Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ремонт в квартирі?

До чого сниться ремонт в квартирі?

Зміст:

Сонник ремонт в квартирі

Багато асоціюють ремонт в квартирі зі страшним сновидінням. А ось до чого таке сниться? Для того, щоб це дізнатися, варто перегорнути не один сонник.

Тлумачення снів про ремонт

Як відомо, кожен сонник привносить своє оригінальне тлумачення, тому не варто довіряти першому ліпшому тлумачу снів, а вивчити кілька.

Тлумачі снів

Якщо приснився ремонт в квартирі

На даний час існує безліч тлумачів снів, але лише десяток з них варта вашої уваги. Далі ми представимо декілька найпопулярніших джерел.

Сонник Міллера

На думку Міллера, робити ремонтні роботи — позитивний сон. Він обіцяє вам, що незабаром життя зміниться в кращу сторону. При цьому провісник не виділяє певну сферу. Зміни можуть відбутися і в особистому житті, і в робочому середовищі.

Бачити в сновидінні, як почали роботи в квартирі, але не вистачає будівельних матеріалів, значить, всі плани і починання збудуться, але для цього доведеться неабияк попітніти.

Також, у випадку з нестачею будівельного матеріалу, сонник попереджає, не довіряйте незнайомим людям і будьте обережні зі своїми витратами.

Бачити евроремонтние роботи в чужій квартирі — отримаєте дорогий презент.

Жіночий сонник

Даний джерело трактує ремонт уві сні — як ідеальні стосунки з чоловіком. Настає час, коли ви і ваша друга половина будете робити все можливе для затишку і тепла в будинку. Варто визнати, що вам це вдасться.

Сонник від А до Я

Якщо ремонт був в кухні

Бачити в новій квартирі зміни на кухні — ви практично виграли джек-пот. Фортуна буде на вашому боці, при цьому у всіх сферах життя. Наскільки вдалими ви будете, залежить від оздоблення нової кухні. Чим краще ремонт, тим краще буде становище ваших справ.

Сонник Медеї

В даному тлумачі все розписано по поличках. Якщо ви робите демонтаж даху, то таке сновидіння відображає думки. Ви налаштовані на ту частоту, в якій зможете протистояти ворогам і привносити в життя кращі зміни.

Негативну трактування має сон, в якому ви бачили обрушується дах, значить, проблем не уникнути.

Інші тлумачення снів

У сновидінні робити ремонтні роботи в чужій квартирі — значить, візьмете на себе обов’язки іншої людини. При цьому, звалена ноша буде досить важкою, на це може піти досить тривалий час.

А ось Український сонник видає абсолютно погане передбачення. Робити ремонтні роботи в чужій квартирі до хвороби або смерті.

Для жінок подібне сновидіння обіцяє мир і злагода в родині. Чоловікам же неполадки на роботі.

До чого приснився ремонт

Якщо дивитися тільки на негативний тлумачення, то варто остерігатися наступного:

Якщо в нічному сновидінні ви почали ремонт, але не закінчили його, то таке сновидіння може означати, що і ваші плани на яву НЕ будуть скоростиглими. Доведеться докласти чимало зусиль, для того, щоб привнести їх в життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: