Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться раки ловити?

До чого сниться раки ловити?

Зміст:

Сонник раки ловити

Раки досить норовливі тварини. Про них складено багато приказок, їх люблять смакувати гурмани, вони часто стають героями народних казок і оповідань. А до чого сняться раки?

Довелося уві сні виловлювати ракоподібних

В основному раки уві сні розглядаються як символ неспішності і неможливості самостійного прийняття рішень.

Тлумачі саме так сприймають даний символ, адже подібні членистоногі часто задкують назад.

Що говорять з цього приводу сонники

Ловити раків уві сні

Для середньостатистичної людини найдоступнішим отримання тлумачення є сонник. Благо на сьогодні тлумачів існує безліч, і всі вони можуть розповісти вам посил будь-якого сновидіння, що стало в нічному баченні.

Малий Велесов сонник

Сниться ловити даних тварин — серед уявних друзів присутні приховані вороги. Великої шкоди вони вам не принесуть, зате можуть неабияк зіпсувати життя.

Сонник чаклунки Медеї

Сонник для всієї родини

Сниться, що рак вчепився в палець

Під час лову тварин, один з них вчепився за вас клешнями — зустрінете давнього приятеля, з яким довгий час не спілкувалися.

До чого ловити вже зварених, червоних раків, які, тим не менш, поводяться як живі — добре відпочинете зі своїми друзями, приємно проведете час.

Сонник 21 століття

Ловлення раків, сильно боятися їх укусу — зможете знайти точки дотику інтересів зі своїми ворогами, можливо навіть подружитеся.

Виловлювати величезного раку — ви вступите в боротьбу з власною лінню, пасивністю, млявістю. Залежно від того, чи вдасться вам його зловити, буде і передбачення сну, чи зможете ви перебороти в собі негативні сторони свого характеру чи ні.

Сонник Хассе

Вилов членистоногих без особливих труднощів

Наснилося, що ви без праці виловлювали раків руками — у вас віддані і вірні друзі, вони завжди вас підтримають і прийдуть на допомогу в скрутну хвилину.

Виловлювати раків руками

Сниться, що ви ловите раків голими руками і зовсім не відчуваєте страху, значить, ви довіряєте тим людям, які, на жаль, не заслуговують вашого доброго ставлення.

До чого дівчині сниться, що раки буквально самі заповзають до неї на руки — в реальному житті вона зустріне гідного молодої людини. Якщо вона не упустить свій шанс, то у них складеться щаслива і міцна сім’я.

Сниться, що живі раки ловляться без особливих зусиль з вашого боку — у вас настає світла смуга в житті, всі плани будуть втілюватися в життя, мрії збуватися, задумане вийде з першого разу.

Інші тлумачення снів про лов членистоногих

Ловити уві сні раків мережею

Вам сняться живі раки, яких ви ловите, і відразу їсте й не обробляючи — часто йдете проти своєї волі, робите за вказівкою іншої людини, не рахуючись з власними бажаннями.

Сняться раки, яких ви виловлювати мережею — у сплячої людини попереду щасливе сімейне життя, благополуччя в домі.

Якщо ви бачите в воді тільки одного раку, ловля закінчиться вдало — зумієте, нарешті, вирішити давню проблему, що отруювала вам життя. Вихід знайдеться абсолютно несподівано.

Сняться раки, яких ви ловите в чистій воді — відбудеться подія, здатне докорінно змінити ваш світогляд. У вас буде шанс почати життя з чистого аркуша, скористайтеся ним.

Намагатися виловити раку в чистій воді, сприймається, як ваше бажання відкритися комусь, скинути зі своїх плечей частина неприємностей. Сонник радить підшукати людину, якій би ви довіряли, і начистоту поговорити з ним. Таким чином, ви зможете швидше вирішити проблему і полегшити собі життя.

Як видно з вищесказаного, сновидіння про раків можуть обіцяти як радості, так і горе. Важливо налаштовувати себе на позитив, вчитися стійко виносити труднощі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: