшифровку можна не розраховувати. На початковому етапі спляча людина повинен згадати сценарну лінію сновидіння, і на підставі отриманих відомостей сміливо звертатися до різних снотолкователям.

Як все пройшло?

Велике значення в отриманні правильного тлумачення мають події, що відбуваються.

Запуск

Бачити запуск космічної ракети — до веселої і гучній вечірці, яка може змінити життя на краще. Як би дивно це не звучало, але саме таке формулювання можна зустріти в популярному сонник.

Під час запуску відбуваються різні події, а тому сновидец повинен постаратися пригадати їх:

Якщо ви самі приймаєте участь в запуску, значить насправді станеться неординарна подія, але тільки в тому випадку, якщо вам вдалося не вибухнути.

Несправність

Вам може приснитися, що від ракети відкололася частина обшивки або якийсь інший елемент. Читаючи снотолкователь психолога Міллера, можна бачити, що такий символ відображає очікування і марні надії, від яких слід позбутися. Сплячий людина повинна тверезо оцінювати кожну ситуацію і заздалегідь планувати напрямок своїх дій.

Вибух

Як розповідає популярний сонник, ракета космічна, наздоганяти ядерною боєголовкою, віщує сильний переляк або розчарування. Якщо летить конструкція почала падати і вибухати, то, швидше за все, сновидец буде залучений в скандал, з якого не так просто виплутатися. Снотолкователь настійно рекомендує відмовитися від будь-яких провокацій у вашу сторону, оскільки побачений символ попереджає про небезпеку.

Бачити уві сні вибух літального апарату

Якщо ракета вибухнула, то, швидше за все, в найближчі дні будуть отримані хороші звістки.

Що побачили?

Напевно, кожна людина мріяв побачити себе на борту корабля, який підкорює космос. Є кілька варіантів, як може відбуватися старт:

Зірка

Бачити себе на космічному апараті і насолоджуватися неймовірними краєвидами — до досягнення успіху. Є велика ймовірність того, що фортуна перейшла на вашу сторону і готова реалізувати будь-який ваш задум.

Тільки не варто цілком покладатися на надприродні сили, оскільки вони можуть відвернутися від вас в будь-який момент. Снотолкователь також дає і іншу рекомендацію, пов’язану з вашою уважністю, якої іноді не вистачає в повсякденному житті. Ваше завдання — зважено підходити до прийняття будь-якого рішення.

Дістатися уві сні до інших планет

Планета

Якщо ракетоносій допоміг дістатися до іншої планети, і ви відчуваєте себе на ній як у себе вдома, значить насправді вас чекатиме успіх. Може здатися дивним, але втілення абсурдної ідеї принесе свої плоди.

Можливі значення

Якщо ви бачите зелений або червоний світло сигнального снаряда, то, швидше за все, вас чекатиме сильне алкогольне сп’яніння і похмілля. Краще вчасно зупинитися, ніж потім шкодувати про скоєне напередодні.

Запускаючи бойові балістичні ракети, можна приготуватися до серйозної сімейної сварки. Якщо ви не хочете потім просити вибачення, краще відразу поступитися в суперечці і прийняти на себе весь удар.

Вибухаючий ядерний снаряд — до бурхливих подій у житті, які треба буде вирішувати. Якщо ви побачили, що впав носій і розсип осколків у вигляді феєрверку, значить насправді вас відвідає хороша і дружна компанія.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: