Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться річка?

До чого сниться річка?

Зміст:

Сонник Річка

Красиві пейзажі приходять уві сні досить рідко. Але якщо приснилася чудова літня картина, в якій центральне місце займає річка — варто згадати таку нічну мрію докладніше. Адже таке сновидіння може бути знаковим.

Яскравий сон, в якому річка була чистою, повноводною і з помірним перебігом вказує на розміреність життя і емоційну стабільність. Бачити подібну нічну мрію також означає, що практично всі ваші бажання доступні, потрібно тільки зробити невелике зусилля.

Для того, щоб детально розтлумачити, до чого приходять подібні нічні марення, потрібно згадати побачене максимально докладно. На що варто звернути увагу в першу чергу:

Що означає сон

Щоб зрозуміти, до чого сниться водна стихія, потрібно відштовхуватися від її основного символьного значення. Сама по собі вода означає життя. Виходячи з цього, стає зрозуміло, що її якість — відображає якість життя сплячого. Найчастіше, в першу чергу, це стосується здоров’я, тому що підсвідомість не зовсім розуміє значення матеріальних цінностей, які так необхідні сучасним людям.

Тому, чиста, повноводна ріка, вода якої прозора — дуже хороший сон. Бачити його, означає, що ви скоро зрозумієте, наскільки ви щаслива людина. Адже все, чим ви володієте, це набагато більше, ніж у всіх ваших знайомих.

Кількість і якість води

Чим більше наповнена річка — тим більшим запасом здоров’я ви володієте. Якщо води її тихі та спокійні — ви емоційно стабільний і врівноважена людина. Бурхливий потік, побачений у сні, означає, що життя буде наповнене різними подіями. І вони матимуть різний відгук у вашій душі (як позитивний, так і негативний).

Відповідно, якщо приснилася брудна або мутна вода, значить, доведеться вирішувати проблеми зі

Чистий або брудна річка була

Здоров’ям. Чорна, густа, схожа на смолу, вода — дуже поганий знак. Можливо, захворювання піддастеся не тільки ви, але і деякі члени вашої родини.

Чистий і повноводна ріка

Бачити уві сні прекрасний краєвид, в якому весняна річка розлилася, затопивши берега — хороший знак. Але тільки за умови того, що вода в ній чиста, і жоден берег не розмитий. Тоді це символ доброго здоров’я і забезпеченого життя.

Брудна або пересохла

Переповнена брудною водою річка означає хвороба і неприємності на роботі. Але не варто засмучуватися, тому що це все тимчасово. Як тільки налагодиться здоров’я, відразу ж зникнуть практично всі проблеми в колективі.

Дії зі стихією

Людина, яка не боїться взаємодіяти зі стихією, особливо уві сні, де багато простих речей здаються просто жахливими, здатний самостійно впливати на свою долю.

Відчувати воду, розуміти, що вона дарує як заспокоєння, так і збудження — дуже хороший знак.

Швидше за все, ви готові до будь-якого результату подій, настільки, що до чого б вас ні привела доля, будь-яке випробування буде витримано з гідністю.

Якщо плавали в річці

Плавати або купатися

Якщо уві сні вам довелося плавати або купатися в чистій воді — значить, ваше життя йде в тому руслі, яке ви вважаєте вірним. Сниться, що купаєтеся в чистій теплій воді — значить ваш будинок затишний і сповнений любові. А ось що бадьорить або холодна вода означає стан здоров’я. Якщо вона кристально чиста і холодна — все в порядку, і навіть якщо діагностували хворобу, то насправді її не існує і потрібно провести додаткові тести.

Пронизує холодна і брудна річка — символ серйозної хвороби. Плавати в ній — потрапити на довгий час в медустанову. Чим холодніше уві сні вам було, тим важче буде приймати те, що тіло нездорово.

Перебиратися на інший берег

Якщо приснився і міст

Дуже символьне бачення річка, перекрита мостом. Перебиратися по ньому на інший берег над стихією — символ отримання бажаного через проходження деякого випробування.

Якщо уві сні вам вдалося перелетіти на коні над мостом — щасливий збіг обставин допоможе вам отримати авторитет і високий пост. А ховатися в брудній річці під мостом, тікаючи від переслідувачів — вам доведеться заховати свої таланти і гордість, інакше наживете собі високопоставлених ворогів.

Загальна символьне значення

Гірська річка

Річка — дуже древній і глибокий символ. Дуже часто її порівнюють з часом, відпущеним для життя людини. Навіть в сучасному світі в багатьох культурах зустрічається таке поняття як «річка часу». У одних народів таким поняттям користуються окультні практики, а у інших — це природний термін, використовуваний в побутових традиціях.

Тому, якщо сниться річка, важливо метафорично перенести її образ на власну особистість. Чи не було схожих елементів? Чи була вона бурхливої ​​або спокійною. Наскільки вона глибока і чиста? Відповівши на ці питання, буде набагато легше зрозуміти, до чого приходить уві сні подібний образ.

Будучи емоційним і запальним людиною, побачити гірську швидку річку, значить, доведеться стримати свій запал, щоб отримати бажане.

А ось для спокійного і розважливого сновидіння, якого засмоктало протухшее болото — знак, що пора бути більш активним і брати свою долю в свої ж руки.

Іноді, поточну воду порівнюють з важливим життєвим подією. Адже не можна увійти в одну і ту ж воду двічі — змінюється або час, або стихія. Тому, побачивши подібний символ уві сні, потрібно добре подумати, яке рішення потрібно прийняти. Що краще обмежити: відносини або роботу і чому ці обмеження призведуть.

Тому, варто більш уважно поставитися до прийнятих рішень і власного здоров’я, якщо уві сні вас відвідав подібний образ.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: