Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться риба жінці?

До чого сниться риба жінці?

Зміст:

Сонник риба жінці

Риба — дуже древній і сакральний символ. Вона означає достаток, достаток і родючість. Існує безліч тлумачень подібних снів, але пояснюючи цей образ, слід зупинитися докладніше, до чого сниться риба жінці.

Класичне пояснення жіночих снів про рибу відомо практично всім — такий сон обіцяє вагітність. Але це стосується лише нічним мріям, де доводиться тримати рибу в руках або власноруч впіймати її. Решта сни тлумачаться за допомогою аналізу побачених деталей.

Пояснюючи, до чого сниться риба жінці, варто звернути увагу на найдрібніші подробиці нічних мрій:

Загальна символьне значення снів, в яких фігурувала риба — достаток, прибуток. Для жінок з давніх часів основний прибутком і гордістю були діти. Тому, значення про вагітність набагато давніше, ніж могло б здатися.

Якщо риба сниться жінці

В якому вигляді наснилася риба

Від того, в якому саме вигляді прийшла риба уві сні залежить і його тлумачення. Якщо наснилася свіжа велика риба, яка хлюпоче в чистій воді — ви скоро отримаєте бажане. Будь то посаду, відносини або будь-які матеріальні блага.

А ось велика заморожена і без голови може символізувати деяке охолодження у відносинах або застій у справах. Для любителів любовних пригод подібний сон може означати непередбачений поворот подій.

Приготована, наприклад сушена, копчена або в’ялена риба значить певний збіг обставин. Якщо копчена або в’ялена приємно пахне і виглядає дуже добре (золотистий колір, свіжа велика лушпиння) — значить, обставини будуть складатися для вас сприятливо.

Занадто солона сушена риба принесе розчарування. Смачна і ароматна сушена тараня — обіцяє приємний відпочинок на природі.

Жива і свіжа

Спостерігати, як велика жива гарна риба хлюпається у воді — отримати всі можливі вигоди від ситуації, що склалася. Бачити, що у неї великий хвіст, яким вона піднімає високі бризки — можете братися за будь-яку справу, вам буде забезпечений успіх, а ваші таланти будуть визнані.

Пустує у воді

Якщо сниться, як жива велика риба веде за собою зграйку маленьких в чистій прозорій воді — вам судилося зайняти серйозну посаду. І при сумлінній праці ви зможете досягти не тільки багатства, але і справжнього шанування.

Велика млява, але жива риба в каламутній воді також може символізувати прибуток, але для її отримання доведеться дуже багато і наполегливо працювати. Якщо ви не згодні докласти для досягнення мети всі свої зусилля і таланти, навіть не починайте цей проект.

Ходити вбрід по гірській річці та бачити великих пустуючих особин в кристально чистій воді — вам належить ситуація вибору, і ви будете нею перейматися. Але будь-яке ваше рішення принесе вам прибуток і просування по кар’єрних сходах.

Якщо бачили малюків

Бачити багато малюків у воді, які поїдають зелені красиві водорості — приємне проведення часу в компанії друзів. Якщо ж вони граються в каламутній або брудній воді — ви будете втягнуті в непристойну справу проти своєї волі.

Купатися в кристально чистій воді, коли до вас підпливає жива велика риба, або навіть кілька — готуйтеся до прийому серйозних високопоставлених гостей.

Коли жива риба б’ється в ваших руках — ви зможете досягти бажаного, не докладаючи для цього серйозних зусиль. Якщо ж, ця жива особина занадто сильна і вирвалася з ваших рук, вильнувши хвостом — ваша удача в останній момент вислизне з рук.

Ловля риби

Йти на риболовлю чи готується до цього процесу — починати роботу над серйозним проектом. Оглядати снасті, тримати в руках гачки, чіпати мережі і бредень — ви можете потрапити на вудку шахраїв.

Якщо ловля йде інтенсивно, з хорошим клюванням, постійно на вудку попадається велика і гарна риба — завдяки чесному і наполегливій праці ви отримаєте чимале майно. Якщо на вудку попалася тухла — знайомство з неприємною людиною.

Нести повне відро улову — виконання бажань.

Для жінки, яка жадає зачаття, цей сон означає швидку вагітність.

Наснилася тільки одна велика риба в відрі — чекайте призначення на посаду. Повний до країв різного розміру блискучими особинами — слава і повага. А ось порожнє — означає розчарування.

Яка риба наснилася: сира або заморожена

Свіжа або заморожена риба на обробному столі закликає вас проаналізувати відносини з другою половинкою. Якщо наснилася сира риба без голови — уявні проблеми будуть займати практично всі ваші думки.

Вид приснилося риби

Для жінки має значення, до якого виду належить приснився риба. Якщо вагітній жінці сниться, що в її руках сом — значить, вона народить хлопчика, а якщо щука — дівчинку.

Коли сниться сом

Якщо приснився сом

Сом символізує потайного і корисливого колегу. Якщо сом ховається в каламутній воді, значить, хтось із вашого оточення замишляє проти вас щось погане.

Якщо наснилася щука

Щука — хижа і моторна риба. Вона дуже швидка і здатна завдати шкоди всім оточуючим рибам, які менше її.

Підготовка до кулінарної обробки або готова риба

Якщо сняться дії по кулінарній обробці або ж уві сні довелося готувати рибу, готуйтеся до того, що вам доведеться серйозно працювати тривалий час. І тільки потім ви отримаєте заслужену нагороду.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: